Android’de War Robots (MOD, Inactive Bots) uygulamasını ücretsiz indirin

Android'de War Robots (MOD, Inactive Bots) uygulamasını ücretsiz indirin Download
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

War Robots hakkında daha fazla bilgi

Robotları seviyorsanız ve bu karakterler arasında tutkulu savaşlar yaşamak istiyorsanız, War Robots, çevrimiçi savaşlarda rakiplerinizi yenmek için rekabetçi robot takımları oluşturmanız gereken iyi bir aksiyon ve macera oyunudur. Gerçek zamanlı olarak 6’ya 6 takım savaşı! Metal Savaşçılarının saflarına katılın!

Savaş zamanı pilot! Sürpriz saldırılara, karmaşık taktik manevralara ve rakiplerinizin sizin için hazırladığı birçok sinsi numaraya hazır mısınız? Savaş robotunuzun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını artırmak için düşman robotlarını yok edin, tüm işaretçileri ele geçirin ve silahlarınızı yükseltin. Yok edin! Ele geçirmek! Yükselt! Daha güçlü olun ve kendinizi War Robots çevrimiçi evrenindeki en iyi mekanik komutanı olarak kanıtlayın.

ÖZELLİKLERİ:

 • Dövüşçünüzü seçin. Benzersiz tasarımlara ve güçlere sahip 50’den fazla robot.
 • İstediğin gibi oyna. Ezmek ve yok etmek mi istiyorsunuz? Kurtarmak ve korumak için mi? Ya da sadece düşmanlarınızı sinirlendirmek mi? Bunların hepsini balistik füzeler, plazma topları ve dev pompalı tüfekler dahil çok sayıda silahla yapabilirsiniz.
 • Birçok olası robot ve silah kombinasyonu. Kendi oyun tarzınıza uyacak bir savaş makinesi oluşturun .
 • Kendi klanınızı yaratın ve onu muhteşem zaferlere taşıyın.
 • Her robot özelleştirilebilir silahlarla donatılabilir.
 • En sevdiğiniz kombinasyonu bulun ve neye sahip olduğunuzu herkese gösterin.
 • Dünyanın her yerinden rakiplere karşı destansı PvP savaşlarına katılın.
 • Kendi başınıza savaşın. Yalnız oynamayı mı tercih ediyorsunuz? Yalnız kurtlar kendilerini Arena veya Herkes İçin Ücretsiz gibi özel modlarda ifade edebilir.
 • Bilgiyi keşfedin. War Robots dünyası her güncellemeyle büyüyor ve genişliyor ve sürekli büyüyen topluluk size her zaman yardım etmeye hazır.
 • Sizi görmek harika Komutan!

  War Robots, cebinize sığan dev robotlarla ilgili en büyük nişancı oyunudur. Dünyanın her yerinden rakiplere karşı destansı PvP savaşlarına katılın ve onlara etraftaki en zeki, en hızlı, en zorlu pilotun kim olduğunu gösterin! Sürpriz saldırılara, karmaşık taktik manevralara ve düşmanların kollarında diğer numaralara hazırlanın. Yok edin! Ele geçirmek! Yükselt! Daha güçlü olun – ve kendinizi War Robots çevrimiçi evrenindeki en iyi mekanik komutanı olarak kanıtlayın!

Download links


War Robots Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *