Benim Konuşan Tom (MOD,Unlimited money ) android’de ücretsiz indirin

Benim Konuşan Tom (MOD,Unlimited money ) android'de ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Benim Konuşan Tom’um Açıklaması

Benim Konuşan Tom’um  , kediyi besleyerek, onu okşayarak, tuvalete götürerek, uyutarak ve onunla oyun oynayarak (Tom )’u mutlu etmeniz gereken sanal bir evcil hayvan oyunudur. Konuşan Tom’um, Talking Tom Cat uygulamasıyla aynı temel işlevleri koruyor, yine de Tom’un söylediklerinizi tiz bir sesle tekrar etmesini ve ona farklı şekillerde dokunarak onunla etkileşim kurmasını sağlayabilirsiniz. Ama şimdi mini oyunlar oynamak, görünüşünü kişiselleştirmek, yemek seçmek ve Tom’un evini dekore etmek, bunların hepsi size daha gerçek bir deneyim getirecek.

Oyun, My Talking Tom’u ilk oynayanlar için basittir  – sadece Tom’un dört ihtiyacını karşılayın, böylece büyüyebilir ve küçük bir kediden gerçek bir kediye dönüşebilir.

Eğlence : Talking Tom’u okşayarak veya mini oyunlar oynayarak;

Yiyecek : Yiyecekleri ağzına düşürerek;

Mesane : onu tuvalete götürerek;

Yorgunluk : Onu yatağa yatırıp ışığı söndürerek.

Oyunda oyun parası ile kediniz için yeni şeyler satın alabilirsiniz. Tom ile zaman geçirerek ve ihtiyaçlarının karşılandığından emin olarak sıralayabileceğiniz bir seviye atlama sistemi var. Seviye atladıkça mağazadaki yeni öğelerin ve nesnelerin kilidini açacaksınız.

Ayrıca, Benim Konuşan Tom’umun bir özelliği de   diğer oyuncuların evlerini ziyaret edip onların evlerini nasıl dekore ettiklerine bakabilmeniz. Ayrıca, daha fazla madeni para kazanabileceğiniz hazine sandıklarını da arayabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ: 

– 10’dan fazla mini oyunu oynayın: Happy Connect, Bubble Shooter, Planet Hop ve daha fazlası! Altın para kazanın ve eğlenin!

– Kendi Tom’unuzu besleyin: Onunla oyunlar oynayın, en sevdiği yiyecekleri yedirin, yatağına yatırın. 

– Arkadaşlarınızın ve diğer oyuncuların Konuşan Tom’larını ziyaret edin: Dairelere ve diğer Tomların görünümlerine göz atın, hazine sandıklarını bulun ve madeni para kazanın! 

– Yaşam gibi duyguların tadını çıkarın: Tom mutlu, aç, uykulu, sıkılmış olabilir … Onun duyguları onunla nasıl oynadığınıza göre değişir. 

– Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın: Binlerce kürk, giysi ve mobilya kombinasyonu arasından seçim yaparak kendi Tom’unuzu yaratın. 

– İlerledikçe ödüller kazanın: Tom’un 9 farklı aşama ve 999 seviye boyunca büyümesine yardım ederek yeni öğelerin ve paraların kilidini açmaya devam edin! 

– Tom ile etkileşim kurun: Talk ve Tom söylediğiniz her şeyi tekrarlar. Onu dürtün, okşayın ve gıdıklayın ve nasıl tepki verdiğini izleyin.

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Outfit7’nin çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için COPPA uyumlu gizlilik uygulamaları oluşturduğunu gösterir. Uygulamalarımız küçük çocukların bilgilerini paylaşmalarına izin vermiyor.

Benim Konuşan Tom’umun SSS’leri APK

  1. Oyun ilerlemesi yeni bir cihaza nasıl aktarılır?

 Eski telefonunuzda Benim Konuşan Tom’umu kaldırmadan önce  , ilerlemenizi kaydetmek için Google hesabında oturum açın. Uygulama içinde ‘Ayarlar’ı açın ve’ Goolge’a Bağlan’ı seçin.

Yeni cihaza en yeni sürümü indirin. Google hesabında oturum açmak ve ilerlemeyi tekrarlamak için aynı hesabı kullanın.

Şimdiye kadar ilerlemenizi yeni cihaza aktarabilirsiniz.

  1. Yanlışlıkla satın alımlar nasıl önlenir?

Parola koruması eklemek iyi bir seçimdir. Bazı cihazların satın alırken şifre girmesi gerekir. Cihazınız bunu engelleyemiyorsa, kendiniz ayarlayın.

Google Play Store-Menü-Ayarlar-Kullanıcı kontrollerini açın, şifre ayarlayın.

  1. Konuşan Tom’umla diğer benzer oyunlar.

Benim Konuşan Angela’m Konuşan Tom Baloncuk Patlatma Konuşan TomJetski  vb.

 Benim Konuşan Tom’um’da bazı heyecan verici oyunlar var ve taraftarlar oyun içinde zamanı öldürebilir.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);