Vavoo APK indir 2023 Indir Son Sürüm 1.51 Android IOS için

Download
5.0/5 Votes: 3
Report this app

Description

VAVOO, telefonunuzdan veya tabletinizden film, dizi veya müzik gibi her türlü multimedya kaynağına erişmenizi sağlayan Android için bir medya merkezidir

Örneğin Kodi gibi bir medya merkezine sahip olmak, dosyaları tek bir yerden bir yere aktarmak zorunda kalmadan akıllı telefonlar, tabletler, PC’ler veya video konsolları gibi farklı cihazlarda her türlü multimedya kaynağından en iyi şekilde yararlanma imkanı sunar. diğer. Başka bir deyişle, istemciler gibi davranan diğer cihazlarımızdan erişebilmemiz için tüm filmlerimizin, TV dizimizin ve diğer videoların sunucu olarak çalışan bilgisayarımızda depolanması gerekir.

Android için iyi bir medya merkezi

Kodi’den bahsettik, çünkü bu, tüm dünyada binlerce kullanıcının en iyi ve en çok kullanılan alternatiflerinden biri. Bununla birlikte, çok iyi çalışan ve ihtiyaçlarımızı karşılamak için bize ilginç özellikler sunan başka olasılıklar olduğu için tek seçenek bu değil. Bunlardan biri, örneğin, bu  VAVOO .

Farklı platformlar için sürümlerle birlikte gelen  ve tıpkı bu tür bir uygulamanın çalışmasını beklediğimiz gibi davranan Android için bir  medya merkezi uygulaması . İkincisi sayesinde, APK’sını akıllı telefonumuza veya tabletimize yüklersek, sadece sunucu ile aynı WiFi ağına bağlanarak film, müzik veya TV ve radyoya cihazımızdan erişebiliriz.Eklentileri sayesinde işlevlerini özelleştirebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz.

İngilizce olarak da indirebilmemize rağmen, büyük bir kullanıcı topluluğunun bulunduğu Almanya’da yaratılan bir gelişmedir. Ayrıca, eklentileri yükleme ve uygulamanın işlevlerini özelleştirme ve genişletme olanağı gibi, aynı doğadaki diğer uygulamalara çok benzeyen birkaç özellik sunar  .

Gereksinimler ve ek bilgiler:
  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 5.0.
  • Uygulamanın APK dosyası aracılığıyla yüklenmesi, Ayarlar> Uygulamalar içinden “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirir.

Vavoo Apk 2020 Download Son Sürüm 1.51 Android IOS için

Vavoo Apk İndir

Vavoo Apk V1.51 tüm cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu harika uygulamayı kullanarak, favori listelerinin bazı filmlerini saklayabilir ve ayrıca Tv Şovlarını ve dizilerini burada saklayabilir. Bunları bulmak için sabit disk bulundurmanıza gerek yoktur. Tüm bu faaliyetler bu güzel uygulama Vavoo Apk 2020 tarafından devralınmıştır. Doğal olarak, uygulamanın tüm verilerinize bulut depolama görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Verilere erişmek bu uygulama ile çok yönetilebilir. Böylece, tüm bilgileri kontrol etme konusunda kullanıcılar buradan Vavoo Apk 2020’yi indirebilir.

En son 1.51 Vavoo Apk sürümünü indirme ve yükleme işlemi çok basittir. Ayrıca aşağıdaki bölümde birkaç basit ve kolay adımı açıkladık. İlgilenen ve cihazlarında bu uygulamaya sahip olmak isteyen kullanıcılar adımları inceleyebilir ve bunları uygun şekilde takip edebilir. Tüm bunların yanı sıra, Vavoo Apk 2020’nin bazı özelliklerini ve işlevlerini de listeledik. Öyleyse bir göz atın ve uygulama hakkında tam bir fikrim var. Android ve IOS cihazlarını kullanan kişiler de LuLu Box Apk 2020’yi kullanabilir   ve ücretsiz film ve video izlemenin keyfini çıkarabilir.

Vavoo Apk

Vavoo Apk 2020 Özellikleri

1. Uygulama, tüm cihazlarınızda ve Android, IOS, Mac, Windows ve daha pek çok platformda ücretsiz olarak kullanılabilir.

2. Kurulum prosedürü basittir ve cihazlarınızda güvenle kullanılabilir.

3. Vavoo Apk v1.51’i kullanarak tüm medya içeriğimize kolayca erişebilir.

4. Old donanım üzerinde de esneklik çalışır.

5. Zamandan tasarruf edebilir ve tüm verilerinize aynı anda göz atabilirsiniz.

6. Uygulama Vavoo Apk 2020, birçok URL paketi ile genişletilebilir.

7. Çok ekonomiktir ve virüs içermez.

8. Uygulamanın harici depolama alanınızı işleme, ağ soketlerini açma, eşleştirilmiş Bluetooth cihazlarına bağlanma, ses ayarlarını değiştirme ve ayrıca işlemciye erişim izinleri vardı.

9. Uygulamaya erişmek için ek donanım gerekmez.

Yukarıda tartışılanların hepsi Vavoo Apk 2020 Son Sürüm 1.51’in özellikleridir. Size sağladığımız içeriğin uygulamayı herhangi bir sorgu olmadan tamamen kullanmasına yardımcı olacağını umuyoruz.

Android için Vavoo Apk İndirme Adımları

  • Her akıllı telefon kullanıcısının herhangi bir Apk dosyasını indirmek için cihazlarında bilinmeyen kaynakları etkinleştirmesi gerekir.
Vavoo Apk İndir
  • Daha sonra kullanıcının Google Chrome’da veya alternatif bir tarayıcıda tarayarak Vavoo Apk 2020’yi indirmesi gerekir.
  • APK dosyasını indirdikten sonra, indirilen dosya konumuna gidin ve açın.
  • Şimdi sayfanın sağ alt tarafındaki apk dosyasında bulunan yükle düğmesine tıklayın.
Vavoo Apk Kurulumu 
  • Ardından, yükleme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
  • Şimdi yükleme tamamlandıktan sonra bitir düğmesine tıklayın ve uygulamayı açın.
  • Burada artık tüm özelliklerinin cihazınızda tadını çıkarabilirsiniz.

Bunlar, tüm cihazlarınıza Vavoo Apk 2020’yi indirme ve yükleme adımlardır. Yukarıdaki prosedür sadece Android cihazlarda listelenmiştir. Ancak bu Vavoo Apk’ı farklı cihazlara indirmek için bazı küçük değişiklikler var. PC için önce bir Blustack Android Emulator kurmalı ve daha sonra bu uygulamayı kurmalıyız. Biraz uzun bir süreç olmasına rağmen cihazınızda yönetilmesi çok basit ve kolaydır.

Vavoo Apk 2020 Son Sürüm 1.51’i indirin

Vavoo Apk 2020, tüm kullanıcılarının ilgili cihazlarında film, TV Şovu, Tv Dizisi ve daha fazlasını izlemelerine olanak tanır. Kullanıcının herhangi bir içeriğe göz atmak için harici bir donanıma sahip olması gerekmez. Bu uygulamayı kullanmak için gereken tek şey en iyi internet bağlantısına sahip olmaktır. Kullanıcı Vavoo Apk’u TV’lerinde kullanmak istediğinde, Vavoo’yu ilk kez bir WLAN ile TV’ye bağlamak zorundadır. Daha sonra doğrudan erişebilirler. Tüm bunlar Vavoo Apk ile ilgili tüm detaylar. Birkaç Android Uygulama Apks hakkında daha fazla bilgi web portalı apkbee.com’da tartışılmıştır  . Daha fazla güncelleme için lütfen portalımızı ziyaret edin.

Buraya gel

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *