UTorrent Indir Android Oyun Club

Utorrent Indir
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Diğer BitTorrent istemcilerinde bulunan özellikler, zamanlama, bant genişliği önceliklendirmesi, RSS otomatik indirme ve BitComet-Mainline DHT ile uyumluluk da dahil olmak üzere µTorrent’de bulunmaktadır. µTorrent aynı zamanda akran değişimini ve Protokol Şifreleme eklem belirtimini (Vuze / Azureus 2.4.0.0 ve üstü ve BitComet 0.63 ve üstü ile uyumlu) destekler.

Mevcut diğer birçok torrent istemcisinden farklı olarak µTorrent, değerli sistem kaynaklarında yemek yemez; aslında, program genellikle yakl. 6 MB bellek. µTorrent, 1 MB’den küçük tek bir yürütülebilir dosyada bulunur.

Özellikler:

 • Durum çubuğuna BitTorrent Labs simgesi
 • Paket ve BitTorrent Laboratuvarları için yardım menüsü öğeleri
 • OpenX’i kaldırmak için günlük ayarlarında değişiklik yapma
 • Reklamları şimdi yenilemek için klavye kısayolu
 • “İ” üzerine geldiğinde bindirme resmi
 • Özel PDD
 • Teredo Tunneling / IPv6 desteği
 • Windows’un tüm sürümleri için UPnP desteği
 • Akran değişimi
 • Protokol Şifrelemesi

Simgeler, araç çubuğu grafikleri ve durum simgesi değiştirmeleri için özelleştirme seçenekleri çok geniştir, hatta kendiniz de oluşturabilirsiniz. µTorrent yerelleştirme desteğini içerir ve dil desteğine sahiptir; bu nedenle otomatik olarak sistem dilinize değişecektir.

ΜTorrent yazılımı yalnızca minimum kaynakları kullanacak şekilde tasarlandı, ancak yine de daha büyük BitTorrent istemcileriyle karşılaştırılabilir işlevsellik sunuyor. µTorrent son derece kullanıcı dostudur; program güncellemeleri zamanlanmaz ve yalnızca kapsamlı bir şekilde sınandığında yayınlanır. Bu ürün, Windows’un tüm önemli sürümleri için kullanılabilir.

µTorrent, küçük bir pakette yüksek kaliteli P2P hizmeti sunar.

uTorrent Genel Bakış

Torrent gibi Peer-2-Peer (P2P) dosyalarını indirdiğinizde , gerçek dosya dünyanın dört bir yanındaki tohum ekme makinelerinden gelen yüz binlerce küçük parçadan oluşur. Bu nedenle,  normal bir dosya gibi indirilemez .

UTorrent’in oturduğu yer burasıdır. Dosyaların tüm parçalarını toplar ve bunları tek, yüksek kaliteli bir dosyada birleştirir . Tüm bunları bilgisayarınızın arka planda çalışırken, çok az kaynak kullanarak yapar, böylece bilgisayarınız hala sorunsuz bir şekilde ve gözle görülür bir gecikme olmadan çalışır.

UTorrent% 100 yasal olsa da, genellikle telif hakkıyla korunan dosyaları indirmek için kullanılır. Bu nedenle,  güvenlik nedeniyle, torrent’leri indirirken her zaman bir VPN kullanılması önerilir . Torrent için en iyi VPN’lerin güvenlik uzmanlarımızdan saatlerce süren araştırmalara dayanarak bu listeye göz atın.

uTorrent Özellikleri

 • RSS yayınlarını destekler : Yeni şovları otomatik olarak indirmenize izin verir.
 • İndirme Zamanlayıcısı : İndirme işlemlerini işteyken, uyurken veya bilgisayardan uzakta olduğunuz zamanlarda planlayabilirsiniz. Sonra tek yapmanız gereken eve gelip izlemeye başlamak.
 • Ayrıntılı istatistikler şunları içerir :
  • Torrent dosyasının boyutu
  • Yükleme hızı
  • İndirme hızı
  • Dosyanın hazır olacağı tahmini süre
  • Tohumlar / akranlar

UTorrent Web nedir

Klasik uTorrent istemcisine ek olarak, indirilebilen web tabanlı bir platform olan uTorrent Web de vardır  . UTorrent Web’in en büyük avantajı  , dosyalar indirilirken videoları anında yayınlama özelliğidir . Ayrıca, istediğiniz torrent dosyalarını bulmayı kolaylaştıran bir arama özelliğine de sahiptir.

Torrent indirilirken uTorrent Web’de film akışı yapın

UTorrent Nasıl Kaldırılır

UTorrent’i Windows bilgisayarınızdan kaldırmak için hızlı ve kolay bir işlemdir.

 1. “Yazın Program Ekle veya Kaldır ekranınızın alt kısmındaki arama çubuğuna”.
 2. Sistem Ayarı  seçeneğini açın  .
 3. UTorrent’i bulun  ve KALDIR’ı tıklayın .
 4. Programı kaldırmak isteyip istemediğinizi soran bir açılır pencere açılır, EVET’i tıklayın.
 5. Gelecekte uTorrent’i tekrar indirmeyi planlamıyorsanız, “Ayarlarımı Kaldır” yazan kutunun işaretli olduğundan emin olun. Aksi takdirde, programı tekrar indirirseniz ayarlarınız kaydedilir.
 6. KALDIR’ı tıklayın  .
 7. Kaldırma işlemi tamamlandığında  bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir .

UTorrent’e alternatifler

qBittorrent:  Yüzeyde, qBittorrent uTorrent ile aynı görünüyor. Bununla birlikte, hafif, açık kaynak ve reklamsız olmasının 3 ana avantajı. En büyük dezavantajı, birden fazla dosya indiriyorsanız, bilgisayarınızı geciktirme ve yavaşlatma eğilimindedir.

Deluge:  uTorrent ile benzer bir arayüze sahip başka bir BitTorrent istemcisi olan Deluge, bilgisayarınıza reklam yazılımı, kötü amaçlı yazılım veya virüslerle bulaşmayacak güvenli bir istemcidir. UTorrent veya qBittorrent ile aynı özelliklerle gelmese de, size aynı işlevselliği sağlayacak eklentiler var.

SSS

UTorrent Yasal mı?
Evet. Yazılım film, TV ve yazılım korsanlığı için kullanılabilirken, uTorrent’in kendisi hakkında yasadışı hiçbir şey yoktur.

UTorrent Güvenli mi?
Resmi uTorrent veya uTorrent web istemcisini indirdiğiniz sürece, yazılımın kendisi bilgisayarınıza zarar vermez. Ancak, virüs taraması içermediğinden uTorrent aracılığıyla hangi torrent dosyalarını indirdiğinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca, gizlilik ve anonimlik nedenleriyle torrentleri indirirken bir VPN kullanmanız önerilir.

UTorrent Ücretsiz mi?
Temel uTorrent istemcisi ücretsizdir, ancak reklamsız, artırılmış güvenlik ve hatta bir VPN ile gelen birkaç premium seçenek vardır.

UTorrent ile indirdiğim dosyaları nasıl bulurum?
Tüm dosyalar için varsayılan konum C: sürücünüzdeki İndir klasöründe bulunur. Seçenekler> Tercihler> Dizinler’e giderek dosyaları belirli bir klasöre yönlendirebilirsiniz. Oradan tamamlanan dosyalar için bir klasör hedefi seçebilirsiniz.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);