WhatsApp Plus v15.41.1 APK İndir Android için

1.11

Message plus for Whatsapp
Download
5/5 Votes: 1
Developer
Soft JMJ
Version
1.11
Updated
24 Eylül 2020
Requirements
4.1 ve sonrası
Size
9,7M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Cep telefonları insanların eline geçtiğinde, mesajlar aracılığıyla iletişim bir devrim getirdi. Aslında, işleri yapmanın tüm yolunu değiştirdi. Bundan sonra, iletişimin güvenliği olan kritik bir ihtiyaç ortaya çıktı.

Bu ihtiyaç, insanların yeni çözümler üretmesine neden oldu. Bu yüzden WhatsApp piyasaya çıktı ve popülerliğin doruklarına çıktı. Şu anda neredeyse bir milyar insan kullanıyor. Ancak, bu makale size daha fazla özellik ve işleve sahip bir kardeş uygulama olan WhatsApp Plus APK hakkında bilgi verecektir  . Böylece herkes uçtan uca şifreleme ile iletişim kurabilir. Tüm ayrıntılar için makaleyi okumanızı istiyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Ayrıca Whatsapp Plus APK, herhangi bir gizli ücret talep etmemektedir, bu nedenle herhangi bir ödeme stresi olmadan kullanabilirsiniz. Bu mesajlaşma APK uygulaması, Whatsapp Plus APK’nin çarpıcı özellikleriyle arkadaşlarınızı etkilemenin en iyi yoludur. 

Dosya bilgisi:

Dosya adı Whatsapp Plus APK
Versiyon En son
Android gerektirir 5.0+
Boyut 52,3 MB
Lisans türü Ücretsiz
Son güncelleme 1 gün önce

WhatsApp Plus APK

Tam olarak WhatsApp gibi çalışan benzer bir uygulamadır  . Ve 2012 yılında piyasaya sürüldü. Geliştirici ve kıdemli  XDA  üyesi Rafalete, orijinal WhatsApp uygulamasını değiştirerek bu Uygulamayı yarattı. Temel kodu değiştirdi ve yeni bir kullanıcı arayüzü tanıttı. Orijinal Uygulamanın logosu yeşildir ve altın rengine dönüşür. Rafale, makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışacağımız daha fazla işlev ve özellik ekledi. Ayrıca Bir ero WhatsApp APK  Kontrolü mü Arıyorsunuz? 

Bu Uygulama, iletişimi iletmek için uçtan uca şifreleme kullanır. Ve orijinal Uygulamanın tüm işlevlerini içinde bulacaksınız.

WhatsApp artı APK yasal mı?

Yasallığın statüsü ciddi sorular altındadır. Bu Uygulama geçmişte oyun mağazasından kaldırılmıştı, ancak şimdi hala indirilebilir. Bazı kaynaklar açıklama için WhatsApp ekibiyle iletişime geçti ve yanıt o kadar iyi olmadı. WhatsApp ekibi bu Uygulamayı yasa dışı ve güvensiz olarak nitelendirdi. Ancak yetkililer bu konuda sessiz. Bu nedenle yasallığın statüsü belirsizdir. Bu Uygulamayı ne yasal ne de yasadışı olan gri liste uygulaması olarak adlandırabilirsiniz.

Whatsapp Plus’ı Android Telefonunuza Nasıl Yüklersiniz?

Daha önce de belirtildiği gibi Whatsapp APK uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır ve bu uygulamayı yüklemek çocuk oyuncağı. Aşağıda bahsedilen, bu uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemenin basit ve en hızlı yoludur. 

 • Öncelikle aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak Android cihazınıza WhatsApp Plus uygulamasını indirin.

   Ardından, bu APK uygulamasını indirin ve ardından cihazınıza yükleyin.

 • Şimdi sohbetinizin tam yedeğini almak istiyorsanız, Whatsapp’ınızı açın ve Ayarlar-Sohbetler-Yedekleme’ye gidin.
 • Bundan sonra, tam bir yedekleme yapın ve tüm sohbetiniz yedeklenene kadar bekleyin. 
 • Ardından, basit adımları izleyerek Whatsapp’ı Android cihazınızdan kaldırın. Ayarlar -apps- Whatsapp Plus- Kaldır.
 • Ardından yukarıda belirtilen bağlantıdan daha önce indirdiğiniz Whatsapp Plus APK’sını android cihazınıza yükleyin.
 • Kurulumdan sonra, cep telefonu numaranızı giren ve OTP kodu ile doğrulayan basit otomatik işlemden geçmeniz gerekir.
 • Ardından, gitmeye hazır olduğunuzdan sonra adınızı ve numaranızı girin. Böylece, Android cihazınızda WhatsApp Plus’ın keyfini çıkarın ve kendinizi dünyaya bağlayın. [/ su_note]

WhatsApp Plus APK Özellikleri

Bu Uygulamanın ve WhatsApp’ın iç yapısı aynıdır ve orijinal Uygulamanın tüm işlevlerine sahiptir. Size yeni ve bahsetmeye değer özellikleri anlatacağız.

 

İşte ayırt edici özellikler.

Tema tesisi

Bu Uygulama, kullanıcıların benzersiz, çok yönlü ve göze hitap eden temaları seçmelerine olanak tanır. Kullanıcı arayüzünün tamamı özelleştirilebilir. Metnin, düğmelerin ve grafiklerin rengini seçebilirsiniz. Orijinal Uygulama herhangi bir özelleştirmeye izin vermez. Bu nedenle bu Uygulama, doğru görsel görünümü seçme kolaylığı sağlar. Uygulamada 700’den fazla tema bulunmaktadır. Ayrıca temaları ayrı olarak indirmeniz gerekmez. Bu Uygulama, temaları kendisi indirir ve isme, tarihe ve sürüme göre düzenler.

 

Daha fazla ifade

Orijinal Uygulama, sohbeti daha duygusal ve gerçek kılan ifadelere sahiptir. Ancak bu Uygulama, koleksiyonuna daha fazla ifade ekledi. Daha iyi iletişim için Google Hangouts’un ifadelerini ekledi. Ama bir püf noktası var. Yalnızca WhatsApp plus kullanıcıları ifadeleri görüntüleyebilir. İfade gönderirseniz ve alıcıda orijinal Uygulama varsa, mesajda yeni ifadeler gösterilmez.

Gizleme seçenekleri

Orijinal Uygulamanın kullanıcıları, diğer kişilerin onları çevrimiçi olarak görürken onları rahatsız etmesinden bıkmıştı. Bu yüzden WhatsApp plus gizleme seçeneğini tanıttı. Durumunuzu herhangi bir kişi veya gruptan gizleyebilirsiniz. Bu seçenek, şifreli iletişim alanında yeni bir özgürlük üretti.

Gelişmiş dosya paylaşım seçeneği

Orijinal WhatsApp yalnızca 16 MB’a kadar olan dosyalara izin veriyor ve bu da veri dağıtıcıları arasında ilgi çekici bir gerilime neden oluyor. Bu Uygulama, kullanıcılar için uygun olan 50 MB’a kadar dosya paylaşımına olanak tanır. Dahası, bu Uygulama aynı zamanda 2MB’den 50MB’ye dosya değişikliği sağlar. Orijinal Uygulamada gelişmiş dosya paylaşım seçeneği yoktur.

Temizleyici:

Bu özellik sayesinde, tüm gereksiz sohbetleri, temiz sohbetleri ve temizlemek istediğiniz diğer tüm ekstra şeyleri silebilirsiniz.

Kayıt Durumu:

Whatsapp Plus APK, kayıt durumunuzu diğerlerinden gizlemenize yardımcı olan başka bir harika özellikle tasarlanmıştır.

Otomatik cevap:

Bu özellik yalnızca Whatsapp İşletme Hesapları için mevcuttur, ancak Whatsapp Plus, kullanıcılarını kolaylaştırmak için bu özelliği geliştirmiştir. Dolayısıyla, bu özelliği kullanarak bir Otomatik yanıt mesajı ayarlayabilir ve istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Duvar kağıtları:

Bu harika uygulamanın bir diğer inanılmaz özelliği de sınırsız Duvar Kağıtları. Herkes duvarına benzersiz duvar kağıtları yerleştirmeyi sever ve bu özellikle sohbet ekranınızda harika duvar kağıtları ayarlayabilirsiniz.

Geçmiş ve Günlükler:

Whatsapp Plus APK, resmi Whatsapp tarafından sunulmayan bir başka harika Tarih ve Günlük özelliği ile tasarlanmıştır. Bu durumda, hesabınızda yapılan her aktivitenin kaydını tutabilirsiniz. Bu özellik sizin için çeşitli şekillerde çok faydalı olabilir.

Yazı Tipleri ve Stiller:

Herkes farklı yazı tipi stillerini korumak ister ve bu özellik sayesinde çeşitli farklı renk, boyut, stil ve yazı tipi şekilleri elde edebilirsiniz.

Paylaşım:

Bu uygulama, kullanıcının şeyleri Resmi Whatsapp’ın desteklemediği bir şekilde paylaşmasına olanak tanır. HD kalitesinde görüntüleri, 30 saniyeden uzun videoları, 50 MB video boyutunu ve 100 MB Ses boyutunu paylaşmanıza olanak tanır.

 

Whatsapp Plus APK Hakkında Kullanıcılar Ne Dedi 

 

Elbette Whatsapp Plus APK sizi büyülenmiş halde bırakacak bir uygulamadır. Uygulamanızı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu şekilde profilinize ve sohbet pencerelerine tamamen yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama size resmi sürümün sağlayamayacağı sonsuz ve gelişmiş özellikleri sağlayacaktır. Böylece, bu APK uygulamasını yukarıda belirtilen bağlantıdan indirin ve inanılmaz özelliklerinin keyfini çıkarın.

Whatsapp Plus APK nedir?

 Whatsapp Plus APK, Resmi Whatsapp’ın en popüler modlu sürümlerinden biridir ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmıştır. Bu APK uygulaması, resmi sürümde bulunmayan çok sayıda gelişmiş ve en son özellik ile tasarlanmıştır. Evet, Whatsapp Plus APK ile son görüldüğünüzü gizleyebilir, çeşitli temaları değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Whatsapp Plus APK, GBWhatsapp gibi kullanıcı dostu mesajlaşma uygulamalarından  biridir ve arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle iletişim halinde kalmanın en ucuz yoludur. Kısacası, dünyanın herhangi bir yerinde yaşıyor olsunlar, insanlarla bağlantı kurmanın en basit yoludur.

Son sözler 

Yeni çeşitli temalar ve geniş dosya paylaşım seçenekleri arıyorsanız, WhatsApp plus sizin için doğru seçim olabilir. Aksine, güvenliğinize görünümden çok değer verirseniz, WhatsApp plus sizi tatmin etmeyebilir. Yani, artıları ve eksileri tartmalı ve sonra bir karar vermelisiniz.

 

 • whatsapp plus
 • whatsapp plus apk
 • wp plus
 • whatsapp plus indir
 • whatsapp plus apk indir
 • whatsapp plus son sürüm
 • wp plus apk
 • whatsapp plus download

 

Images

Download links


Buradan İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *