Youtubers Life (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz Indir

Download
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

Youtubers Life Açıklaması

Çapanın hayatını yaşamak ister misiniz? Milyonların aylık geliri yaşamak ister misiniz? O zaman bu oyunu deneyin! Oynanabilirlik genel olarak haftada çok yüksek değildir, ancak içerik ve yaşamlarının yaklaşık olarak aynı olduğunu gösteren birçok çapa dinleyin. Her gün kayıt, düzenleme, yayınlama, un, para! ! ! ! ! Şirketin bulunduğu yer:

Çapa, binlerce izleyicinin dikkatini çeken bir kariyerdir: Aynı zamanda, çapa, canlı yayınlansa bile, nadiren katılan bir meslektir. Çapa bize şanlı yanlarını gösterdi, ancak sıkı çalışmanın ardında ya da kullanımının arkasındaki araçları insanlarla söylemek kolay değil. – APKAward.com

Muhtemelen birçok insan canlı görünmeyi sever. Herkesin bir veya iki favori çapası vardır. Teknoloji iyidir, gülecek, kayan hırsızlar hakkında konuşmak, şarkı söylemek özellikle duymak güzel, herkesin kendi favori tarzı var. “XX milyon değerinde bir konukçu” “yılda 3 milyon çapa” duyduğumda, bu haberi birçok insanın ne zaman demirleyeceğini düşündüğüne inanıyorum. Ama çapaya gitmek istemeden önce, neden ilk önce bir “Youtuber Life” uygulayıcısını oynamıyorsunuz?

“Oyun bağlantısı” modunu oynuyorum. Oyunda Youtube kırmızı yıldızı olmaya kararlı bir öğrencisiniz. Popülerlik kazanmak için bir oyun sunucusu olarak tek yapmanız gereken bir video yapmaktır. Oyunu yapmanın yanı sıra hayata da gitmelisiniz.

En son hangi oyunun sıcak nokta olduğuna bakmanız ve ardından oyunun temasını belirlemeniz gerekiyor; Videoyu kaydetmek için takip edildiğinde, kaydedilen video hala bazı kusurlar olabilir, bu da düzenlemeye gitmesi gerekir, bu nedenle sürümden sonra, yayınlama oranına tıklama oranı yüksek değil mi? Bunun da terfi etmesi gerekiyor …

Analojinin gündelik kısmında Sims’in basitleştirilmiş versiyonuna benzer. Bir video çekmeye ilk başladığınızda, bir video oyunu satın almak şöyle dursun, yemesi için bir tavuk budu bile kazandınız. Bu nedenle, oyunu satın almak için ekipman satın almak için biraz para kazanmak için köpeği yarı zamanlı olarak gezdirmek için yabani otları temizlemenin yanı sıra başkalarına da su dökmelerine yardımcı olmamız gerekir. Ama burada aç şeyler yeme konusunda endişelenmenize gerek yok, sonuçta anne evde olur, aynı zamanda annenin varlığı nedeniyle yaşayamazsınız, öğrenmek zorundasınız, yemek yemek, uyumak, geçmeyin! ban! kapat!

Ek olarak, flört fonksiyonları vardır. Bazı oyun programlarına katılabilir, arkadaşlarla tanışabilir, dırdır edebilir, can sıkıntısını giderebiliriz ve benzeri şeyler yapabiliriz. Kız kardeşe bile git. Bir çapanın “aşağı inme” kardeşine koştuğunu gördüm.

İyi bir simülasyon oyunu, oyuncunun rezonansını uyandırmak ve böylece oyuncuların empati hissetmesi için belirli bir derecede özgünlüğe ihtiyaç duyması önemlidir. Buradaki özgünlük bazı ayrıntılarla yansıtılabilir. Annesi azarlamadan yemek yemeyen ya da uyumayan bir haber spikeri iyi bir haberci değildir. Bu çapanın hayatını daha iyi deneyimlemek için bir oyuncu olarak da bir çok detay belirledi. Bir video yapımı bitmedi gibi kayıt serbest bırakılabilir, hala seçim oyunundan geçiyor – kayıt – düzenleme – bu adımları bırakın; açlık değerinin varlığı, her zaman video çekmenize de izin verir  (anne, yiyorsun diye bağırır) ;

Youtubers Life, ilk günlerde oynamak eğlencelidir, ancak daha sonra sıkıcı hale gelir. Arkada bir veya iki asistan bulduktan sonra, her gün kaydedilmiş bir kayıttır, video kaydetmenize bile gerek kalmaz, doğrudan kayıt yapmanıza yardımcı olacak birini işe almanıza gerek kalmaz! Önceden ve sonradan içeriğin aynı olduğu ve hatta her iş arasındaki yüksek benzerlik olduğu söylenebilir, bu da oyuncuya bu tür tekrarlar nedeniyle yalnızca monoton tekrarlar ve sıkıcı, sıkıcı ruh halleri verir.

Her ne kadar büyük bir yıldız stilinin yüzeyinde büyük çapa olsa da, ancak milyonlarca hayranın çapa haline gelmeden önce irili ufaklı birçok şeyle uğraşması ve popülaritesini artırmaya devam edebilmesi de alevler içinde olacaktır. “Youtubers Life” bunun iyi bir kanıtıdır. Oynamak için önerilen çapa ömrünü de yaşamak istiyorsanız, ikinci asistanın çukurdan sonra terk edilebilmesi tavsiye edilir, sıkıcı oyunun ikinci kısmı ölümcül bir zayıflıktır.

Youtubers Life  , videoları düzenleyerek, hayran sayısını artırarak ve kendinizi zengin bir adama çevirerek zahmetli bir şekilde tarihteki dünyanın en büyük oyun video blog yazarı olabileceğiniz nihai yaşam simülasyonu / kralı video oyunudur. Karakterinizi yaratın – istediğiniz gibi kişiselleştirin, binlerce eğlenceli kombinasyon var – ve ilk yayınlarınızı küçüklüğünüzden beri büyüdüğünüz ebeveynlerinizin rahat odasında yapmaya başlayın. Oyun oturumlarını kaydedin, yeni ve klasik konsollar satın alın, günlük görevlere göz atın ve hayranlarınız, arkadaşlarınız, aileniz ve zaman yönetimi ile uğraşmak zorunda kalırken popülerliğinizi artırmak için kendinizi sosyalleştirin!

Kendi videolarınızı yapın Kendi videolarınızı
düzenlemek hiç bu kadar sürükleyici olmamıştı! A’dan Z’ye tüm süreci takip edin ve yayınlarınızı internette yayınlayın! En sevdiğiniz oyunları çevrimiçi satın alın, evde teslim ettirin ve oyun oturumlarınızı kaydetmeye başlayın. Şimdiye kadarki en büyük video blog yazarı olurken videolarınızı geliştirin!

Eğlen!
Vlogger olmak sadece video kaydetmek ve kaç izleyici elde ettiğinizi görmekle ilgili değildir – ayrıca sakinleşmeniz ve günlük hayatınızda biraz eğlenmeniz gerekir! En son çıkan filmleri izlemek, yeni oyunların sunumlarına katılmak, kulüpte rahatlamak veya lüks bir yatta parti yapmak için sinemaya gidin! Eve döndüğünüzde yapmak istediğiniz bir sonraki yayını düşünmeye devam ederken yeni arkadaşlarla tanışın ve diğer yarınızı keşfedin.

Ünlü Olun
Ne kadar çok izleyiciye ulaşırsanız o kadar popüler olursunuz! Özel ağınızı artırdıkça, daha fazla VIP sizinle yüz yüze tanışmakla ilgilenecektir. Ayrıca, önemli yüksek teknoloji ve oyun markaları sizinle iletişime geçecek ve sonunda diğer ünlü youtuber’larla tanışacaksınız. Hayranlarınız imzanızı almak için tüm güçleriyle savaşacak!

NE VAR NE YOK

Yeni Moda Kanalı! -Kendi
setlerinizi yaratın
-Fethetmek için 7 farklı stil
-Her sezon planlayın -Moda
atölyeleri
-Etap pist şovlarıÖzellikler:
-Google Cloud Save eklendiOynanış değişiklikleri:
-Yeni Pipper etkileşimleri. Yeni başparmak yukarı / aşağı takipçi sistemi
-Ağ ve şirket atamaları abonelerinizin moralini etkiliyor
-Daha ayrıntılı marka / şirket ilişkisi bilgileri
-Analiz ve Hızlı çalışma kombinasyonlarına ulaşmak artık daha kolay
-Restoran gösterisi ve canlı şov kurarken bekleme süreleri kısaltılmış

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);