WhatsApp Messenger APK Indir – Android Oyun Club

2.20.123

Download
4.5/5 Votes: 4
Developer
WhatsApp Inc.
Version
2.20.123
Updated
April 15, 2020
Requirements
4.0.3 and up
Size
27M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Facebook’tan

WhatsApp WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlar için ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınızı ve ailenizi mesajlamanızı ve aramanızı sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, çağrı, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj göndermek ve almak için SMS’den WhatsApp’a geçin.

NEDEN WHATSAPP KULLANIN:

• ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermenize ve aramanıza izin vermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır, böylece her biri için ödeme yapmanız gerekmez. * WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur.Whatsapp plus

• MULTIMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderin ve alın.

• ÜCRETSİZ ARAMALAR: Başka bir ülkede olsalar bile arkadaşlarınızı ve ailenizi WhatsApp Arama ile ücretsiz arayın. * WhatsApp aramaları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. Ayrıca, 911 ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp aracılığıyla erişemezsiniz).

• GRUP SOHBETİ: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim kurabilmeniz için kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.

• WHATSAPP WEB: Doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp mesajları da gönderebilir ve alabilirsiniz.

• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası whatsapp plus apk indir mesajları göndermek için ekstra bir ücret ödenmez. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının. *

• KULLANICI ADLARINA VE PİMLERE HAYIR Deyin: Neden başka bir kullanıcı adı veya PIN’i hatırlamak zorunda kalıyorsunuz? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defterine sorunsuz bir şekilde entegre olur.

• HER ZAMAN GİRİŞ YAPIN: WhatsApp ile her zaman oturum açmış olursunuz, böylece mesajları kaçırmazsınız. Giriş yaptığınız veya çıkış yaptığınız konusunda artık karışıklık yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz, WhatsApp’a sahip kişilerinizle hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurmak için kullanılır, böylece hatırlanması zor kullanıcı adları eklemenize gerek yoktur.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, WhatsApp uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar son mesajlarınızı kaydeder.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişileri değiştirin, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, aynı anda birden fazla kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

* Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

Buraya gel

Images

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published.