Winning Eleven 2012 Apk İndir (Son Sürüm) V1.0.1.

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Eleven 2012 İnceleme Winning

Futbol, ​​dünyadaki her 10 kişiden 8’inin favori oyunlarından biridir. Bu kadar çok sayıdan dolayı, her Android geliştiricisi, Android akıllı telefonlar için sansasyonel bir futbol oyunu ortaya çıkarmak istiyor. Ancak  Winning Eleven 2012  , harika özellikleri nedeniyle futbol severlerin kalbini kazanıyor. Futbolun güzellikleriyle sizi çılgına çevirecek 3 boyutlu bir futbol oyunudur. Bu harika futbol oyununu indirmek ve yüklemek istiyorsanız, o zaman bu sizin için doğru zaman ve doğru yer.

Birini devam ettirirken ve aynı anda diğerlerini oynarken aynı anda birden fazla lig oynayabilirsiniz. Bunun dışında lig aşaması, kupa, hazırlık maçı, dünya kupası ve diğer birçok ulusal ve uluslararası lig gibi birçok futbol modu var. Sizi kesinlikle şaşırtacak en iyi şey, Winning Eleven 2012 oyununun bu sayısında 126’dan fazla takım olması. En sevdiğiniz takım oyuncularını 2600 oyuncudan oluşan koleksiyondan seçebilirsiniz. Bunların dışında, sizin için en iyi sonucu verecek yüzlerce başka şey var. Ancak bu oyunun özelliklerinin çoğunu anlamak için makalenin tamamını okumalısınız.

Winning Eleven 2012 Warkop’un modları   dünya kupası, birinci lig, kulüp kupası, Lega Serie A, CSL, La Liga, penaltı atışları ve hazırlık maçı. Çok oyunculu mod sayesinde bu oyunu arkadaşlarınız ve ailenizle de oynayabilirsiniz. Bu nedenle dünyanın en sevilen futbol oyunlarından biridir. Grafikler de harika. Kısacası, koleksiyon kutusunda 2600’den fazla oyuncuyla düzgün bir futbol maçı elde edeceksiniz. Ancak bunların kilidini açmak için oyunları kazanmanız ve ödüller almanız gerekir. Diğer bazı özellikleri öğrenmek istiyorsanız, bu makaleden hareket etmeyin. Aşağıda belirtilen paragrafa bir göz atın.

Eleven 2012 APK Özellikleri Kazanma:

  • Birçok futbol modunun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Bu oyunun grafikleri kesinlikle gerçek.
  • 2600 olan geniş bir oyuncu yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.
  • Oyunda 126’dan fazla takım var.
  • Yeni oyuncuların kilidini açmak için oyunlar kazanın.
  • La Liga ve CSL gibi en popüler lig takımları da orada.
  • Futbol severler için çok uygun.
  • Ve daha fazlası.

Bu oyunun Winning Eleven 2012 orijinal APK dosyasını indirmeniz konusunda ısrar edecek birçok özelliği bulunuyor. Cevabınız evet ise, APKMart.net’ten ücretsiz olarak indirmek için geç  kalmayın . Elbette, bu web sitesi tüm kullanıcıların tüm Android uygulamalarını ve oyunlarını ücretsiz olarak edinmelerine yardımcı oluyor.

Winning Eleven 2012 APK İndir Konami (133MB) Android için V1.0.1  

Bu, Konami tarafından geliştirilen bir oyun android tabanlı Sports. Winning Eleven 2012 Apk ölüm değil, gerçekten de bu futbol oyununun çağının gelişmesiyle birlikte her zaman en son sürümü güncelleyin

Topu düşman kalesine girmeniz ve hedefinizi rakibin attığı toptan tutmanız gerekiyor. Transfer pazarı 2017’de bir transferle güncellendi. Winning Eleven 2012 1.0.1 Apk Game Free, akıllı telefonunuzda oynamak için çok hafif.

Dosya indirmeyi çok hızlı ve kolay hale getirmek için oldukça sıkıştırılmıştır, oyunun indirme boyutu yaklaşık 133.3mb’dir.
Android cihazınızda on bir 2012 kazanan oynamak için, Apknaija.com’dan indirdiğinizden ve ardından APK Dosyasını Android Telefonlarınıza veya tabletlerinize dikkatlice yüklediğinizden emin olmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *