Shadow Fight 3 APK Indir – Android Oyun Club

1.20.4

Maceranıza sürekli savaş ve heyecan verici aksiyon dünyasında başlayın!
Download
5/5 Votes: 1
Developer
NEKKI
Version
1.20.4
Updated
April 21, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
108M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Maceranıza sürekli savaş ve heyecan verici aksiyon dünyasında başlayın!

EYLEM İÇİN HAZIR OLUN
Dünya destansı bir savaşın kenarında. Üç klanın güçlü kahramanları gölge enerjisi üzerinde savaşıyor ve bu savaşı bitirmek için bir maceraya başlıyorsunuz. Askeri bir kabile olan Lejyon tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedan halkı onu kâr ve zanaat için kullanmak istiyor. Ve gizemli Herald’lar gölge gücünün en karanlık sırlarını inceler. Eylemleriniz kaderlerini değiştirecek. Hangi tarafa katılacaksınız?

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR Görünümünü
ve savaş silahını seç. Yolculuğunuzda tonlarca farklı silah ve zırh toplayın. Eşsiz setler toplayarak özel yeteneklerin kilidini aç. İhtilafınızı seçerek hikayeyi etkileyin.

EN İYİ SAVAŞLA MÜCADELE
Nihai düşmanı karşılamak için sıradışı yerler ve hikayelerle dolu büyük bir dünya haritası boyunca seyahat et. Güçlü patronları yen ve yol boyunca 3 farklı dövüş stilini öğren. Kendi benzersiz saldırı tarzınızı yaratmak için onları birleştirin – zor bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilirsiniz. Savaşın seyrini değiştirebilecek güçlü ve muhteşem vuruşlar yapmak için gölge enerjisine hakim olun.

BECERİNİZİ GÖSTER
Ana yolculuk bittiğinde bile eylem devam eder. Özel ödüllerle düzenli tematik oyun içi etkinliklerde savaşın. Yapay zeka tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düello kazanın. Bölgenizin TOP-100 lider panosunda yer almak için en güçlü olanla kavga edin!

TOPLULUĞA KATIL
Oyunun püf noktalarını ve sırlarını diğer oyunculardan öğrenmek için bizi sosyal medyada takip edin! Harika ödüller kazanmak için yolculuğunuzun hikayelerini paylaşın, güncellemeler alın ve yarışmalara katılın!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.com/ShadowFight_3

 

Buraya gel

Video

Images

Download links

Shadow Fight 3 APK Indir


Oyun Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *