Android’de Soul Knight (MOD, Unlimited Gems) uygulamasını ücretsiz indir

Android'de Soul Knight (MOD, Unlimited Gems) uygulamasını ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Soul Knight Açıklaması

“Silah ve kılıç zamanında, dünyanın dengesini koruyan büyülü taş yüksek teknolojili uzaylılar tarafından çalınır. Dünya ince bir ipte asılı duruyor. Her şey büyülü taşı almanıza bağlı… “

Dürüst olmak gerekirse, hepsini uyduramayız. Hadi birkaç uzaylı kölesi vuralım!

Bu her zaman bilinçaltınızda olmasını istediğiniz oyun. Zindanı keşfedin, çılgın silahlar toplayın, mermilerden kaçının ve hepsini ateşleyin! Son derece kolay ve sezgisel kontrol; haydut benzeri öğelerle karıştırılmış süper akıcı ve eğlenceli oyun.

Özellikler:
* Benzersiz yeteneği ile benzersiz kahramanlar.
* Keşfetmenizi bekleyen 270’den fazla silah.
* Rastgele oluşturulmuş zindan dünyası, her seferinde yeni bir deneyim.
* Aslında önemli olan NPC’ler! Senin yanında savaşacaklar!
* Süper sezgisel kontrol için otomatik nişan alma mekanizması.
* Oyunda bulacağınız daha birçok özellik.
Not:
* Ekran kayıt işlevini kullanmak için, harici depolamaya yazma izni gereklidir.

Teşekkürler:
Almanca yerelleştirmenin başlangıcı için Matthias Bettin.
Numa Crozier, Fransız düzeltmeleri için.
Korece düzeltmeler için Jun-sik Yang (ladoxy)
, İspanyolca düzeltmeler için Iván Escalante.
Oliver Twist, Rus yerelleştirmesinin başlangıcı için.
Почеревин Avrupa’nın en geniş ilçesi, halihe С. Rusça ek yerelleştirme için ve Турусбеков Алихан.
Tomasz Bembenik, ilk Polonya yerelleştirmesi için.

Soul Knight hakkında

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, bu ilginç oyunu toplam 19 saat oynadım. Biliyorum, bana inanmayabilirsiniz ama çok çekici bir oyun. Soul Knight, muhtemelen sadece ben değil, her zaman bir kez bile deneyimlemek istediğiniz RPG ve nişancı oyunu türünün bir kombinasyonudur. Bu, ChillyRoom’un bir ürünüdür, hem Android hem de iOS’u destekler ve tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülür.

Soul Knight süper akıcı ve eğlenceli, RPG ve nişancı türündeki öğeleri karıştırıyor, eminim oyundan sonra Google Play’de bulabileceğiniz en iyi nişancı olacak. ve Appstore bu noktaya kadar. Soul Knight ile karanlık kalenin karanlık dünyasını keşfedebilecek, silahları toplayabilecek, kurşunlardan kaçabilecek ve her şeyi yok edebileceksiniz.

Oynanış

Öncelikle bu oyun sizin için oynaması son derece zor ve zorlu. Oyunun hikayesi “Enter The Dungeon” a benzer. Daha önce oynadıysanız, benzerliği burada görebilirsiniz. Bu oyunda göreviniz, her seviyedeki düşmanları kendi kahramanlarınızla yok etmektir.

Her kahramanın, bazıları silah kullanma, mermilerden kaçınma, gizli düşman gücü ve diğer birçok yetenek gibi yararlanabileceğiniz benzersiz yetenekleri vardır. Elbette her kahramanın zayıflıklarının yanı sıra kendine has cazibesi de vardır. Bazı karakterleri etkinleştirebilirsiniz. Bazı karakterler mücevherlerle etkinleştirilebilirken, bazıları yalnızca IAP ile 1 $ ‘a satın alınabilir, ancak benim gibi zayıf oyuncular için ücretsiz kahramanlar yeterli. Kaybederseniz, 200 yeşim harcayabilir veya canlanmak için bir reklam izleyebilirsiniz. Ya da yeniden başlayın.

Bir seviyede, tüm düşmanları yendikten sonra, bir sonraki seviyede size fayda sağlayacak bir buff alacaksınız. Oyun sürecinde size yardımcı olan paralı askerler de var. Onları işe almak için para kaybedeceksiniz, bu da kazanırsanız kazanılabilir. 3 adede kadar paralı askerle, birçok işi halletmenize yardımcı olacaklar.

Silahlar ve evcil hayvanlar

Her kapıda kullanacağınız silahlar, silah, bıçak, yay veya lazer gibi farklı olacaktır … Soul Knight’ın seçebileceğiniz 170 farklı silahı var. Bir silah kullanmak için mana veya ruha (mavi çubuk) ihtiyacınız olacak.

Her silahın kendi gücü vardır, örneğin bir silah kullanırken düşman birimlerini hızlı bir şekilde yok edebilir, ancak çok fazla mana tüketebilir, bu nedenle bu silahı nadiren kullanırsınız. Bıçak daha büyük hasar verebilirken, menzili oldukça kısadır ve ben mana maliyeti olmadığı için bıçak kullanmayı seviyorum.

Her zaman yanınızda, düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak bir kedi (en sevdiğim evcil hayvan) olan bir evcil hayvanınız var. Başka bir evcil hayvan satın alabilirsiniz, ancak farklı bir ten rengi gibi görünüyorlar.

Yeni kahramanların kilidini açın

Oyunu her açtığınızda, oyundaki tüm kahramanların göründüğü Oturma Odasına yönlendirileceksiniz. Her kahramanın farklı istatistikleri ve özel bir yeteneği vardır.

Oyunda parayla yeni kahramanlar satın alabiliyorsunuz, bazı kahramanlar ise sadece gerçek parayla satın alınabiliyor.

Kahramanları yükseltirken HP, enerji, bekleme süresi azaltma, cephane gibi ek istatistikler alacaksınız …

Grafik

Soul Knight ile ilgili sevdiğim şeylerden biri de efsanevi Pixel 2D grafikler. Bana yıllar önce 4 düğmeli makinelerde oynadığım maceraları hatırlatıyor. Oyundaki çekici sesin yanı sıra bu basit grafik platformdan son derece memnun kalacaksınız.

Grafikleri bana benim de sevdiğim rol yapma oyununu hatırlatıyor: Stardew Valley.

Kurlar

Oyunun farklı para birimleri var: altın, değerli taşlar. Altın, asker kiralamak ve eşyaları desteklemek için kullanılır. Gems, yeni karakterler ve evcil hayvanlar satın almak için kullanılan yüksek kaliteli para birimi olsa da, diğer güçlendirmelerle birlikte mevcut karakterlerinizi yükseltin. Yarışınıza başlamak için süper güçlü bir silah kazanma umuduyla oyunun lobisinde bir mini oyun da oynayabilir, hatta daha fazla mücevher kazanabilirsiniz.

Bu oyunda sevdiğim bir şey, 200 mücevher alacak reklamlar görmeniz dışında reklamsız olmasıdır. Satın almadan önce mağazada silahın istatistiklerini göremeyeceksiniz ve o silahın gücünün ne kadar olduğunu öğrenmek için satın almanız gerekiyor.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);