Report this app

Description

ŞEYLERI ATIN

Oyuncuların bıçak gibi farklı nesnelerden yardım almaları gerekmektedir. Oyuncuların bunları düşmanlara fırlatmak için kullanmaları gerekir. Sonuç olarak, rakiplerinize çok fazla sağlık hasarı verebilirsiniz. Mümkün olan maksimum hasara neden olmak için oyuncuların düzgün nişan alması gerekir.

PARA KAZANMANIN YOLU

Oyunda, büyük miktarda para toplamanın en iyi yolu siyah pazarlama ile ilgilidir. İçinde, oyuncular çok sayıda araba toplamalı ve bunları karaborsada satmalıdır. Oyuncular spor veya lüks otomobiller için 200000 $ ila 500000 $ kazanabilirler. Fiyat sınırı sadece tek bir araba ile ilgilidir. Arabaların tamamen iyi olduğundan emin olmalısınız. Hasarlar araba fiyatını düşürüyor.

TABANCA TUT

Oyuncular daima yanlarında bir tabanca bulundurmalıdır. Farklı türdeki olumsuz durumlardan kaçınmakta faydalıdır. Çok sayıda düşmanı kolayca yok etmenize yardımcı olabilir. Bu özel özellik ile oyuncular diğer ağır silahları kolayca taşıyabilirler. Onları araba kovalarken kullanabilirsiniz.

PC GEREKSINIMLERI

CPU: Core 2 Duo 2,4 GHz veya Althon X2 2,7 GHz.
İşletim Sistemi: Windows Vista Service Pack 2.
VIDEO CARD: DirectX 10 veya 11 uyumlu Nvidia veya AMD ATI kartı, ATI Radeon 3870 veya üstü, Nvidia GeForce 8800 GT veya üstü.
ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 15 GB.

İNDIR 2018 UYUYAN KÖPEKLER

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndirme Uyku Köpekler”  butonuna.
  2. İndir  “Sleeping Dogs”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Buraya gel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *