SimCity BuildIt Apk En son android sürümünü indirin 1.3

SimCity BuildIt Apk En son android sürümünü indirin 1.3 Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında

Hoşgeldin Başkan! Güzel, hareketli bir metropol tasarlayıp yaratırken kendi şehrinizin kahramanı olun. Şehriniz büyüdükçe ve daha karmaşık hale geldikçe her karar sizindir. Vatandaşlarınızı mutlu etmek ve ufuk çizginizi büyütmek için akıllı seçimler yapın. Ardından, Başkan arkadaşlarınızla ticaret yapın, sohbet edin, rekabet edin ve kulüplere katılın. Mobildeki en popüler şehir kurucuyla sıra dışı bir yol oluşturun!

ŞEHRİNİZİ CANLANDIRIN
Gökdelenler, parklar, köprüler ve çok daha fazlasını inşa edin! Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Trafik ve kirlilik gibi gerçek hayattaki zorlukları çözün. Santraller ve polis departmanları gibi hizmetler sağlayın. Büyük caddeler ve tramvaylarla trafiğin hareket etmesini sağlayın.

MAP üzerinde hayal PUT
Özgürlük Eyfel Kulesi veya Heykeli gibi Build’a Tokyo-, London veya Paris tarzı mahalleler ve kilit açma seçkin yerlerinden. Spor stadyumları ile atletik olurken Future Cities ile yeni teknolojileri keşfedin. Şehrinizi nehirler, göller ve ormanlarla süsleyin ve sahil boyunca veya dağ yamaçlarında genişleyin. Her biri benzersiz bir mimari tarza sahip olan Sunny Isles veya Frosty Fjords gibi yeni coğrafi bölgelerin kilidini açın. Şehrinizi benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı bir şeyler vardır.

ZAFER İÇİN SAVAŞIN
Şehrinizi canavarlara karşı koruyun veya Kulüp Savaşlarında diğer belediye başkanlarına karşı yarışın. Kulüp arkadaşlarınızla kazanma stratejileri planlayın ve diğer şehirlere savaş ilan edin. Savaş bittiğinde, Disco Twister ve Plant Monster gibi çılgın felaketleri rakiplerinize bırakın. Savaşta kullanmak veya şehrinizi geliştirmek için değerli ödüller kazanın. Ayrıca, haftalık görevleri tamamlayabileceğiniz ve Lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğiniz Başkanlar Turnuvası’nda diğer oyuncularla mücadele edin. Her yeni yarışma Sezonu, şehrinizi güzelleştirmek için yeni benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLANIN VE EKİP OLUŞTURUN
Diğer üyelerle malzeme ticareti yapmak ve stratejiler ve mevcut kaynaklar hakkında sohbet etmek için bir Başkanlar Kulübüne katılın. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına ve sizinkini tamamlamak için destek almasına yardımcı olmak için işbirliği yapın. Büyük inşa edin, birlikte çalışın, diğer Başkanları yönetin ve şehrinizin canlanmasını izleyin!

——-
Önemli Tüketici Bilgileri. Bu uygulama:
Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklamları içerir. 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama, Google Play Oyun Hizmetlerini kullanır. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız, yüklemeden önce Google Play Oyun Hizmetleri’nden çıkış yapın.

Kullanıcı Sözleşmesi: http://terms.ea.com
Gizlilik ve Çerez Politikası: http://privacy.ea.com
Yardım veya sorularınız için https://help.ea.com/en/ adresini ziyaret edin.

EA, www.ea.com/service-updates adresinde 30 gün önceden gönderilen bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri kullanımdan kaldırabilir.
Daha fazla göster

SimCity 1.33.1.94307 Güncellemesi
2020-06-09 SimCity’deki
en sıcak yaz başlıyor!

Yeni Belediye Başkanı Geçişi Sezonları Latin Amerika kültürünü kutluyor. Latin Amerika evlerinden mahallelerin tamamını yaratın ve Maté Shop ve Gate to Xibalba gibi binalarla şehrinizi renklendirin.

Yeni eşya türleriyle yeni SimCity Sports Store’u deneyimleyin. Futbol ve Bea == ch Voleybol stadyumları dahil olmak üzere yeni City Hot Spots’un kilidini açın. Yemyeşil botanik bahçeleriyle kendinizi süsleyin . Yeni Yaz Koleksiyonu ile ilerlemenizi takip edin.

SimCity BuildIt hakkında daha fazla bilgi

SimCity BuildIt, uygulama içi satın alımlara sahip bir şehir kurma oyunudur. Bu oyun, bilgisayarınızda oynamış olabileceğiniz SimCity’nin basit bir sürümüdür. SimCity BuildIt oyununun amacı basittir. Kendi şehrinizi kurun, Sim’lerinizi mutlu edin, kaynaklarınızı geliştirin ve ticaret yapın.

Sim’lerin şehriniz için kızdığını 1 yıldızlı derecelendirmelerden ve bunun SimCity olmadığından şikayet ederek anlayabilirsiniz. Bir tür en düşük ortak payda. Oyuna başladığınızda, daha çok The Sims’e karşı City gibi olduğunu hissedeceksiniz.

SimCity BuildIt’i İndirin ve Oynayın

Mobil versiyonu  SimCity oyununun kolaylıkla mobil ekrana sığacak şekilde aşağı tonda edilmiştir. Ancak her 30 dakika-1 saatte bir neredeyse% 10’a kadar pil gücü tüketir. Bu yüzden bu kadar bağımlı olmadığınızdan emin olun. Oyun, ücretsiz oyun sunuyor ancak müdahaleci reklamlarla.

Ayrıca SimCity BuildIt’te çok sayıda uygulama içi satın alma isteği alacaksınız. Ancak bu iki şeyi görmezden gelirseniz, o zaman gitmeniz iyi olur. Evler, fabrikalar ve diğer binalar zaten inşa edildi ve yaptığınız tek şey onları haritaya yerleştirmek. Oyun ilerledikçe ve seviyeniz yükseldikçe daha fazla kilidi açılmış sınırlı bir sayı var.

SimCity BuildIt’teki genel oyun güzel ve pürüzsüz. Küresel ticarette eşyalarınızı satarak veya ortaya çıkan teklifleri alarak para kazanırsınız. Ayrıca vergi toplayarak ve kargo gemilerini eşyalarla doldurarak da para kazanırsınız. Bu, bir oyunda şimdiye kadarki en yavaş süreçlerden biridir.

SimCity BuildIt’iniz genişledikçe kanalizasyon tesisleri, güç kaynağı binaları, polis karakolları, hastaneler vb. Gibi önemli binalar inşa etmeniz gerekecek. Şehirlerinizde daha fazla tesise sahip olmak, Sim’lerinizi mutlu etmenin anahtarıdır ve Sim’leriniz mutluysa, daha fazla para harca ve daha fazla vergi dağıt.

Yükseltmeler oluşturmak için temel ürünlere, belki 1 veya 2 öğeye ihtiyaç duyulurken, SimCity BuildIt’teki sonraki yükseltmeler 7 farklı şeyden fazlasını gerektirecektir. Sipariş ettiğiniz her ürünün bir zamanlayıcısı vardır. Bunlar 60 saniye ile 3 saat arasında değişir, ancak her zaman premium para birimi ile hızlandırılabilir.

Yukarıdaki indirme düğmesine tıklayarak oyunu hemen indirin. Township  ve  Clash of Clans gibi benzer başka bir şehir kurucu ve temel savunma oyunlarına göz atın  . Buradayken uygulamayı derecelendirmeyi ve incelemeyi unutmayın.

 

Download links


SimCity Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *