Spotify Premium APK Indir -Android Oyun Club

Varies with device

Download
5/5 Votes: 1
Developer
Spotify Ltd.
Version
Varies with device
Updated
April 23, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Spotify ile milyonlarca şarkıyı ve podcast’i ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları ve podcast’leri dinleyin ve dünyanın her yerinden müzik bulun.

• Yeni müzik, albüm ve podcast’leri keşfedin
• En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı veya podcast’i arayın • Size özel çalma listelerinin
keyfini çıkarın
• Kendi çalma listelerinizi oluşturun ve paylaşın
• İstediğiniz ruh hali ve etkinlik için müzik bulun
• Cep telefonunuzda, tabletinizde, masaüstü, PlayStation, Chromecast, TV ve hoparlörler

Spotify ile cep telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz müzik çalın. Nerede olursanız olun müzik, albüm, çalma listesi ve podcast dinleyin.

Spotify ile sevdiğiniz ücretsiz müzik, küratör çalma listeleri, sanatçılar ve podcast dünyasına erişebilirsiniz. Yeni müzikler, podcast’ler keşfedin ve en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin veya ruh halinize uyacak en yeni şarkıları içeren bir çalma listesi oluşturun. Spotify ayrıca ücretsiz müzik, küratörlü çalma listeleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız binlerce podcast sunuyor. En sevdiğiniz sanatçılardan müzik bulun ve ücretsiz olarak yeni müzik dinleyin • Kolaylaştırılmış ücretsiz müzik ve podcast’ler – Karışık modda herhangi bir sanatçının şarkı çalmasını, albümünü çalın veya müzik çalın

Tabletinizde müzik ve podcast’leri ücretsiz dinleyin
• Herhangi bir şarkıyı, sanatçıyı, podcast’i, albümü veya çalma listesini çalın ve kişiselleştirilmiş bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın

Spotify Premium özellikleri
• Bir albümü, çalma listesini veya podcast’i reklam araları olmadan dinleyin. Spotify ile herhangi bir sanatçının, mobil, tablet veya bilgisayarınızdan istediğiniz zaman müzik çalabilirsiniz.
• Çevrimdışı dinlemek için müzik indirin ve oynatın.
• Kişiselleştirilmiş müzik ve podcast’lerde inanılmaz ses kalitesinin keyfini çıkarın.
• Ruh halinize uygun yeni müzikleri veya küratörlü çalma listelerini keşfedin. Spotify ile benzersiz bir müzik deneyimi yaşarsınız.
• Taahhüt yok – istediğiniz zaman iptal edin.

Yeni müzikler keşfetmek ister misiniz?
Bugün seveceğiniz müzikleri bulun! Seçilmiş çalma listelerimizi, yeni albümlerimizi seçin veya kişiselleştirilmiş müzik önerileri alın.

Spotify’ı seviyor musun?
Lütfen dikkat: Bu uygulama, Nielsen Ses Ölçümü gibi pazar araştırmalarına katkıda bulunmanıza olanak tanıyan Nielsen’in izleyici ölçüm yazılımına sahiptir. Katılmak istemiyorsanız uygulama ayarlarından çıkabilirsiniz. Dijital kitle ölçüm ürünlerimiz ve bunlarla ilgili seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen adresini ziyaret edin.

 

Spotify Premium APK İndir [100% Çalışma]

Şarkı dinlemeyi seviyorsanız, Spotify’ı kullanmış olmalısınız ve ayrıca Spotify ücretsiz sürümünün ne kadar sinir bozucu olduğunu da bilmelisiniz. Her saatte sadece altı şarkı atlayabildiğiniz için, bununla birlikte, şarkıları dinleme eğlencesini bozan çok sayıda reklam alırsınız.

Bu sorundan kurtulmak için, size her saat sınırsız şarkı atlayabileceğiniz ve herhangi bir reklam olmadan istediğiniz müziği dinleyebileceğiniz Spotify Premium Apk’yi getirdim, bu Spotify Mod Apk’ta çok daha fazla premium özellik elde edeceksiniz herhangi bir premium aboneliği olmadan ücretsiz.

Spotify Premium apk nedir

Spotify Premium Apk, Spotify Resmi Android Uygulamasının Modifiye edilmiş bir sürümüdür ve Spotify Premium Apk ile tüm Spotify Premium Özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Tüm dünyadan herhangi bir reklam olmadan milyonlarca şarkı ve podcast oynatabilirsiniz.

 • En sevdiğiniz şarkıları ve podcast’leri dinleyin
 • Yeni müzikleri, albümleri ve podcast’leri keşfedin
 • En sevdiğiniz şarkıyı, sanatçıyı veya podcast’i arayın
 • Size özel çalma listelerinin keyfini çıkarın
 • Kendi çalma listelerinizi oluşturun ve paylaşın
 • Her tür ruh hali ve etkinlik için müzik bulun
 • Android mobil cihazınızda ve tabletinizde dinleyin

Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde ücretsiz müzik çalın. Her yerden müzik, albüm, çalma listesi ve podcast dinleyin. Spotify Mod Apk ile sevdiğiniz müzik, küratör çalma listeleri, sanatçılar ve podcast dünyasına erişebilirsiniz. Yeni müzikler, podcast’ler keşfedin ve en sevdiğiniz sanatçıları, albümleri dinleyin veya ruh halinize uyacak en yeni şarkıları içeren bir çalma listesi oluşturun.

Spotify Premium Apk İndir

 

İNDİRME SAYFASINA GİT

Eğer son Spotify Premium Apk indirmeyi merak ediyorsanız, o zaman Spotify Geek sizin için en iyi web sitesidir, çünkü indirme bağlantısını vermeden önce, uygulamayı her zaman kişisel olarak kontrol eder ve bu güvenli ve virüssüz olduğunu doğrularız. seninle. Bu sayfayı her yeni sürümden sonra güncelliyoruz ve Telegram Kanalımızda bunu bilgilendiriyoruz  , bu nedenle her seferinde en son modu indirmek istiyorsanız, tarayıcınızda bu sayfaya yer işareti koyabilir veya telgraf kanalımıza katılabilirsiniz.

Spotify Premium apk özellikleri

Yukarıdaki yazıda söylediğim gibi Spotify Premium Apk, tüm Spotify Premium Özelliklerine ücretsiz olarak erişmenizi sağlar. Aşağıda, Bu Spotify Premium Mod’un en yararlı özelliklerinden bazılarını vurgulayacağım.

Reklamsız

Herkes reklamsız deneyimi sever. Bu yüzden bu mod apk’nin en iyi özelliği. Görsel reklamları ve Sesli reklamları bu uygulamadan kaldırdık. Bu, en sevdiğiniz şarkıları listelerken herhangi bir reklam kesintisiyle karşılaşmayacağınız anlamına gelir.

Sınırsız Her Şey

Spotify Free Apk’in sadece saatte altı şarkı atlamamıza izin verdiğini bildiğimiz için, bu çok iğrenç. Bu yüzden, bu Spotify premium mod apk’sinde sınırsız karışıklık ve atlama elde edeceğiniz anlamına gelen bu sınırı kaldırdık.

Çevrimdışı Müzik İndir

Bu Spotify Premium Apk’nin tek kötü yanı, Çevrimdışı modunu kullanamayacağınız, ancak bekleyin. Bunun için bir çözümüm var. Premium abonelik olmadan Spotify’dan nasıl ücretsiz müzik indirebileceğinizi paylaştığım ayrı bir yayın oluşturdum.

Kök Gerekmez

Yo, Spotify Mod Apk’ın en iyi kısmı, bunu kullanmak için herhangi bir 3. taraf uygulaması yüklemenize bile gerek kalmadan cihazınızı rootlamanıza gerek yok. Mod uygulamalarının çoğunun sadece 3. taraf uygulamalar ve kök ile çalıştığını biliyoruz, ancak bu Spotify Premium Mod Apk ile böyle bir şey yok.

Daha fazla özellik

Aşağıda, seveceğiniz bazı özellikler var.

 • Kilidi Açılmış Spotify Connect
 • İleri arama düğmesi eklendi
 • Arama Etkin
 • Arama Etkin
 • Sınırsız shuffle
 • Herhangi bir şarkı seçin
 • Aşırı ses kilidi açıldı
 • Tekrarlananlar Etkin

Spotify Mod Apk Nasıl Kurulur ve Kullanılır

Spotify Premium Mod Apk’yi Yükleme ve Yapılandırma Herkesin aşağıda herhangi bir teknik bilgi olmadan bunu yapabileceği basit bir görevdir. Bunu yapmak için adım adım prosedürü paylaştım, bu tür şeylere aşina değilseniz takip edebilirsiniz.

Adım 1:  Her şeyden önce, yukarıda verilen “İNDİRME SAYFASINA GİT” Düğmesine tıklayın, ardından “İNDİRMEYİ BAŞLAT!” Düğmesine tıklayın. Düğme, Şimdi indirme işleminiz birkaç saniye içinde başlayacak. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, indirdiğiniz APK dosyasını açın.

Adım 2:  Şimdi “AYARLAR” Seçeneğine tıklayın ve “Bu kaynaktan izin ver” i açın. Sonra geri dönüp “YÜKLE” ye tıklayın Şimdi kurulumunuz başlatılacak.

 • Bu seçenek yalnızca uygulamayı ilk kez yüklerken görünür, bu nedenle telefonunuzda görünmüyorsa endişelenmenize gerek yoktur.
 • İndirilen uygulamayı yüklemeden önce Eski Spotify Uygulamasını telefonunuzdan kaldırın; aksi takdirde uygulama yüklemesi başarısız olur.

3. Adım:  Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açın ve “E-posta” Düğmesine tıklayın, Şimdi “ÜCRETSİZ KAYIT” seçeneğini seçin, ardından E-posta, Parola, Doğum Tarihi, Cinsiyet ve Adınızı girin ve ardından “Oluştur” düğmesine tıklayın Buton.

Not:  mevcut Spotify hesabınızı kullanmayın. Hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir, bu nedenle Spotify premium apk’yi başka bir e-posta ile kullanmak daha iyidir.

Adım 4:  Şimdi Hangi dili dinlemek istediğinizi seçin ve “İLERİ” düğmesine tıklayın. Aferin! Şimdi en sevdiğiniz müziğin keyfini kesintisiz olarak çıkarmanın tam zamanı!

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Spotify Premium APK nedir?

Spotify Premium APK, orijinal Spotify Android Uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür. Bazı bilinmeyen geliştiriciler bu uygulamayı değiştirdi ve mod apk'de Spotify premium özelliklerinin kilidini açtı, bu da modifiye uygulamayı kullanırsanız, tüm premium Spotify özelliklerini ücretsiz olarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Spotify Premium APK'sını kullanmak güvenli mi?

Evet, kullanımı güvenlidir, çünkü kişisel olarak test ettim ve uygulamanın herhangi bir virüs veya kötü amaçlı dosya içermediğini belirledim, ancak mod apk kullanıyorsanız bir şey bazen Spotify ekibi bunu algılar ve hesabınızı yasaklayabilir, Bu sorunla yüzleşmek istemiyorsanız, Spotify mod apk'sını ayrı bir e-posta ile kullanabilirsiniz.

En son Spotify Premium APK'sını nasıl indirebilirim?

En son Spotify premium mod apk dosyasını tricksnation.com'dan indirebilirsiniz ve Google Play Store'da Spotify ücretsiz uygulama yeni sürümü çıktıktan sonra indirme bağlantısını güncelliyoruz. Spotify premium apk ile ilgili daha fazla güncelleme almak için telgraf kanalımıza katılabilirsiniz.

Paketleme

Bu, Spotify Premium APK’sının en son sürümünü indirebileceğiniz Spotify Geek ilk gönderi,  Bu gönderiyi yararlı bulduysanız, bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle de paylaşın ve ayrıca herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa çekinmeyin Aşağıda herkese yardım etmeyi seviyorum. En son haberler ve güncellemeler için telgraf kanalımıza katılmayı unutmayın. Teşekkür ederim!

Buraya gel

Images

Download links

Spotify APK


Buradan İndirinLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *