Temple Run 2 (Mod, Sınırsız Para) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Temple Run 2 hakkında daha fazla bilgi

Orijinal Temple Run’ın başarılı bir devamı. Oyun türü eski koşu oyununa benzer. Temple Run 2’de daha iyi grafikler, daha fazla yol varyasyonu, yeni engeller ve tonlarca güçlendirici var. Oyun, orijinal Temple Run’a çok benziyor. Oyuncular bir uçurumdan düşmekten kafalarını bir ağaç gövdesine çarpmaya veya sonunda yakalanmaya kadar çeşitli şekillerde ölebilir.

Temple run 2, Endless Runner serisindeki bir sonraki taksittir. Tarihin en başarılı ve popüler dizisi. Bir milyondan fazla indirme ile Temple Run, mobil oyunları yeniden tanımladı. Şimdi sevdiğiniz koşma, zıplama, dönme ve kayma hareketlerinden daha fazlasını elde edin.

Temple Run 2’deki bir başka ilginç gelişme de, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok karakterin her birinin kendi özel yeteneklerine sahip olmasıdır, yani sırayla her birinde ustalaşabilirsiniz. Lanetli idolle kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlarda, çelik halatlarda, madenlerde ve ormanlarda gezin. Ne kadar uzağa koşabilirsin? Temple Run 2, tüm engelleri atlayarak, kayarak ve kaçarak saatler geçirebileceğiniz gerçekten eğlenceli bir oyundur.

Oynanış Temple Run 2

Temple Run 2 ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlarla daha fazla mücevher satın alma seçeneğiniz vardır. Kontroller orijinal oyununa benzer. Tapınağı keşfederken koşmak, dönmek ve zıplamak için kaydırma kontrollerini kullanın. Takip ettiğiniz yol, oyunu görsel olarak daha ilginç hale getirmek için iniş ve çıkışlara sahiptir. Bir maden arabasında otururken keşfettiğiniz ek bir maden bölümü var. Bir arabadayken, arabayı uygun ray üzerinde yönlendirmek için sağa veya sola yaslanmanız gerekir.

Temple run 2’deki grafikler iyileştirildi. Gerçekçi görünümlü yangın tehlikeleri sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutar ve hareketli döner öğütücüler, hayatta kalmak için çabalarınızın altına kaymanız ve atlamanız için daha fazla engel ekler. Küçük görevleri tamamlayarak, farklı karakterlerin ve güçlendirmelerin kilidini açmak için kullanılabilecek ek paralar kazanabilirsiniz. Amazing Spider-man 2  aynı oynanışa sahip.

Temple Run 2 Açıklaması

Devam et! TheTemple Guardian tam arkanızda ve son nefesini verene kadar asla durmayacak.

Temple Run 2  , orijinali olarak hayranlarına sürpriz getirmeye devam edecek. Oyuncu dört farklı görünen karakter olarak oynanabilir: Guy Dangerous, Scarlett fox, Karma Lee ve Barry Bones. In  Temple Run 2 , yine Temple guardian- bir Evil Demon Maymun olmak kovaladı olurken, tapınaktan kaçmaya tekrar deneyin gerekir. Hala koşuyor, zıplıyor, kayıyor ve dönüyor olsanız da, uçurumlarda, zip hatlarında, madenlerde ve ormanlarda gezinmeniz gerekecek. Temple Run 2’deki

oyun  orijinal ile aynıdır. Çukurların ve engellerin üzerinden atlamak için parmağınızı ekranda yukarı doğru kaydırın; Eğilmek ve sarkan tavanların ve tuzakların altından kaymak için parmağınızı aşağı doğru kaydırın; Keskin bir dönüş yapmak için parmağınızı ekranda sola veya sağa kaydırın; Yol boyunca yönlendirmek için cihazınızı eğin, tehlikelerden dar bir şekilde kaçının ve bu süreçte güzellikler toplayın.

Oyunda, oyunda kazanılan paralarla satın alınabilen güçlendiriciler ve kilidi açılabilir içerik var veya işlemlerle para satın alabilirsiniz. Temple Run 2  , satın alımları gerçekten zorlamaz, ancak bir paket jeton satın alarak kolay yoldan çıkmak caziptir.

Orijinal Temple Run’ı oynadıysanız, devam filmi size aynı anda hem tanıdık hem de yeni görünmelidir. Grafikler görsel olarak çok daha hoş bir deneyim sunmak için değiştirildi, koşu aksiyonu ise her zamankinden daha çılgın ve duyarlı!

Bir milyondan fazla indirme ile Temple Run, mobil oyunları yeniden tanımladı. Şimdi Temple Run 2’de sevdiğiniz koşma, zıplama, dönme ve kayma hareketlerinden daha fazlasını alın!Lanetli idolle kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlarda, çelik halatlarda, madenlerde ve ormanlarda gezin. Ne kadar uzağa koşabilirsin ?!

Ne var ne yok

Dünya yeni bir hayata geçerken Çiçek Açan Kumlar’a dalın! Ama dikkat edin, sizi almak için Demon Monkey’den daha fazlası var.
> Çiçeklerle dolu bir dünyada para topla ve eserleri topla.
> Barry Bones ve Maria Selva, 5 Temmuz – 12 Temmuz tarihleri ​​arasında% 50 indirimli oldukları için İdolü almaya hazırlar

ÖZELLİKLER

★ Güzel yeni grafikler
★ Muhteşem yeni organik ortamlar
★ Yeni engeller
★ Daha
fazla
güçlendirme ★ Daha fazla başarı ★ Her karakter için özel güçler
★ Daha büyük maymun !!!

Bir milyondan fazla indirme ile Temple Run, mobil oyunları yeniden tanımladı. Şimdi Temple Run 2’de sevdiğiniz koşma, zıplama, dönme ve kayma hareketlerinden daha fazlasını alın!

Lanetli idolle kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlarda, çelik halatlarda, madenlerde ve ormanlarda gezin. Ne kadar uzağa koşabilirsin ?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *