Torque Burnout’u (Mod, Unlimited Money) Android’de Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Torque Burnout Açıklaması

Torque Burnout, her yarış oyununun en iyi bölümlerini birleştiren bir ‘sürüş’ oyunudur!

Tekerleği kavrayın, ayağınızı yere koyun ve bir şampiyon gibi çörekleri ve driftleri tamamlayarak bir manyak gibi sürün. Yolculuğunuzu geliştirin ve sınırlarını zorlayın, kalabalığı çılgına çevirin ve ardından onu biraz daha zorlayarak BURNOUT KING olarak yüce hüküm sürün!

Özellikler:
– Muhteşem duman, patlayan lastikler ve yanan motorlarla tamamlanmış gerçekçi bir tükenmişlik simülasyonu!
– Her biri benzersiz kullanım ve kişiselleştirmeye sahip çok çeşitli otomobiller.
– Omurgandan aşağı titreme gönderecek gürleyen motor sesleri.

Yakında:
– Daha fazla araba.
– Daha fazla zorluk.

Notlar:
– 2012 model ileri teknoloji cihaz veya daha yenisinin oynanması önerilir.
– Bir ağ bağlantısı önerilir, ancak oynamak için gerekli değildir.
– Torque Burnout’u oynamak ücretsizdir. Oyun içi krediler, uygulama içi satın alımlar yoluyla gerçek para kullanılarak satın alınabilir.

Herhangi bir problem? Sorusu olan? Baska öneri? Sizden haber almak isteriz!

Techbigs.Com  Oyunlar  Yarış  Tork Tükenmişliği

Torque Burnout Mod APK 3.1.1

Torque Burnout mod APK – en son sürüm – Android’in farklı arabaları denemesi ve müthiş tükenmişlik becerinizde kalabalığı kükrer

AÇIKLAMA TORK YAKMA

Parçayı parçalama becerilerinizi test etmek ister misiniz? Harika yanmalar yapmak için arabanızı piste çıkarmak ve pedalı metale, freni zemine koymak için Android için Torque Burnout mod APK’yi hemen indirin.

Kalabalığı etkilemek için lastiklerinizi istediğiniz gibi döndürebilir ve tonlarca duman ve gürültü yaratabilirsiniz. Tükenmişlik için en iyi aracı yapmak için düzinelerce benzersiz araba ve yüzlerce özelleştirme arasından seçim yapın. Ayrıca, engellerden geçmeniz ve ekstra puan almak için belirli hareketler yapmanız gerekecek.

Oyun, araba ve yarış hayranlarının yanı sıra koordinasyonlarına meydan okumak ve biraz zararsız tükenmişlik eğlencesi arayan herkes için idealdir.

Torque Burnout Neden Oynanır?

Sizi eğlendirmek için güncellemelere daha fazlası eklenecek şekilde tonlarca araca erişebileceksiniz. Bunun da ötesinde, arzu edebileceğiniz tüm özelleştirmelere erişiminiz olacak ve bu da oyunu daha da ilginç hale getirecek.

Gerçekçi grafikler:  Oyundaki ultra gerçekçi grafikleri seveceksiniz – temelde konsol seviyesinde 3B grafiklerdir, bu da oyunu çok daha eğlenceli hale getirir. Arabalardaki görüntü harika ve tükenmişliklerinizin ürettiği dumanı görmek harika.

Gerçekçi fizik:  Böyle bir oyunda, fizik kesinlikle gerçekten önemli. Geliştiriciler, oyundaki fiziğin yerinde olduğundan emin olmak için çok çaba sarf ettiler. Oyunun nihai sonucu söz konusu olduğunda bu önemlidir.

Harika ses:  Oyunlardaki ses efektleri genellikle göz ardı edilir. Neyse ki Torque Burnout APK’da durum böyle değil. Arabaların çıkardığı sesler harika ve maksimum keyif sağlamak için oyunu olabildiğince rafine hale getirmek için harcanan emek miktarını kesinlikle takdir edeceksiniz.

Torque Burnout APK oynamak için ipuçları

Herhangi bir oyunu ilk kez oynamaya gelince, elinizden gelen en iyi şekilde oynadığınızdan emin olmak için kolunuzun altında bazı sağlam ipuçları ve püf noktaları olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Torque Burnout APK oynamak için en iyi ipuçlarımızdan bazıları.

  • Küçük kontrolleri unutun:  Oyundaki kontroller yeni başlayanlar için biraz fazla olabilir. Dört farklı fren düğmesi, ayrıca gaz ve dönüş düğmeleri vardır. Aslında oyunun ilk aşamalarında daha küçük kontrol düğmelerini görmezden gelmek ve büyük silahlara bağlı kalmak en iyisidir. Daha sonra, arabayı daha iyi idare etmeye başladıkça yeni kontroller sunmaya başlayabilirsiniz.

 

  • Engellerden uzak durun:  Hastalıklı bir tükenmişlik gerçekleştirmek için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Bunu sıkışık alanlarda yapmamaya çalışın – kimse arabanızın arkasını bir elektrik direğine çarptığınızı görmek istemez 
  • Dolu gidin veya eve gidin:  Lastikleriniz yenilmez değildir, bu nedenle sonunda asfaltta dönüp döndüklerinde aşınırlar. Lastikleriniz hâlâ dayanabilecekken en iyi hareketlerinizi erkenden yapmanız önemlidir. Ayrıca, arabanızın yıpranmadan önce daha fazla hareket yapabilmesi için daha iyi lastiklere yatırım yapmalısınız.

Torque Burnout Mod APK – Sınırsız Para

Oyunu baştan bir şampiyon gibi oynamak ister misiniz? Oyunu sınırsız oynamak ve oyundaki tüm farklı arabaları en başından keşfetmek için Torque Burnout için sınırsız para hileli APK’yı hemen indirin! Torque Burnout, hedefinizin bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmak olmadığı, ancak drift yaparak mümkün olan en yüksek puanı elde etmek olduğu ‘drift’ dünyasına odaklanan 3 boyutlu bir sürüş oyunudur.

Yapılandırma seçeneklerinde, ivmeölçer, sanal direksiyon simidi ve dokunmatik ekran düğmeleri dahil olmak üzere farklı kontrol sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca sabit kamera, birinci kişi veya üçüncü kişi görünümü dahil olmak üzere yarım düzine farklı kamera arasından seçim yapabilirsiniz.

Torque Burnout’ta 20’den fazla farklı aracın direksiyonuna oturabilirsiniz, ancak başlangıçta garajınızda yalnızca iki tane olacak. Oynamaya başladığınızda, arabanızın parçalarını geliştirebilir ve yeni arabaların kilidini açabilirsiniz.
Torque Burnout, inanılmaz derecede hassas kontrollere ve olağanüstü görsellere sahip bir 3D sürüş oyunudur. Oyun ayrıca, engelli yarışlar ve diğer sürüklenen zorluklar dahil olmak üzere bir dizi engel ve farklı oyun modu sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.