Vector (Mod, Sınırsız Para) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Vector Açıklaması

Vector, sizi sistem tarafından durdurulmayacak olağanüstü ücretsiz koşucu olarak sunan heyecan verici, arcade tarzı bir oyundur. Oyun, özgürlüğün ve bireysel olarak uzak bir hayalden başka bir şey olmadığı totaliter bir dünyaya bakış açısıyla açılıyor. Ama özgür bir koşucunun kalbi güçlüdür ve yakında özgürlüğüne kavuşursun. Tek amacı sizi yakalamak ve geri getirmek olan “Big Brother” tarafından kovalanırken Parkour’un kentsel ninja sporuna dayanan olağanüstü teknikleri kullanarak koşun, atlayın, kayın ve tırmanın.

Parkour uygulamasından ve ilkelerinden esinlenen Vector’un sezgisel kontrolleri her seviyeden oyuncuyu memnun eder ve sofistike seviye tasarımları, izci distopik çatıların üzerinden “akarken” hızlı tempolu zamanlama bulmacalarıyla en zorlu oyunculara meydan okur.

Oyun özellikleri:


Popüler Facebook oyununun yaratıcılarından Arcade oyunu – Cascadeur animasyon araçlarıyla mümkün kılınan şaşırtıcı derecede gerçekçi Parkour’dan ilham alan hareketler
– 20 zorlu seviye (“Deluxe Sürüm” de 40)
– Öğrenmesi hızlı, ustalaşması zor

Parkurdan ilham alan en iyi oyun aksiyon oyunu! Vektör, özgür kalmanızı ve koşmanızı sağlar! Yakalanmayın!

Basın Vektörü Seviyor:

“Vector’un gerçek hayattaki parkur uygulayıcılarının hareketlerini taklit etme şekli oldukça etkileyici … Vector’un umut verici yön ve büyüklük karışımına kapılmak için sabırsızlanıyorum.” (appadvice.com)

“Vektör heyecan verici, zengin çeşitlilikte ve bize Stick Run’ı hatırlatıyor, ancak çok daha ayrıntılı animasyonlar sunuyor.” (fbgamer.de)

“Tüm sorunlarınızdan kaçmanın tek harika yolu.” (Gamezebo.com)

“Oyun müthiş görünüyor …” (idroidplay.com)

Vector, dokunmatik ekranlar için mükemmel bir şekilde uyarlanmış, Canalt ve Mirrors kenarlarının mükemmel bir karışımı olarak özetlenebilecek iki boyutlu bir platform oyunudur.

Vector, stilini ve temel konseptini, türü popüler hale getiren “sonsuz koşucu” Canabalt’tan alıyor. Yani Vector’de ana amaç, tıpkı Canabalt’ta olduğu gibi, bir dizi çatının üzerinden durmadan, takılmadan veya uçuruma düşmeden koşmaktır. Aynı şekilde, her iki oyunun da görünümü ve hissi çok benzer.

Mirrors Edge ile ilgili olarak, Vector hem temel hikayeden hem de yetkililerden kaçmak için ‘Parkour’ kullanımından ödünç alıyor. Sadece ana karakter, yetkililerden kaçmak için aynı tür hareketleri kullanan isimsiz bir kahraman değil, aynı zamanda yetkililer, karakterimizin bir renk dokunuşu eklemeye çalıştığı, çok uzak olmayan, distopik bir gelecekte baskıcı bir güçtür. .

Vector, otuzdan fazla farklı seviyesi sayesinde saatlerce ekranınızda kalmanızı sağlayacak, hızlı hareket eden ve eğlenceli bir platform oyunudur. Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan oyun, seviyeleri tekrar tekrar oynamayı isteyecek.

Windows için vektör

  • gösteri
  • İngilizcede
  • Sürüm: 1.0.0
  • 4 (292 oy) Oyunuz
  • Oyla!

Windows için bir Demo Classic oyunu

Vector  ,  alt kategori Classics ile kategori PC oyunlarının bir parçası olan ve Nekki GmbH tarafından oluşturulmuş , kullanışlı, demo bir çoklu platform oyunudur (Android ve iPhone için de mevcuttur)  . Aynı zamanda yapılmış sınıfındaki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında Vector’un oldukça hoş özellikleri var.

Vector hakkında daha fazla bilgi

Bu oyunu 2014 yılında kataloğumuza eklediğimizden beri 62.974 indirmeye ulaştı ve geçen hafta 116 indirme elde etti

Vector’un yükleme boyutuyla ilgili bilgiler şu anda mevcut değil. Hindistan, Pakistan ve Güney Afrika’da çok kullanılan bir oyun.

Mevcut sürümü 1.0.0 ve 1/03/2015 tarihinde güncellenmiştir. Vector, işletim sistemi Windows Vista ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve bunu İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak indirebilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *