Stranger Things 3: Oyun PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Stranger Things 3: Oyun PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

Stranger Things 3: Oyun , hit Tv dizisi Stranger things sezon 3’ün arkadaşıdır. Oyun  bir aksiyon-macera oyunu ve tıpkı Tv dizisi gibi oyunda ilerlemek için birden fazla karakterle takım kurmanız gerekiyor. BonusXp reklamı Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü.

Bu oyunun TV dizisini beğendiyseniz, o zaman bu oyunun tadını çıkarmak zorundasınız. Oyundaki serinin tüm eğlence, heyecan ve heyecan verici özelliklerini birleştirdiğinden, oynadıktan sonra hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Hikaye

Oyunun hikayesi, televizyon dizisiyle aynı. Şovda tasvir edilenlerle benzer etkinliklerden geçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, oyunda ilerlemek için tamamlamanız gereken birçok bulmaca ve zorluk da var.

Oyunun heyecan verici oyunu

Oyun üstten görünüşte oynanır ve 16 bitlik bir sanat tarzı gibi tasarlanmıştır. Oyunun önceki sürümlerinden farklı olarak, artık hem arkadaşınızla kooperatif olarak oynayabilir hem de yalnız eğlenmek için gidebilirsiniz. “Arkadaş komutları” kullanarak takım arkadaşınızın eylemlerini solo modda kontrol edebilirsiniz.

Oyunu ilk kez tamamladıktan sonra eleme modunun kilidini açabilirsiniz. Eliminator modunda, partinizin tamamı oyunun başından itibaren açılır. Ancak, herhangi bir karakter ölürse, oyunun sonuna kadar elenir veya ölü kalır.

Oynatılabilen karakterler 

Stranger Things 3: The Game’de oynanabilecek 12 karakter var  Ve her karakterin farklı bir yeteneği vardır ve farklı silahlar taşıyabilir. Oynayabileceğiniz karakterlerin isimleri şöyledir: Dustin, Mike, Eleven, Lucas, Hopper, Joyce, Will Jonathan, Steve, Max, Erica ve Nancy.

Oyunun en iyi özellikleri

Bu oyunda tadını çıkarabileceğiniz en iyi özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Takım çalışması

Tıpkı seri takım çalışması gibi bu oyunu oynamanın anahtarıdır. İki karakter seçebilir ve oyunun tamamından geçebilirsiniz. Arkadaşınızı farklı bulmacaları çözmek ve düşman sayısını almak için kooperatif modunda kullanabilirsiniz ve kombo saldırıları yapmak için yeteneklerinizi birleştirebilirsiniz.

 • Partinizi toplayın

Düşmanlarını devre dışı bırakmak ve bitirmek için karakterlerin özel yeteneklerini kullan. Tüm harita boyunca keşfedilecek çeşitli öğeler var. Güçlü silahlar yapmak ve takımınıza destek vermek için bu eşyaları kullanın.

 • En İyi Macera Oyunu

Tehlikeli saklanmalardan ve laboratuvarlardan geçecek, hazineyi arayacak, farklı bulmacaları çözecek ve oyunu kazanmak için tüm kötülüklerle savaşacaksınız.

Stranger Things 3: Oyun  , bu oyunun eğlencesini ve sevincini deneyimlemek zorunda olduğunuz basit ve zorlu oyunuyla gerçekten inanılmaz bir sanat eseri. Serinin deneyimini yeniden yaşamak istiyorsanız, bu oyun sizin için bir zorunluluktur.

 STRANGER THINGS 3: THE GAME  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 10 (Only 64 Bit)
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2GHz + veya daha iyisi
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 256 MB ekran kartı. Shader Model 4.0 desteği
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu
  • Ek Notlar:  Doğrudan giriş uyumlu denetleyicileri ve Bluetooth denetleyicilerini destekler.

ÖNERİLEN:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekti

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Stranger Things 3: Oyun “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve oynamaktan keyif alın.

Download links

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);