Report this app

Description

TeamViewer  , herhangi bir güvenlik duvarı ve NAT proxy’si arkasında çalışan uzaktan kontrol, masaüstü paylaşımı ve dosya aktarımı için bir çözümdür  . Başka bir bilgisayara bağlanmak için TeamViewer’ı  her iki makinede de kurulum prosedürüne gerek kalmadan çalıştırın  . İlk başlangıçta, her iki bilgisayarda da otomatik ortak kimlikleri oluşturulur. Partnerinizin kimliğini TeamViewer’a girin   ve bağlantı hemen kurulur.
Özellikler ve Öne Çıkanlar

Kurulum Olmadan Uzaktan Kumanda
Team Viewer ile  İnternet üzerindeki herhangi bir PC’yi uzaktan kontrol edebilirsiniz  . Kurulum gerekmez, sadece uygulamayı her iki tarafta çalıştırın ve bağlanın – sıkı güvenlik duvarları üzerinden bile.

Ürünlerin, Çözümlerin ve Hizmetlerin Uzaktan Sunumu
İkinci mod, masaüstünüzü bir ortağa sunmanıza olanak tanır. Demolarınızı, ürünlerinizi ve sunumlarınızı internet üzerinden saniyeler içinde gösterin – ekranınızdan canlı olarak.

Dosya Transferi
Dosyaları ve klasörleri uzaktaki bir ortağa kopyalamanıza izin veren entegre dosya aktarımı ile birlikte gelir – bu da güvenlik duvarlarının arkasında çalışır

Güvenlik Duvarlarının arkasında çalışır Uzaktan kontrol yazılımını
kullanmanın en büyük zorlukları   güvenlik duvarları ve engellenen bağlantı noktaları ile yerel IP adresleri için NAT yönlendirmesidir. Programı kullanırsanız, güvenlik duvarları hakkında endişelenmenize gerek yoktur: Partnerinize giden bir yol bulacaktır.

En Yüksek Güvenlik Standardı
Tm Viewer çok güvenli bir çözümdür. Ticari sürümler, https / SSL tarafından kullanılan aynı güvenlik standardı olan anahtar değişimi ve RC4 oturum kodlaması ile tamamen güvenli veri kanallarına sahiptir.

Kurulum Gerekmez
Team Viewer’ı kurmak için yönetici hakları gerekmez. Sadece yazılımı çalıştırın ve başlayın …

Yüksek Performans
LAN’lar VE İnternet üzerinden bağlantılar için optimize edilmiştir, herhangi bir bağlantıda optimize edilmiş kullanım için otomatik bant genişliği tabanlı kalite seçimine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *