Red Box APK Indir – Android Oyun Club

3.01

RedBox, Maldivlere e-ticaret endüstrisinde uçtan uca teknoloji etkin bir lojistik çözümleri sağlayıcısıdır. Merkezi Male 'City'de bulunan RB International Private Limited (RedBox), 2015 yılında kuruldu. Şirket, teslimat hizmeti kapasitesi, ölçeklenebilirlik, özelleştirme ve sürdürülebilirlik üzerine kurulmuş farklı bir iş modeli nedeniyle sektördeki varlığını kurdu. RedBox, aynı gün teslim alma, işleme, ağ optimizasyonu ve aynı gün teslimatı sağlamak için en son teknolojisini ve otomasyon çözümlerini kullanır. Şirketin ürünleri arasında Posta Teslim Servisi (MDS), E-ticaret Ağ Hizmetleri (ENS), Parsel Teslim Servisi (PDS) ve Kargo Teslim Hizmetleri (CDS) bulunmaktadır.
Download APK
5.0/5 Votes: 1
Developer
Big Shot Apps
Updated
April 22, 2020
Size
5.6M
Version
3.01
Requirements
4.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

RedBox TV Açıklaması

APP ÖZELLİKLERİ :

Aşağıdaki benzersiz özellikleri ile  RedBox TV  piyasadaki en iyi akışı uygulamasıdır.

Harici Oynatıcılar için Destek

RedBox TV  , tüm ünlü medya oynatıcıları için yerleşik olarak desteklenmiştir. Android oynatıcı, MX oynatıcı, 321 oynatıcı ve Web Player’ı destekler. Ancak, ekibimiz tarafından geliştirilen XYZ oynatıcıyı kullanmanızı öneririz.

Kullanımı Kolay

RedBox TV,  diğer TV’ler gibi kullanımı kolaydır. Sadece kaydırmayı indirin ve oynatmak için kanala tıklayın. Bir oyuncu seçmenizi isteyecek. Herhangi bir harici oynatıcı yüklemek istemiyorsanız dahili android oynatıcıyı seçebilirsiniz. Bununla birlikte, XYZ oynatıcıyı

Tamamen Duyarlı RedBox TV kullanmanızı öneririz

 hafif ve çok duyarlı. Minimalist bir yaklaşım kullanılarak geliştirilmiştir. Asla telefonunuzun 30 MB’den fazla depolama alanı almaz. Boğmaca sayısının düşünüldüğünde, bu bir gelişme sorunuydu.

Raporlama Özelliği

Akışı güncel ve çalışır durumda tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak, herhangi bir akış aşağı bulursanız yerleşik raporlama özelliğimizi kullanarak rapor oluşturabilirsiniz.

RedBox, Maldivlere e-ticaret endüstrisinde uçtan uca teknoloji etkin bir lojistik çözümleri sağlayıcısıdır. Merkezi Male ‘City’de bulunan RB International Private Limited (RedBox), 2015 yılında kuruldu. RedBox, aynı gün teslim alma, işleme, ağ optimizasyonu ve aynı gün teslimatı sağlamak için en son teknolojisini ve otomasyon çözümlerini kullanır. Şirketin ürünleri arasında Posta Teslim Servisi (MDS), E-ticaret Ağ Hizmetleri (ENS), Parsel Teslim Servisi (PDS) ve Kargo Teslim Hizmetleri (CDS) bulunmaktadır.

Redbox, ülkenin 22 atolünün tamamında varlığını sürdürüyor ve Maldivler’deki 189’dan fazla adada faaliyet gösteriyor. Şirket, tam devlet kapsama stratejisi öngören Maldivler’deki ilk özel kurye şirketi, yani ülkenin her adasında her kapı eşiğine ulaşma yeteneği. Ülke çapındaki bu kapsama alanı, turizm beldesi adaları dahil tüm şehir ve adalarda sunulmaktadır. Bu derin erişim stratejisi sayesinde, şirket 400.000’den fazla kişiye, yani Maldiv nüfusunun% 99’u + ‘ına teslim etme yeteneğine sahiptir.

Buraya gel

What's new

Nueva opción para el manejo de usuarios consumidores.
Solución de errores.
Función agregada MI PERFIL donde se puede ver y editar los datos personales.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *