Report this app

Description

OYUN HAKKINDA

Sabit bir para ödülü ve ödemeler için bonus zorlukları tamamlama seçenekleri ile net hedefler sunan sözleşmeler yapın. Çok çeşitli hedefleri almanın yüzlerce yolu ile Sözleşmeler kesin ve stratejik keskin nişan alma oyununu en iyi şekilde sunar. Ücretli bir suikastçı olarak oynayın; Kiralık bir hitman ve en iyi planlarınızı bozmaktan çekinmeyecek rakip keskin nişancılara dikkat edin. Açık uçlu sözleşmeler, ödüller ve zorluklar, hedefleri ortadan kaldırmak ve yükseltmeler için para toplamak amacıyla güçlü tekrar oynatılabilirlik seçenekleri sunar. Tamamen yeni Dynamic Reticle Sistemi, en gerçekçi ve yoğun keskin nişancı deneyimi sunuyor. Çevreyi tarama ve zayıf yönleri veya ilgilenilen nesneleri vurgulama özelliğine sahip yükseltilebilir AR Maskesi. Dronlar, uzaktan keskin nişancı taretleri ve gaz bombaları da dahil olmak üzere yeni cihazların cephaneliği. Gizli becerilerinizi sergileyin, sessiz yayından kaldırmalar yapın ve stratejik bir oyun stili için ödüllendirilin. Sibirya’nın vahşi vahşi doğasında savaşın ve karla kaplı dağların, yemyeşil ormanların ve dağın derinliklerinde gizli gizli üslerin yoğunluğundan kurtulmak için savaşın.

SNIPER GHOST WARRIOR SÖZLEŞMELERI NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Sniper Ghost Warrior Sözleşmeleri kez bitti indirilmesi olduğunu, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “Sniper.Ghost.Warrior.Contracts.zip için Özü” üzerine tıklayın (alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için  buraya ).
 4. Sniper Ghost Warrior Contracts klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve tüm programları klasöre yükleyin.

Not: Oyunu ‘Sniper Ghost Warrior Contracts’ klasöründen çalıştırdığınızdan emin olun,> ‘win_x64’> Sağ tıklayın ve “SGWContracts” ı yönetici olarak çalıştırın. Oyunu ‘Launch_Game’ ile başlatmayı denerseniz, AntiCheat kurulu olmayan bir hata alırsınız.

SNIPER GHOST WARRIOR SÖZLEŞMELERI BEDAVA İNDIR

Doğrudan bağlantı ile Sniper Ghost Warrior Sözleşmeleri Ücretsiz İndir başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SNIPER GHOST SAVAŞÇI SÖZLEŞMELERİ
BOYUTU: 11.56 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve Directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core i5 4460 / AMD FX 6350
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

Buraya gel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *