Report this app

Description

Subway Surfers Android için

Subway Surfers’ı başlattığınızda amaç hemen anlaşılır: Bu klasik kedi ve fare oyunudur ve bu örnekte fare sizsiniz. Metrodaki klostrofobik ve tehlike dolu tünellerden geçerek, mümkün olduğunca çok para topluyorsunuz. Mobil cihazlardaki kontroller sezgiseldir, basit bir kaydırma ile sola ve sağa hareket eder veya yukarı veya aşağı kaydırarak engellerin üzerinden zıplayıp yuvarlanır. Kontroller tanıdık, ancak oyun hala zorlu.Metro yollarında yarıştıkça işler daha hızlı hareket etmeye başlar ve basit bir yanlış hesaplama büyük bir seriyi trajik bir şekilde sona erdirebilir. İkinci bir şans için yalvarmanın yolları vardır, ancak muhtemelen onlardan hoşlanmayacaksınız; ya bir reklamı izlemek ya da bıraktığınız yerden devam etmek için Anahtarları (oyun içi para biriminin bir türü) harcamak anlamına gelir. Herhangi bir denemede ne kadar çok hata yaparsanız, kendinizi yeniden canlandırmak için o kadar çok anahtar gerekir. Ve burada oyun öngörülebilir mikro işlemlere doğru iniyor.

Hiçbir şey gerçekten ücretsiz değildir ve Subway Surfers tahmin edilebileceği gibi reklamlarla ve mikro işlemlerle yüklüdür. Kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız şiddetle tavsiye edilse de, hiçbir zaman bir satın alma işlemi yapmanız gerekmez. Daha fazla anahtar, daha fazla canlanma anlamına gelir ve 9,99 dolara, bir süre daha koşmaya devam etmek için yeterli olan 50 tanesini kendinize netleştirebilirsiniz. Elbette jetonlarınızı, rastgele ödüllere sahip başka bir ‘yağma sandığı’ sistemi olan Token Kutuları üzerinde de kumar oynayabilirsiniz. Ek karakterlerin, kıyafetlerin veya gösterişli kaykayların kilidini açmak için oyun içi paralar (1,00 ila 100,00 ABD Doları arasında herhangi bir yerde gerçek para harcayabilirsiniz) harcanabilir. Bazı karakterler çok pahalı değildir (yalnızca 7.000 yaşındaki Lucy gibi), ancak diğerleri sizi uzun sürebilir (Spike, Yutani veya Fresh hepsi Token Kutuları aracılığıyla çekiliş şansına güvenir).

Oyun içi ödüllerinizi bir kuruş harcamadan alma konusunda kararlıysanız, belirli hareketler yaptığınızda ödüller sağlamanın (tahmin edilemeyecek şekilde) yolları olan Günlük Görevleri ve Haftalık Avları yakından izlemeniz gerekir. . Ayrıca Subway Surfers’ın birçok reklamında göreceğiniz oyunlardan bazılarını (June’s Journey, World War Rising veya Coin Dozer gibi) indirdiğiniz için de para kazanacaksınız. Oyun ayrıca umutsuzca Facebook hesabınıza bağlanmanızı istiyor ve bunu yapmak için ücretsiz bir karakter (Dino) ve jeton ödülleri vaat ediyor.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Subway Surf iOS, Mac OS, Android, Microsoft Windows, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8 ve Kindle’da çalışabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Subway Surfers muhtemelen mobil cihazlardaki en iyi sonsuz koşucu oyunlarından biridir, ancak bu türün hayranıysanız, hepsi de ücretsiz olan Run Forrest Run, Alto’s Adventure, Temple Run veya Temple Run 2’ye de göz atabilirsiniz. .

Bizim almamız

Subway Surfers, Endless Racers için yeni bir çıta belirledi ve bunun için takdir edilmesi gerekiyor.

Akıcı, bağımlılık yaratan oyun, türün temel unsurlarından biridir, ancak genellikle bu kadar derinliğe, oyuncu özelleştirmesine veya akıcı oynanışa sahip olmazsınız. Deneyimin özü hızlı, eğlenceli ve özgürdür – tam da arzuladığımız türden bir yarış.

Oyun birkaç eklemeden faydalanabilir. Rastgele oluşturulan engeller harikadır, ancak ara sıra sahne değişikliğini önemsemeyecektir. Belki de ilerledikçe harita stilinin değiştiği Aquapark gibi bir oyundan bir sayfa almak işleri tazeleyecektir. Polis memurunu ayağa kaldırmanın bir yolu olsaydı eğlenceli olurdu, çünkü şu anda ya acil bir başarısızlık durumu ya da hiç yok. Ayrıca yaklaşmakta olan trenlere tam hızda dayanabiliyor ki bu oldukça sürükleyicidir.

İndirmeli misin?

Evet. Bu, mobil cihazlarda sonsuz yarışçılar arasında güçlü bir lider isim ve eğer bu sizin çayınızsa, bu oyunda maça var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *