android’de Score Hero (MOD, Unlimited Money) ücretsiz indir

android'de Score Hero (MOD, Unlimited Money) ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Score! Kahraman

KAHRAMAN OL! 700’den fazla zorlu seviyeden HERO’nuzun dramatik kariyerini keşfederken efsanevi statüye giden yolu Pas, Vur ve Puanla!

Sürükleyici, serbest akışlı 3D Puan! Oyun, eylemi kontrol etmenizi sağlar. Rakipsiz bir mobil futbol deneyimi için kontrolü size bırakarak toplar aracılığıyla savunmaları hassas bir şekilde bölün veya atışları üst köşeye doğru bükün.

ÖZELLİKLER

• 720 seviye ve sayma…
• Ödüller kazanın, kupalar kazanın, gol atın, kulüpleri değiştirin, ülkenizi temsil edin ve zafere gidin!
• Madalya ve zafer için düzenli etkinliklere katılın!
• Yeni Puan! Her zamankinden daha fazla özgürlük ve stratejik oyun sağlayan motor!
• Oynaması basit, ustalaşması zor
• Çarpıcı 3D grafikler, kesilmiş sahneler ve animasyonlar
• Kahramanınızı benzersiz bir görünüm ve his için özelleştirin
• Akıllı AI, geçişlerinize ve her oyunu farklı yapan çekimlerinize uyum sağlar
• En yakın arkadaşlarınıza karşı rekabet etmek için Facebook ile bağlanın!
• Kimin üst sıralarda olduğunu görmek için Google Play başarıları ve skor tabloları!
• Google Play Cloud ile cihazlar arasında ilerlemeyi senkronize edin!
• Oyuncu olarak tüm kariyerinizi ve daha fazlasını gösteren İlgi Çekici Hikaye!

Şansını dene, golleri at, KAHRAMAN ol!

ÖNEMLİ
* Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerik ve oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir.
* Bu uygulama, oyun içeriğini ve reklamları indirmek için wifi veya mobil verileri (varsa) kullanır. Bu oyunda mobil veri kullanımını Ayarlar / Mobil Veri’den devre dışı bırakabilirsiniz.
* Bu uygulama, üçüncü taraf reklamları içerir. Mağazadan oyun para biriminde satın alırsanız istenmeyen reklamlar devre dışı bırakılır

Puan! Hero, tüm takımı kontrol etmek yerine sadece bir oyuncuyu kontrol edebileceğiniz bir futbol oyunudur. Ayrıca, tüm maçı oynamak yerine, her maçta yalnızca birkaç önemli oyuna katılırsınız.

Bazı maçlarda birkaç gol geride kalabilir ve yakalamaya çalışabilirsiniz, diğerlerinde ise oyunun son dakikasında kazanan golü atmaya çalışmanız gerekir. Buradaki fikir, her oyunun önemli anlarına, gol atarak veya asist yaparak katılmanızdır.

Score’da ilginç bir detay! Kahraman, oyunun sırayla birkaç mevsime bölünmüş bir dizi seviyeye göre organize edilmesidir. Her seviyede bir ila üç yıldız kazanabilirsiniz. Bazı seviyelerde, üç yıldız almak için kalenin köşesinde bir gol atmanız gerekirken, diğerlerinde yirmi metre uzaklıktan bir gol atmanız gerekebilir.

Oyun, tür için oldukça yaygındır: topun yolunu izlemek için parmağınızı ekranda kaydırın. Bu şekilde, topa efektler ekleyebilir ve ayrıca başlıklar ve diğer hareketler yapabilirsiniz.

Puan! Hero, harika grafiklere sahip çok eğlenceli bir futbol oyunudur. Diğer futbol oyunlarından farklı bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca, oyunda oyuncunuz için tonlarca özelleştirme seçeneği vardır.

Skor! Hero, oyunu neredeyse gerçek hayat gibi yapan bir 3D oyunla birlikte gelen mükemmel bir oyun uygulamasıdır. Tercihinize göre özelleştirebileceğiniz bir karakter yaratmak için daha genç ve oyuncuyu zorlu seviyelerden geçirerek ve ona önemli beceriler kazandırarak sıradan bir adamdan bir efsane yaratmak için bir yolculuğa çıkmalısınız. Oyun aynı zamanda ulusu temsil etmenize ve arkadaşlarınızla oynamanıza ve yükseliş deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Makaleler, Skorun özellikleri ve oynanışı hakkında konuşacaktır! Hero Mod Apk, mod apk indirmek için gerekenler ve Score’un son çalışan sürümüne çok önemli indirme bağlantısı! Hero Mod Apk.

Bir sonraki Beckham olmaktan sadece bir dokunuş uzaktasınız

Puan! Hero, Dream League Soccer ve First Touch Soccer’ın yaratıcılarından orijinal bir futbol oyunudur. Her pasın ayrıntılarını saplantı haline getirmek zorunda olmadığınız, bunun yerine sadece  bu önemli anlara odaklanacağınız bir  oyundur – oyunu değiştiren oyunlar ve muhteşem hedefler. Takımınızın nelerden oluştuğunu dünyaya gösterin.

Futbol yıldızına gelecek vaat ediyor

Puan! Hero  , sizi yeni yüzlü bir futbolcunun çizmelerine sokar . Takımda yenisiniz, bu yüzden değerinizi kanıtlamalısınız. Ve zafere giden yolunuz her türden başarılı oyun oynamakla başlar: takım arkadaşlarına yardımcı olmak, olağanüstü savunma ve hayal edilemeyen hedefler

Böylece Skor! Kahraman tam oyunlara değil , her maçın anahtar oyunlarını yeniden oluşturmaya dayanır  . Örneğin, takımınız 70 dakika sonra 2-1 geride kalıyor ve oyuna giriyorsunuz. Bu size, takım arkadaşınızın bir ekolayzır atmasına izin vermek için bir anahtar geçişi yapma ve ardından zaferi garantilemek için kendiniz bir ceza alma fırsatı verir.

Puan! Kahraman, oyunları kazanmakla ilgili değildir  , her seviyede size sunulan zorluklarla karşılaşmaktır . İlk aşamalarda, kısa oyunlar, iki veya üç dokunuş olacak, ancak ne kadar ilerlerseniz, istenen sonucu elde etmek için o kadar çok hareket yapmanız gerekecek.

Ana karakter sizin karakteriniz olsa da,  katılan her oyuncunun botuna rehberlik ederek seviyeyi aşacaksınız – dokunarak dokunacaksınız  .

Geri sarma

Puan! Kahramanın oyun sistemi son derece basit. Tüm  hareketler , topun gitmesini istediğiniz yola karşılık gelen ekrandaki izleme çizgilerine dayanır .

Uzun bir pas yapmak istiyorsanız, istenen alıcıya bir çizgi çizin, ancak çok uzağa gidin ve bir köşeye atabilirsiniz. Çizgilerin düz olması gerekmez, kale vuruşu yapmak istiyorsanız savunmacılardan kaçınmak için kavisli bir yol çizmek mümkündür  . Tüm bu planlama, oyun duraklatıldığında gerçekleşir, böylece taktiklerinizi derinlemesine düşünmek için dünyada her zamanınız olur.

Bir meydan okumada başarısız olursanız, oyun sizi o aşamanın başlangıcına götürür, ancak dayanıklılık çubuğunuzdan bir kalbi çıkarın. Oyun içi para birimine mal olsa da, hatanızdan önceki ana geri sarma seçeneğiniz de var  .

Puan! Hero’nun oynaması kolaydır, ancak çizginizi tam olarak doğru çizmek, pratik ve hassaslık gerektirir – ilginç bir futbol ve bulmaca oyunu karışımı oluşturmak.

Grafiksel olarak, Skor! Kahraman, akıcı oyuncu animasyonlarıyla sağlam görünüyor  . Bunlar, sürükleyici bir maç deneyimi sunmak için harika ses efektleri, müzik ve yorumlarla eşleştirilmiştir.

Ama Score’da gerçekten öne çıkan şey! Kahraman onun sunumudur. Oyun , oyuncunuzun hikayesini anlatmak için sürekli olarak  fotoğraflar ve dergi kapakları kullanır . Maç yorumcuları, hikayenizin her aşamasında öne çıkan yükselişinizi de anlatır. Bu yaklaşım orijinaldir ve performansınızı izlemek için ilişkilendirilebilir bir yol sağlar.

Farklı bir şey denemek isteyen futbol hayranları için

Puan! Hero,  farklı bir futbol oyunudur . İlk bakışta kolay görünebilir ve FIFA Ultimate Team’in karmaşıklığından yoksun olabilir, ancak ilgi çekici zorluklar ve anlatılarla dolu.

Artıları

  • Orijinal oyun
  • Sürekli meydan okuma
  • Özelleştirilebilir karakter görünümü
  • Hikayenizi dergi kapakları, fotoğraflar ve yorumlarla takip edin

EKSİLERİ

  • Kalplerin çok çabuk tükeniyor ve beklemek zorundasın

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);