The Trail v10046 MOD APK – PARA HİLELİ

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

[ad_1]

The Trail v10046 PARA HİLELİ APK, macera, seçim yapma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kongregate stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gezgin karakteri ile maceralara atılmak, görevleri yapmak ve yeni yerler keşfetmektir. The Trail içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli (at nalı) olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz eşyaları satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Uzun yollar, toplamanız gereken eşyalar, ticaret ve dahası sizleri bekliyor. The Trail v10046 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Trail Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

KURULUMU

The Trail v10046 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kongregate.mobile.thetrail.google” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Trail v10046 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Trail 10046 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda at nalı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

 

The Trail v10046 MOD APK Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *