Wifikill Apk Wifi Kill V2.3.2 Son Ücretsiz Indir 2023

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

WiFiKill Açıklaması

Wifikill, Wi-Fi ağ bağlantınızı kesmekle ilgilidir. Wi-Fi bağlantılı cihazların internet bağlantısını devre dışı bırakabileceğiniz güçlü bir uygulamadır. Başka bir Wi-Fi ağına girerek ve ardından onları devre dışı bırakarak etkileyici bir şekilde çalışır.
Wifi kill uygulaması, Android cihazlar için geliştirilmiş bir Wi-Fi ağ bağlantısı korsanlığıdır. Aktif Wi-Fi ağına bağlı cihazlardan bilgi toplamak ve hackleyerek devre dışı bırakmak artık çok kolay. Wifikill:
Wifikill uygulaması, evinizdeki internet ağına bağlanan istenmeyen Wi-Fi bağlantılarından kurtulmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama, istenmeyen Wi-Fi kullanıcılarının erişimini önleyerek ve engelleyerek etkileyici bir şekilde çalışır, bu da evinizin internet bağlantısını yavaş ağ sorunları olmadan güçlü bir şekilde tutacaktır. WifiKill’in Temel Özellikleri: Wifikill App’in
tüm temel özelliklerinden yararlanmak için cihazınızın köklü olması gerekir. Wifikill’in desteklenen cihazlara sunduğu olanakları inceleyin:
Size kullanılan cihaz tarafından tüketilen trafik sayısını gösterecektir.
Wifikill, blog trafiğini yakalamanıza yardımcı olur ve yakalanan cihazla ziyaret edilen web sitelerinin listelerini görüntüler.
Uygulama size ağa bağlı cihazların adlarını gösterecektir.
Yakalanan cihaz tarafından aktarılan bayt şeklindeki veri sayısının kayıtlarına göz atın.
Wifikill uygulaması, cihazı ele geçiren nay’ın internet erişimini devre dışı bırakabilir.
Ayrıca, başkalarının web’de ne gezdiğini ve ayrıca indirmekte oldukları dosyaların adlarını sitelerin bir adıyla kontrol edebilirsiniz.
Tablet ve Android telefonlar gibi hemen hemen tüm cihazlarla uyumludur.
Wifikill Uygulaması, etkileşimde bulunduğunuz her tür cihazın ağ aktivitesini izlemenizi sağlar.
Daha az göster

Wifikill Apk’ın Özellikleri

 Herkese açık bir ağ kullanırken  herhangi birini ağdan atma ve tüm bant genişliğini kendinize kazanma fikri kesinlikle yeterince caziptir, ancak bu uygulamanın kullanıcılarına sunduğu tek şey bu değildir.

 

Burada bu şaşırtıcı uygulamanın en öne çıkan özelliklerini listeleyeceğiz ve bu uygulamanın sizin için ne kadar harika olduğunu anlamaya devam edeceğiz.

Tamamen bedava

Sürekli çalışan ve halka açık ağları kullanmak zorunda olan tüm insanlar için inanılmaz derecede yararlı olan bu harika uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Kullanıcı dostu arayüz 

Oldukça basit kullanıcı arayüzü, kullanıcılarının neredeyse hiç çaba harcamadan ve herhangi bir güçlük çekmeden halka açık ağdan yüksek hızlı internet bağlantısı elde etmelerini sağlar.

Arka planda çalışır  

Uygulama arka planda sessizce çalışırken, herhangi bir davetsiz misafir için sık sık taramalar yapacaktır.

Tüm cihazları aynı Wifi ağında görüntüleyin

Wifikill APK ayrıca, cihazınızla aynı ağa bağlı olan tüm cihazların bir listesini size sunacaktır.

Başkalarının adlarını çok kolay bulabilir

Bir kahvehanedesiniz ve sizinle aynı bağlantıyı kullanarak o sevimli kız veya oğlanın adını anlamaya çalışıyorsunuz, bu uygulamadan biraz yardım alın, çünkü size bağlı her cihazın adını gösterecektir. aynı ağ. Muhtemelen isim aynıdır.

Diğer web sitelerini kontrol edin

Ayrıca hangi web sitesinde bulunduklarını ve veri aktarım hızını da kontrol edebilirsiniz. Bazı aptal şeyleri kontrol ettiklerini görürseniz, değerli zamanınızı kaybetmeden onlardan uzak durun. Bu özelliğe sahip olduğumuz için şanslı değil miyiz?

Başkalarını bağlantıdan hızla devre dışı bırakın 

Yine de cömert hissediyorsanız, onları ağdan hızla atabilir ve gelecekte değerli gri hücrelerini mahvetmelerini engelleyebilirsiniz. Kesintisiz yüksek hızlı internete ihtiyaç duymanızın bununla bir ilgisi olmadığını söyledi.

Ağda kimin kalacağını seçin 

Bir arkadaşınızla bir kafede geziniyorsanız ve kendinizi cömert hissediyorsanız, siz herkesi dışarı atarken onların aynı ağda kalmalarına izin verin. Kimin kalacağını ve kimin çıkacağını seçin. Şimdi bu oldukça kullanışlı bir uygulama, değil mi?

Sizlere bu şaşırtıcı uygulamanın tüm özelliklerini şimdi anlatsaydık hiç de eğlenceli olmazdı. Kasıtlı olarak atladığımız birkaç tane var, bunları mobil cihazınıza bu uygulamayı yükleyerek kendiniz kontrol edebilirsiniz!

Wifikill APK Nasıl İndirilir?

Bu uygulama Google Play Store üzerinden herkese açık olsaydı, sonunda dünya kaosa dönüşecek. Bu uygulamayı en hızlı kullanan kişi, onu kullanan tek kişi olacaktır.

Bu senaryo, WifiKill Apk’yi  ilk kez yapıyorsanız biraz zor olabileceğinin ana nedenlerinden biridir  . Biraz araştırma ve biraz sabır gerektirir, ancak yakında siz de herkesi devre dışı bırakabilecek ve mevcut bir wifi ağının tüm potansiyelini kendiniz kullanabileceksiniz.

 1. İlk   olarak yukarıdaki indirme linkinden wifikill APK dosyasını indirin.
 2. Muhtemelen hem V1.7 hem de V2.3.2’yi alabileceksiniz. Yükseltilmiş bir sürüm olduğu için ikincisini tavsiye ederken, hangisini isterseniz onu seçebilirsiniz.
 3. İndirme işlemini başlatmak için seçtiğiniz serbest bırak düğmesine dokunun. Prosedürün ilerlemesini ana ekranınızdan takip edebilirsiniz.
 4. İndirme işlemi bittiğinde, hepiniz kurulum prosedürü için hazır olursunuz. Bunun nasıl yapılacağına dair size adım adım bir eğitim vereceğiz, endişelenmeyin! Bu indirme prosedürü kadar kolay olacak!

Wifikill APK yükleme adımları

Yükleme prosedürü, Google Play Store’da olduğu kadar zahmetsiz olmayabilir, çok da güçlük çekmez.

 1. Ancak, kurulum prosedürüne başlamadan önce yapmanız gereken bir şey var. Bu adımı tamamlamayı atlarsanız, cihazınız size “Kurulumun engellendiğini” bildirecektir.
 2. Ayara gidin ve güvenlik seçeneklerini arayın. Güvenlik seçeneklerinde, muhtemelen devre dışı bırakılmış olan “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini bulacaksınız. Etkinleştirmek için kutuya dokunmanız yeterlidir.
 3. “Bilinmeyen kaynakları” kontrol ettiğinizde, indirilen dosyayı bulmaya çalışın. İndirilenler klasörünüzde olmalıdır. Değilse, bulmak için arama seçeneğini kullanın.
 4. Apk dosyasını bulduğunuzda, çalıştırmak için üzerine dokunmanız yeterlidir. Üzerine dokunulduğunda kurulum prosedürü başlayacaktır.
 5. Kurulum işlemi işini yaptığı için lütfen sabırlı olun. Nispeten kısa bir süreç olacak.
 6. Kurulum tamamlandığında, hepiniz kolaylıkla herhangi bir genel ağın efendisi olmaya hazırsınız!

Bu mükemmel uygulamanın özelliklerini nasıl kullanacağınızı ve tüm bant genişliğini yalnızca kendiniz için nasıl alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin!

WifiKill Apk nasıl kullanılır

Peki. Uygulamanın sürümünü mobil cihazınıza yüklediniz ve şimdi onun ustası olmanın zamanı geldi.

İlk adım

 • Öncelikle, tabii ki uygulamayı çalıştırmalısınız. İnternete bağlı olmanızı gerektirmez. Ancak, “oynat” düğmesine bastığınızda, aynı ağa bağlı diğer cihazları aramak için tarama işlemini gerçekleştirecektir.

İkinci adım

 • Tarama bittiğinde, bu harika uygulama size aynı ağdaki veya ekranınızdaki mevcut tüm kullanıcıların bir listesini gösterecektir.

Üçüncü adım

 • Aynı listede isimleri, veri kullanımlarını ve hangi web sitelerinde olduklarını da görebileceksiniz.

Dördüncü adım

 • Şimdi, onları atmadan önce bir veya iki cihaz kapmak istersiniz. İlk hedefinizi dikkatlice seçin ve ardından seçin ve ekranınızda görebileceğiniz “yakala” seçeneğine sürükleyin.

Beşinci Adım

 • Bunu sık sık ve sevdiğiniz birçok cihazda olduğu gibi tekrarlayın, çünkü kapma listesine girdiklerinde, onları atmak ve internet bağlantılarını devre dışı bırakmak oldukça basittir.

Oldukça basit ve anlaşılır. Cihazı yakalayın, çekin ve çok fazla güçlük veya sorun yaşamadan tekme atın.

WifiKill 2.3.2’deki Yenilikler Neler?

Öldürme güçlerinden bahsederken, bu versiyonun hepsinin en güçlü versiyonu olduğunu belirtelim. Bu uygulamanın önceki sürümlerinden daha fazla cihazı ağdan kesebilir.

Fiyatta olduğu gibi, mevcut değil. WifiKill’i indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir!

Yararlı bulabileceğiniz ek bilgiler de, aygıtın ağ sistemi gibi listede yenidir. Çevrenizdeki cihazlar hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri tek bir uygulamada alabilirsiniz!

Evinizdeki internette sülükler var mı? Onları bulmak ve dışarı atmak veya wifi verilerinizin kullanımını kontrol etmek için bu uygulamayı kullanın.

İnternette neye göz attıklarıyla ilgileniyor musunuz? Aynı ağa bağlı kişiyle doğrudan aynı web sitesine gidebilmek için uygulamanın bu sürümünü kullanın. Bu biraz casusluk gibi, ama gerçekten değil.

Adlı yeni engelleme sistemi ile herhangi bir UDP protokolünü engellemek için WifiKill uygulamasına yaslanın; tahmin ettiniz: “UDP protokolü Engelleme”.

WifiKill uygulamasının en yeni sürümü olan bu sürüm, öncekinden birçok hatanın iyileştirildiğinden emin. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Eksik olan cihazlardan bazıları düzeltildi.
 • Uygulamanın etkinliği önemli ölçüde artırıldı.
 • IP tablolarının kurallarından kaynaklanan öldürme sorunu da düzeltildi.
 • URL’leri kaydırırken sorun yaşasanız da yaşamasanız da, bu sürümde bu sorun kesinlikle geçmişte kaldı.
 • Uygulamanın başlatılmasının ardından “hizmet hatası” düzeltildi ve aygıt adı olmadığında “Kapatmaya Zorla”.

Wifikill APK Video Eğitimi

S: Bu uygulama root olmayan cihazlarda çalışacak mı?

C:  Maalesef hayır. Bu harika uygulama, kullanmadan önce mobil cihazınızın köklendirilmesini gerektirir.

S: “Kurulum engellendi” yazıyor. Ben ne yaparım?

C:  Bu, kurulumdan önce “Bilinmeyen kaynaklar” ın etkinleştirilmesinin unutulduğu durumlarda standart bir sorundu. Lütfen yanında veya altında bulunan kutuyu işaretleyin ve tekrar deneyin.

S: Belirli bir cihazı kapatmak istemiyorum, bunu nasıl yaparım?

A: Sadece yakalama listesine sürüklemeyin. Cihaz listede değilse atılmayacaktır.

Wifi kill’i geliştirmek için krediler

“Bponury” adlı Polonyalı bir kullanıcı bu mükemmel uygulamayı XDA Developers forumunda yayınlayan ilk kişiydi ve bunun için inanılmaz derecede minnettarız!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *