Report this app

Description

AÇIKLAMA STANDOFF 2

Standoff bir saniye için geri döndü. Prestijli geliştiriciler Axlebolt, Standoff serisine yeni silahlar, haritalar, karakterler, teçhizatlar ve daha fazlasını içeren ikinci bir epik taksitle geri döndü. Teröristlere karşı savaşabileceğiniz aksiyon dolu bir atış oyunu arıyorsanız, o zaman bu tam size göre.

Standoff 2 artık Android’de oynamayı seveceğiniz destansı bir deneyim oluşturmak için bir araya gelen gelişmiş grafikler, oynanış ve ses efektleri sunuyor.

Aksiyon dolu oyun modları

Standoff 2, tümü oyuna kendi heyecan karışımını getiren üç oyun modu ile birlikte gelir. İlki ve en popüler olanı ölüm maçı. Bu oyun modunda, hayatta kalmak ve maçı kazanmak için herkesi öldürmek için takımınızla savaşmanız gerekecek. Bu, oyun için belirli bir süreye sahip olduğunuz ve her öldürüldüğünüzde takımınızın bölgesinde yeniden doğabileceğiniz Call of Duty ölüm maçına oldukça benzer.

İkinci oyun modu, kurallarını tahmin etmek için oldukça açık olması gereken ‘Bombayı Etkisiz Hale Getir’. Bu mod, yerleştirdikleri bombayı dağıtma görevi ile takımınızı diğerinin karşısına çıkarır. Diğer takım, planlarını bozmanızı engellemek için bombayı savunmak zorunda kalacak. Bu, muhtemelen en eğlenceli oyun modudur, çünkü odaklanabileceğiniz gerçek bir görev sunar ve dolayısıyla daha fazla strateji içerir.

Son oyun modu ‘Silah Yarışı’ olarak adlandırılır, Bu oyun modu Call of Duty’deki Silah Oyunu’na çok benzer. Her biri rakiplerinizi alt etmek için kullanabileceğiniz kendi benzersiz eğlence ve taktik karışımına sahip farklı oyun modlarının her birinde oynamanın keyfine varacaksınız.

Ayrıca oynanacak altı farklı harita var, bu da her birini keşfetmek için gerçekten zaman ayırabileceğiniz ve böylece oyundan çabucak sıkılmayacağınız anlamına geliyor. Birden fazla haritaya sahip olmak, haftalarca süren oyun boyunca işleri ilginç tutmanın harika bir yoludur ve farklı oyun modları ve silah sınıflarıyla birleştirildiğinde, oyunun tüm dinamiğini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Standoff 2 oynamak için ipuçları

Standoff 2 apk söz konusu olduğunda, sadece oyun başladığında vurulan bir çaylak olmadığınızdan emin olmak için oynamaya başlamadan önce bazı profesyonel ipuçları isteyeceksiniz. Bu sizi daha iyi hissettirecek, ancak aynı zamanda takım arkadaşlarınızın sizinle oynamaktan daha mutlu olmasını sağlayacak ve düşmanlarınızın sizden korkmasına neden olacak!

Kapak kullanın . Kolayca vurulmamanızı sağlamak için her zaman siper arasında hareket ettiğinizden emin olun. Ayrıca, açıktayken çömelmek, ateş etmeyi zorlaştırır ama aynı zamanda yavaşlatır. Açıktayken zig-zag içinde koşmayı deneyin – bu, keskin nişancıların size vurmasını zorlaştırır.

Güçlü bir Wi-Fi kullanın . Yüzüne vurmanın, ekranın her yerinde gecikmekten ve berbat Wi-Fi sayesinde düzgün şekilde oynayamamaktan daha hızlı bir yolu yoktur. Güçlü bir bağlantı kullandığınızdan emin olun ve önleyebiliyorsanız 4G’ye çok fazla güvenmemeye çalışın.

Standoff 2 Mod Menu APK – Sonsuz Cephane, hız, duvar, geri tepme yok …

Oyunun başlarında en iyi silahların kilidini açmak ve karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirmek istiyorsanız, Standoff 2 modunu indirin. Bu, bazı zorlukları ortadan kaldıracak olsa da, oyununuzu kolaylaştıracaktır.

NOTLAR:

  • GameGuardian gibi yüklü hile araçlarınız varsa, bu MOD algılama sağlayabilir. Sorunla karşılaşırsanız, bunları cihazınızdan çıkarın. Ana menüdeyken uygulamayı susturursanız bu oyun da çöküyor. Sorun bilinmiyor. Sadece yapma.
  • Noclip ve Aimbot geçici olarak kaldırılmıştır
    .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *