The Amazing Spider-Man 2 Mod Apk Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

The Amazing Spider-Man 2 Açıklaması

Tabii ki, oyunun öne çıkan yanı da çok açık, önceki birkaç yıla kıyasla, “The Amazing Spider-Man” büyük ölçüde gelişti, hem kalite hem de performans büyük ölçüde gelişti. Örneğin: Spit gossamer, oyuncunun binaya gerçekten yapıştırılmış olduğunu hissetmesini sağlar.

Yeni “The Amazing Spider-Man 2” oyununda oyuncuların oyundaki gerçekçiliği deneyimleme olasılığı daha yüksek, gökyüzünde sallanabiliyorsunuz, duvarda da sürünebiliyorsunuz, oyun oldukça iyi işlenmiş; oyun oyuncuları Araba korna sesini bile duyabiliyor, oyun deneyimi oldukça heyecan verici.

Oyuna daha yakından bakıldığında sadece Örümcek Adam kıyafetleri değil, yansıtıcının bina duvarları, hatta yansıtıcının üzerindeki Örümcek Adam göz bağı bile yapılmıştır. Dean, tüm sürecin sesi artı çok sayıda süreç animasyonu samimiyetini derinden hissetti.

Ekran temelde kusursuzdu, önceki duruma göre resimden görebiliyoruz, perspektifimizi daha uzak, çok daha çekici haritalama. Taşınmadan önce hafızanın hareket edemeyecek kadar hızlı olması mozaik olgusunu yansıttığı için mükemmel çözüm olmuştur. Bazı iyi ekranlardaki kare sayısına ek olarak, yine de ideal değildir  (bu da performansla sınırlıdır) . Bu resim kalitesi, PC tarafında bile tamamen çekim yapıyor.

Çalışmanın devamı, olağanüstü Spider-Man 2 aynı zamanda bir sandbox oyunu, yüksek derecede özgürlük. Ana hikayeye ek olarak, yardıma ihtiyacı olan ve kötü suçluları yenen vatandaşları aramak için New York City’de dolaşabiliriz.

Ana hikayeye geri dönelim, bunun için altı ünlü kötü karakter çizgi roman Superman çizgi romanını çözmemiz gerekiyor. Öğretim seviyesinin önsözüne ek olarak, oyunda toplam altı bölüm var ve şekil BOSS’un ilk bölümü – mavi kan, oh elektro-optik insan yok.

Yukarıdaki işlem, savaş dışı durumda, sanal rocker ayar yönüne ek olarak, zıplamak için tek bir düğme vardır, atlama düğmesine uzun basıldığında hava dalgalarında örümcek ipeği ateşlenir. Bu operasyon hala başlamak için biraz pratik becerisi gerektiriyor, çünkü bu düz bir uçuş değil, havada acemi kolayca kayboluyor ve binaya çarpıyor. Bununla birlikte, yukarıdaki perspektifin otomatik olarak ayarlanmasının çok iyi olması için, sadece yarım saat oynayın, yetkin olabileceğimize inanıyorum. Bundan daha fazlası, bu Örümcek Adam için dikey duvardaki eylem otomatik olarak uygun perspektife dönüşecek, işlemi kolaylaştıracaktır. Havada, aksiyon ve koordinasyonu, orijinal film aksiyonunu tamamen geri yükledi. Ama yaralı vatandaşlar hastaneye geldiği için gitmemiz garip değil  (yukarıda gösterildiği gibi)?

Mücadele ve yasalara uyan yönleri canlandırıcı, kanla dolu yumruğunu adil bir kahramana soramayız. Temel becerilerimiz toplam üç: boks, örümcek ipek paketi OYNATMA, savunma karşı saldırı. Bu örümcek ağı paketinin becerilerinin çok hızlı, Örümcek Adam’ın elinin Kato Hawk’u utandıracak kadar hızlı olduğunu belirtmeliyim. Menü arayüzünde, yeni becerileri yükseltmek veya öğrenmek için örümcek noktaları da olabilir.

Elbette mobil cihazlarda yapılan muharebe operasyonları birçok yüksek oyunun ihtiyacını karşılayamıyor. Ancak oyundaki birçok QTE sistemi, savaşı daha zengin ve ilginç kılmak içindir. Havadaki düşmanın ardından otomatik olarak sineği kilitleyin ve çılgın nokta saldırısından kaçınmak için BOSS savaşında her türlü kaymanın ortaya çıkmasını sağlayın. Oyun, oyuncunun tepki hızını test etmek için benzer bir OSU oyunu bile kullandı. Genel olarak, vuruşlar bile çalışmaktan daha yumuşaktır, dövüş stilleri daha çeşitli ve ilginçtir. -Apkaward.cOm

Herkes New York City adlı bu küçük sandbox’tan bıktıysa, diğer modları da deneyebilir, aynı zamanda zengin ödüller de alabiliriz. Arenada bir düşman dalgasıyla başa çıkmamız gerekiyor, ölene kadar malzemeleri kullanabilirsiniz ve puanlar İnternete yüklenecektir, bu oyunun tek bağımsız ağ nedeni olabilir.

Mağazada Örümcek Adam’ı değiştirebiliriz. Bu kıyafetler bize savaş geliştirme sağlayacak, diğeri de oyun para birimi aracılığıyla bazı kostümler ve aksesuarlar satın alabiliriz, aksesuarlar, etkiyi canlandırma yeteneğimizi geliştirmek için bize biraz kan verecek.

Genel olarak, oyunun genel tarzı çizgi roman tasarımına sadıktır. Dövüş sistemi çok zengin ve savaş duygusu çok canlandırıcı. En özelliksiz “

MUHTEŞEM ÖRÜMCEK-ADAM 2 FİLMİNİN RESMİ OYUNU

  • Hızlı ve zeki Örümcek Adam olarak ağdan sling, duvara tırman ve ağ at!
  • Merakla beklenen Marvel filminde orijinal bir hikaye genişliyor!
  • Black Cat ve Screwball gibi yeni karakterlerle Sony filminin ötesine ve çizgi romanlara dalın.
  • Symbiote Spider-Man, Iron Spider ve Ultimate Comics Spider-Man gibi Spider-Man kıyafetlerinin kilidini açın!
  • Venom, Green Goblin, Electro ve Kraven the Hunter gibi ünlü kötü adamlarla yüzleşin!
  • Yüksek kaliteli seslendirme ve 3D sinematik aksiyon sahneleri, film deneyimini hayata geçiriyor!

KESKİN OYUN DENEYİMİ

  • Yoğun kombo odaklı suçla mücadele! Örümcek Adam’ın en büyük düşmanlarını – sokak haydutlarından Electro ve Venom gibi süper kötülere kadar – çılgın akrobatik dövüş stilleri ile yenin!
  • Açık dünya kentinde daha önce hiç olmadığı gibi özgürce sallanırken inanılmaz yüksek kaliteli, akıcı animasyonlara hayret edin!
  • Aksiyon dolu hava muharebesi ile savaşı gökyüzüne taşıyın!
  • Yoğun bir aksiyon oyunu deneyimi için gelişmiş simge kontrolleriyle yıkıcı kombinasyonları serbest bırakın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *