Sniper 3D Mod Apk Indir

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında

Binbaşı Robin, The Master Assassin, Black Ops Mission’da. Öldür ya da öldürül, keskin nişancı katilisin, başıboş suçluları vurma, suçu sona erdirme ve ülkenin en iyi keskin nişancısı olma hakkına sahip olma sözleşmen. Nişan alın, ateş edin, sözleşmenizi tamamlayın ve intikam alın! Police Sniper vs Crime Lords oynayın! Hazırlanmak zaferin yarısıdır, Hazırlanın, isyanları, teröristleri ve mafyaları çulluk çekin ve öldürün. Sniper 3D Assassin: Free Game, size bir keskin nişancı oyununda en iyi özellikleri sunan üst düzey bir atış oyunudur. İsyanları, teröristleri ve mafya liderlerini öldürmek gibi özel bir görevin var. Her görev başlangıcında size ordu yetkililerinden komutlar verilecektir. Usta bir suikastçı olarak ortaya çıkmak için her görevde başarı elde etmek için doğru bir şekilde nişan almalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Her görevin sonunda teröristlerin veya mafyanın ağır silahlı patronunu öldürmeyi unutmayın. Sniper 3D Assassin: Free Game’in oyun hikayesi, hassas bilgilerle kaçan ve ülkeye karşı farklı operasyonlar planlayan isyanlara ve mafyaya katılan bazı yüksek komutan subayları hakkındadır. Ülkenin bazı bölgelerini ele geçirdiler ve ülkenin farklı bölgelerinde bomba patlamaları planlıyorlar. Ülkenin farklı bölgelerinde askeri eğitim kamplarına başladılar. Hapishanelerinde siviller var, bu yüzden ordu hava saldırısı operasyonuna gidemez. İsyanlara ve teröristlere karşı keskin nişancı operasyonu tek seçenek ve milletin son umudusun. Kontratınız için iyi şanslar! Sniper 3D Assassin: Ücretsiz Oyun Özellikleri: – Büyüleyici 3D HD Grafikler – FPS (Birinci Şahıs Çekimi) ve TPS’nin (Üçüncü Şahıs Çekimi) benzersiz kombinasyonu – Üst Sınıf Pürüzsüz Kontroller – Akıllı Düşman AI – Arkadaşlarınıza karşı yarışın ve “Usta Suikastçı” olarak adlandırılan liderlik tablosunun zirvesinde kalın – Savaşlar sırasında sağlığınızı yenilemek için sağlık paketleri satın alın – Savaşa gitmeden önce hazır cephane paketleri satın alın – Patrona suikast düzenlediğinizde olağanüstü bir aksiyon kamerası tekrarı – Havada vızıldarken dünyanın dışındaki mermi efektleri – Tonlarca kampanya modu görevler – Harekât boyunca çeşitli kademelerin kilidini açın: Nasıl Oynanır: – Ana Menüde Enerji satın alabilirsiniz – Mağazada sağlık, cephane, Altın satın alabilirsiniz – Ateş etmek için sağdaki Ateş Düğmesini kullanın – Yakınlaştırmak için dürbün düğmesini kullanın ve yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için kaydırıcıyı yakınlaştırın – Oyun oynarken sağlık paketlerini yönetin. – Ateş etmek için sağdaki Ateş Düğmesini kullanın – Yakınlaştırmak için kapsam düğmesini kullanın ve yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için kaydırıcıyı yakınlaştırın! – Facebook’ta Bizim gibi Oyun oyununda sağlık paketlerini yönetin: https://www.facebook.com/Sparktrigger.

Sniper 3D Açıklaması

Ücretsiz bir aksiyon dolu çok oyunculu FPS oyununa hazır mısınız? Sniper 3D, eğlenceli bir ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunudur – çok oyunculu bir savaşta savaşın ve bu eğlenceli, ücretsiz çok oyunculu atış oyununda en iyi keskin nişancı suikastçısı olun. Ücretsiz çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modları ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğlenebilir ve oynayabilirsiniz.

Hızlı tempolu çok oyunculu suikastçı oyunu.
Ücretsiz çevrimiçi ve çevrimdışı oynamayı destekler.
Eğlenceli yükseltmelerin kilidini açın ve en iyi silahları oluşturun.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:
– Ultra gerçekçi 3D grafikler
– Sezgisel oyun kontrolleri
– En iyi silahları oluşturun; Cephane ve kavrama için silahların ve eğlenceli yükseltmelerin kilidini açın
– Dünyanın dört bir yanındaki keskin nişancı suikastçılarıyla oynayın
– Çevrimdışı modda eğlenceli ücretsiz görevlerle taktiksel olun veya çok oyunculu savaş için çevrimiçi olun!
– Rehineleri kurtarın ve ordunun en iyi keskin nişancı suikastçısı olun

Eğlenceli kontroller ve sayısız heyecan verici ücretsiz görev için bu oyunu oyna. Sniper 3D, oyunculara saatler süren ücretsiz çok oyunculu eğlence için çok yönlü oyun modları sunan eğlenceli, aksiyon dolu çok oyunculu bir FPS oyunudur. Çevrimiçi FPS çok oyunculu savaşa katılmak için Sniper 3D FPS suikastçı oyununu ücretsiz indirin. Bu ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu FPS suikastçı oyunuyla şimdi nihai eğlenceli deneyimin tadını çıkarın.

Sniper 3D 3.13.7 Güncelleme

2020/08/01
+ Tek Oyuncu modunda 21 şehrin tamamını oynayın
+ Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu PvP Arena’da yeni Liglerde ilerleyin
+ Takım Savaşlarında diğerlerine karşı savaşın
+ Performans iyileştirmeleri
+ Küçük hata düzeltmeleri

Android için EN İYİ keskin nişancı oyunu

Suça karşı küresel savaşla MÜCADELE ET ve ULTIMATE SHOOTER ol

Nişan al ve ateş! kendine bir silah al ve hepsini ÖLDÜR

 • ultra GERÇEKÇİ 3D grafikler ve harika animasyonlar
 • YÜZLERCE heyecan verici GÖREV
 • ton letal SİLAH
 • BAĞIMLILIK YAPICI oyun
 • KOLAY ve SEZGİSEL kontroller

Google Play’deki en beğenilen FPS oyunu. EĞLENCE kesinlikle garantilidir!

Uygulamayı şimdi ÜCRETSİZ İNDİRİN ve düzenli aralıklarla GÜNCELLEMELERDEKİ şaşırtıcı YENİ İÇERİĞİ kaçırmayın

MEYDAN OKUYUNUZA henüz karar vermediniz mi?

o aptal, tekrarlayan oyunları unutun. buradaki göreviniz zamana karşı yarışmayı, amerikan şehirlerinde patlayan helikopterleri ve ağır çekimde epeyce kanlı kafadan vurmayı içerecek. ama bulmacayı çözebilir, kurbanları kurtarabilir ve yalnızca kalabalığın içinde saklı doğru hedefi öldürebilir misiniz?
Sniper 3D Assassin  , Google Play mağazasındaki 1 numaralı uçuş simülasyon oyununun yaratıcıları olan Fun Games For Free  , Flight Pilot Simulator tarafından sunulmaktadır.

 • Keskin nişancı herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen her yerde oynayın . Metroda, (gerçek) bir uçakta uçarken, yolda arabada, bir tapınaktaki servisler sırasında (veya hatta belki tuvalette!)
 • sınırlı veri kullanımı
  Oyunumuz, mobil planınızdan internette gezinmek, youtube videolarını izlemek ve ücretsiz müzik dinlemek yerine kullanmak isteyeceğiniz tonlarca veriyi tüketmez.
 • uyumluluk ve destek
  , tüm Android telefonların ve tabletlerin oyunu sorunsuzca çalıştırması için sürekli çalışıyoruz (çok). lütfen yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu [email protected] adresine bildirin.
 • sorumluluk reddi
  Sniper 3D Assassin yetişkinlere yönelik içerik barındırmaktadır. Çocuklarından ve erkeklerinden uzak tutmak isteyebilirsin

NE VAR NE YOK:

+ Tek Oyuncu modunda 21 şehrin tamamını oynayın
+ Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu PvP Arena’da yeni Liglerde ilerleyin
+ Takım Savaşlarında diğerlerine karşı savaşın
+ Performans iyileştirmeleri
+ Küçük hata düzeltmeleri

Download links


Snpir 3D Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *