Wwe 2k15 (Mod, Unlocked) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Mobil WWE güreş uygulaması

WWE 2K, 2K   şirketi tarafından üretilen güreş oyunu serisidir ve bu   oyunun ücretsiz mobil sürümüdür . Konsol tabanlı sürümü alır ve en sevdiğiniz güreşçilerden bazılarını birbirleriyle savaşmak için kullanabileceğiniz veya kariyer modunda sıralamada zirveye yükselmek için güreşçinizi yaratabileceğiniz soyulmuş bir sürüme yerleştirir.

Güreş hala havalı

 2015 yılında geliştirilen bu  WWE oyunu bir süredir piyasada. Son zamanlarda herhangi bir güncelleme almadı ve maalesef 2K oyunlarının devam eden gelişiminde büyük ölçüde göz ardı edildi.

Yaşına göre iyi bir iş çıkardı ve alakalı olmaya devam ediyor. Bugün bile Wrestling Revolution 3D gibi diğer güreş oyunlarına kıyasla  sağlam bir grafik sistemine sahip. Ayrıca, şirket artık oyunu desteklemese de çoğu Android platformunda oynuyor.

Desteklenmemesinin temel sorunlarından biri, yeni  WWE Superstar’larının  oyunda olmaması. Ayrıca bazı nedenlerden dolayı Divalar oyuna dahil değil ki bu talihsiz bir durum. Son olarak, Royal Rumble gibi pek çok WWE eşleme türüne sahip değiller.

Grafikler, tasarım ve inşa

Bir mobil oyun olduğu için harika grafikler beklemiyorsunuz; Buna rağmen 2K, APK indirilebilen bu oyunda iyi bir iş çıkarıyor  . Güreşçilerin tasarımları oldukça iyi. Bununla birlikte, kendinizinkini oluşturuyorsanız, temel yapı her zaman aynı kalacaktır.

Bu muhtemelen   oyunun piyasaya sürülecek son sürümüdür , bu nedenle gelecekte herhangi bir gelişme beklemeyin. Yine de, arayüz iyi yapılmış ve her şey bir mobil oyunda alabileceğiniz kadar gerçekçi görünüyor.

Neyse ki, grafikler SD kartınıza ağır bir yük  binmeyecek. Eski bir oyun olduğu için, Android’in bazı yeni sürümlerini çalıştırırken bazı hatalar olacaktır, ancak maalesef oyuncular herhangi bir hata düzeltmesi bekleyemez.

WWE 2K’da nasıl hamle yaparsınız?

Oyunda tanıtılan en kafa karıştırıcı ve zor kısımlardan biri de karmaşık  kontrol sistemidir . Şaşırtıcı olsa da, nihayet onu alıştığınızda bir dokunmatik ekran için iyi bir sistemdir. Diğer güreş oyunları kontrol pedleriyle daha iyi sonuç verdi, ancak bu sadece dokunmatik ekrana bağlı kalmaya karar veriyor.

Temel olarak, hafifçe vurmak, oldukça kolay olan delme içindir. Yakalamak için çimdiklemeniz gerektiğinde zorlaşır. Tamam, biraz daha zor, telefon ekranını nasıl kıstırırsın?  Ekranı kaydırmak , rakibinizi koşmanıza , tırmanmanıza veya fırlatmanıza izin verecektir.

İçin  özel hamle , oyun yapmanız gereken tam olarak ne gösterecektir. Ne yazık ki, savaşta, ara sıra hata verir ve sistem hızlı yanıt vermeyerek bir kayba neden olur. Başka bir sorun da, savaşın oldukça tekrarlı hale gelebilmesi ve uygun bir eşleşmeden çok bir sümüklüböcek olabilmesidir.

Mevcut modlar

Oyunun çeşitli modları olmasa da, kariyeri,  DQ Yok  (her şey gider), merdiven maçları ve çok oyunculu var. Tüm bunlar arasında kariyer seçeneği muhtemelen en ilginç olanıdır; unvanı kazanmak için kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz.

Bağlı bir hikaye anlatıcılığı konusunda büyük bir eksiklik var. Kariyer modu  temelde sadece sıralamasında yükselmeye başka birinden sonra bir sonraki karakteri atıyor. Eğlencelidir ancak daha iyi WWE rakiplerinde bulunan birçok unsurdan yoksundur.

Çok  oyunculu  mod biraz iyi çalışıyor. Bazı insanlar için işe yaramıyor gibi görünüyor veya aşırı derecede hatalarla dolu. Öte yandan, bazen işe yarıyor ve arkadaşlarınızla oynamanıza izin veriyor. Genel olarak, muhtemelen deneyimin çoğunu elde edeceğiniz yer olmayacak.

Diğer varyasyonlar ve rakipler

Güreş Devrimi 3D  , oyun için potansiyel bir seçenektir. Grafiklerde nispeten yetersiz kalıyor. Ayrıca, gerçek bir WWE oyunu değil, yani Devrim’e gelirseniz, ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

WWE Mayhem  bir başka güçlü rakiptir. Farklı bir oyun ve ortam tarzı ile 2k’den çok daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca bununla birlikte, sürekli olarak güncelleniyor, yani tüm favori  süper yıldızlarınız  Divalar dahil olmak üzere oyuna hazır olacak.

Hala yeri olan yaşlanma oyunu

WWE 2K daha yeni olmayacak. Ufukta kaybolurken, yine de eğlenceli bir deneyim, bu yüzden biraz  hareketli güreşten hoşlanıyorsanız, kontrol etmelisiniz. Sistem tamamen güncel değil, ancak herhangi bir destek beklemeyin.

Artıları

 • İyi grafikler
 • Etkili kontrol
 • Çok

EKSİLERİ

 • Yeterli çeşitlilik eksikliği
 • Eski özelliklerin bileşimi
 • PC’de WWE şampiyonluğu için bir numaralı (ve tek) yarışmacı

  WWE 2K15, geçtiğimiz Ekim ayından bu yana konsollarda çıktığı için nihayet PC’ye geldi  . Bilgisayar sürümü  , oyunun indirilebilir tüm içeriğini  tek bir pakete ekleyerek büyük bir değer sağlar. Ancak sürümler arasındaki gecikme bu bağlantı noktasının çekiciliğine zarar verdi mi?

  Ana olay

  WWE hayranları muhtemelen bu oyunun arkasındaki hikayeyi zaten biliyor olacak. Umut, 2K Sport şimdi gemideyken, franchise’ın  uzun zamandır beklenen bir revizyondan geçmesiydi . Tamamen yeni animasyon, sesler ve karakter modelleri bu yenileme istek listesinin merkezinde yer alıyordu.

  Ne yazık ki bu WWE hayranlarının aldığı şey değil. Bunun yerine, 2K Sports, oyuna iyi bir cila ve yüz germe sağlamak için Visual Concepts’i (NBA başlıklarının geliştiricileri) satın aldı – ancak temel  hataları bıraktı . Sonuç, siz oynamaya başlayana kadar harika görünen bir oyundur. Şimdi, bunu yanlış anlama – WWE 2K15 hala WWE 2K14 kadar iyi oynuyor, sorun şu ki hayranlar daha fazlasını bekliyordu.

  Bununla birlikte, bu yeni taksit,   gelecekteki iyileştirmelerin alabileceği yönü gösterebilecek birkaç yeni oynanış dönüşü ekliyor . Bu, taş-kağıt-makas tarzı bir mini oyunda yer almanızı sağlayan bir kıskaç teknisyeni (genellikle sadece bir dövüşün başlangıcında görülür) içerir. Bunu daha sonra, tatlı noktayı rakibinizden daha hızlı bulmak için sağ çubukla daha hassas bir etkileşim izler ve güzel bir yakın-yakın gerilim yaratır. Bir izleyici olursanız iyi görünür – ancak bir oyuncu olarak kazanmaya o kadar kapılırsınız ki, bunun yarattığı sıvının çoğunu kaçırırsınız.

  Oradan her zamanki gibi iş var. Aynı hassas  kavrama, grev, karşı mekaniğin  hepsi oyunda ve yine de franchise hayranlarının bildiği ve sevdiği sabırlı zamanlamayı talep ediyor. Bu genellikle ivme kazandığınızda ve maçın hızını kontrol ettiğinizde tek rakiplere karşı işe yarar.

  Topuk dönüşü

  Ancak sorunları görmeye başlamak uzun sürmez. Bir hamleyi gerçekleştirirken yersiz olmak , Süper Yıldızınızın  saçma bir şekilde etrafta sallanmasına neden olurken, birden fazla rakiple dövüşmek çoğu zaman yanlış rakibe kilitlenmenize neden olur. Bazen bu sadece bir rahatsızlıktır, ancak bir rozet almaya gidiyorsanız ve bunun yerine farklı bir rakibe kilitleniyorsanız, can sıkıntısı kaybeden bir oyun haline gelebilir.

  WWE 2K15 ile ilgili gerçek şikayetlerim , bu sürümde  2K14 veya önceki konsol sürümünde eksik olanlardan kaynaklanıyor  .

  2K14, sizi Wrestlemania 30’a hazırlanırken 29 yıllık Wrestlemaina’ya götüren tek oyunculu bir kampanyaya sahipti. Bu yıl, bu modun yerini iki rekabet hikayesi aldı  : Degeneration X’in çöküşü ve Cena ve CM Punks patlaması. Bu karakterlerden herhangi birinin hayranıysanız, ancak geçen yılki oyunun ikonik doğasından yoksundur ve daha zayıf bir solo deneyimle sonuçlanırsa bu iyi çalışır. Neyse ki, yalnız oynuyorsanız,  sizi WWE’nin NXT gelişim liginde üst sıralara çıkaran daha  kapsamlı kariyer modu bunu biraz telafi ediyor.

  WWE 2K 15’te özellikle bulunmayan diğer mod hikaye yaratıcısıdır. Hastaya nadiren kendim sahip olsam da, başkalarının kreasyonlarını görmek özlenecek (en azından mod topluluğu ellerini alana kadar).

  Son sorunum WWE 2K15, konsola geldiğinden beri, şovdaki hikaye çizgilerinin önemli ölçüde ilerlemiş olması. Bu nedenle,  oyundaki karakterler  mevcut durumlarına kıyasla garip bir şekilde yanlış yerleştirilmiş görünüyor . 93 puan alan (oyundaki en yüksek puanlardan biri) ancak şu anda Tyson Kid ile etiket takımı bölümünde zayıflayan Cesaro’yu ele alalım. Bunun bir artı yanı, CM Punk’ın hala bir görünüm sergilemesidir – düz kenarlı hayranlar not alır, bu muhtemelen bir WWE oyun listesinde en son göründüğü zaman olacaktır.

  A B + oyuncu

  WWE 2K15’in en büyük günahı, ilk yarım adımı yanlış atmasıdır  . Hayranların geçen yılki görsellerle daha mutlu olacağından ve animasyonlar ve modlara daha fazla çaba sarf edeceğinden şüpheleniyorum. Bu, onu geçen yılki oyun haline getiriyor – sadece daha iyi görünüyor. Bununla birlikte, belki gelecek yıl 2K Games’in başladığı yola devam edeceğini göreceğiz. Bazı yeni performans yakalama, bu yılki oyunda zaten görülen görsel olarak etkileyici karakter modellerine hayat vermek için uzun bir yol kat edebilir.

  Ve belki gelecek yıl , PC versiyonunun daha zamanında piyasaya sürüleceğini de görebiliriz  . Lütfen?

  Android için WWE 2K15 çok popülerdir ve dünyanın her yerinden binlerce oyuncu herhangi bir ödeme yapmadan bunu almaktan memnuniyet duyar. Ve size yardımcı olabiliriz! Oyunu ücretsiz indirmek için telefon modelinizi seçmenizi tavsiye ederiz, ardından sistemimiz en uygun apk dosyalarını seçecektir. İndirmek çok basittir: İstediğiniz dosyayı seçin ve “ücretsiz WWE 2K15 apk indir” seçeneğine tıklayın, ardından dosyayı almak için istediğiniz yöntemlerden birini seçin. Sadece birkaç kolay adımda, tablet veya telefon için oyunun tam sürümünün tadını çıkarıyorsunuz!

  OYUN AÇIKLAMASI: WWE 2K15:

  WWE 2K15  – güreş yarışmalarında yer alın. Eşsiz bir kahraman yaratın, onu eğitin ve arenaya girin. Android için bu oyunda profesyonel güreşte kariyer yapmaya çalışın. Her biri benzersiz özelliklere ve görünüme sahip çeşitli farklı dövüşçüler arasından seçim yapabilirsiniz. Karakterinizi eğitin ve yeteneklerini geliştirin. Güçlü rakiplerle savaşın. Çeşitli vuruşlar, atışlar ve diğer hareketler kullanın. Turnuvaları kazanın. Diğer oyuncularla yarışın.

  Oyun özellikleri:

  • Harika grafikler
  • İyi kontroller
  • Birçok karakter
  • Birkaç oyun modu
  • Emici oyun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *