Star Wars Jedi: Fallen Order PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Aksiyon ve macera oyunları her zaman oyun dünyasının ayrılmaz bir parçası olmuştur ve insanların bu oyunları ilk başta oynamayı gerçekten sevdikleri hakkında tek bir şüphe yoktur. Bu, Star Wars oyunlarının tüm dünyadaki oyuncular arasında bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biridir. İçlerinde belirli bir derinliğe sahip olan ve en iyi şekilde hikayeye dayalı bu tür oyunları oynamanın belirli bir acele ve heyecanı var. Burada, yeni Yıldız Savaşları oyunu Düşmüş Düzen’i tartışacağız. Aksiyon ve macera oyunu oynamak isteyenler için, bu kesin seçimdir.

OYUN HAKKINDA

Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu henüz duymadıysanız, kesinlikle en iyi oyunlardan birini kaçırıyorsunuz demektir. Bu Respawn Entertainment tarafından geliştirilen bir aksiyon ve macera oyunu ve oyunun yayıncısı Electronic Arts. Oyun için bilgi ve resmi sanat, bu yıl Star Wars Kutlaması sırasında yayınlandı. Bu oyunun geliştiricilere göre tek oyunculu bir oyun olması gerekiyordu ve oyunda hiç mikro işlem yapılmıyor. Oyunun hikayesi, orijinal üçleme ve oyunun ön bölümü arasında geçiyor.

Star Wars Jedi Fallen Order oyunu ile, İmparator Emri 66’nın kuralından kurtulacak olan bir Padawan olan Cal Kestis rolüne sahip olacaksınız. Şimdi oyuncu saklanmak zorunda kaldı ve sonra Brakka gezegeni böylece insanlar sizi tanımıyor. Her şeyden önce oyuncu, hizmet dışı bırakılan yıldız gemilerinin kurtarılmasına yardımcı olan Scrapping Guild’e katılmak zorundadır. Bununla birlikte, Cal sahip olduğu güç güçlerini açığa vurduğunda işler gerçekten yakalandığında güneye döner.

Daha sonra Cal, bize İkinci Kız Kardeş olarak bilinen bir düşmanın peşinde olacak ve karakter, İmparatorluk yönetiminde mevcut olan seçkin araştırmacıların ana katılımcılarından biri olacaktı. Düşmana, Jedi’nin geri kalanını bulma ve güçleriyle birlikte onları yok etmek için onları avlama görevi verilmiştir. İkinci Kardeş, Tasfiye Askerleri ile dolu bir kuvvete öncülük edecek ve hepsinin Jedi’nin gezegendeki tüm ipuçlarını takip etmek için bir görevi var.

BD-1 olan Cal’ın sadık bir ortağı var ve ayrıca Cal’a ilk etapta istediği misyonu gerçekleştirmesine yardımcı olacak Jedi Knight Cere var. Yol boyunca Cal, kendi geçmişiyle birlikte bir ışın kılıcı alacak.

Bu üçüncü şahıs macera oyunu, tek kişilik bir oyun olarak kabul edilebilecek bir şeydir ve kesinlikle savaş seçenekleri, çevik keşifler ve tasarım gibi yeni ve ilginç özelliklerin eklenmesiyle birçok insanı hayrete düşürecektir.

 STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
  • İşlemci (AMD): FX-6100 veya Eşdeğeri
  • İşlemci (Intel): i3-3220 veya Eşdeğeri
  • Bellek: 8 GB
  • Grafik kartı (AMD): Radeon HD 7750 veya Eşdeğeri
  • Grafik kartı (NVIDIA): GeForce GTX 650 veya Eşdeğeri
  • DirectX: 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri
  • Sabit sürücü alanı: 55 GB

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Sipariş “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *