Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

 

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 PARA HİLELİ APK, çöp adam ve aksiyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ZITGA VIETNAM stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Stickman Legends Shadow Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm karakter ve özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterleri satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, onlarca bölüm, özel ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Stickman Legends Shadow Wars Play Store’da 0.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz, fiyat butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 MOD APK İNDİR – 98MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stickman Legends Shadow Wars 2.4.54 elmas hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alma yerinden istediğiniz gibi elmas alabilirsiniz, fiyat butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

Stickman Legends Shadow Wars 2.4.54 karakter hile apk : oyun içinde istediğiniz karakterleri satın alabilirsiniz, fiyat butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

Stickman Legends Shadow Wars 2.4.54 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm ürünlere sahip olabilirsiniz, fiyat butonlarına basmanız yeterlidir. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
B

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

 

Stickman Legends Shadow Wars v2.4.54 MOD APK Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *