Punch Club Fights 2019 Ücretsiz Dövüş Oyunları 1.5 Android Için

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Punch Açıklaması

Eziyetsiz, saf stratejili bir Punch Club deneyimi olan Punch Club Fights’ta gerçek bir dövüşçü gibi hissedin! Rakiplerinizi kazanmak ve Punch Club Fights’ta ilerlemek için dövüşçünüzün becerilerini yönetin.

– Saf strateji, eziyet yok
– Size kült klasik Punch Club oyununun bir bölümünü gösteren ücretsiz deneyim
– Dövüşçü becerilerinizi yönetin

Punch Kulübü

Punch Club Babanız gözünüzün önünde vahşice öldürüldü. Şimdi sıkı antrenman yapmalı, tavuk yemeli ve Punch Club sıralamalarındaki yerini kazanmak ve babanın hayatını kimin bitirdiğini keşfetmelisin.Punch Club, birden fazla dallanma hikayesine sahip bir boks kralı yönetim oyunudur. Amacınız açık, ancak oraya nasıl gideceğiniz, sıralamalarda yasal olarak tırmanmak veya daha saçma, gölgeli rotayı kullanmak isteyip istemediğinize bağlı. Yeteneklerinize odaklanmak isteyeceğiniz yolun yanı sıra. Kaplanın Yolunu mu, Kaplumbağanın Yolunu mu, yoksa [diğerinin?] Yolunu mu alacaksınız? Gücünüz, doğruluğunuz ve çevikliğiniz, yolunuzu aydınlatan Yol’a bağlıdır. Çizgileriniz veya paletleriniz var mı? Ve her karar, özellikle sosyal yaşamınızda önemli olacaktır. Arkadaşlıklarla, aşk hayatıyla, işle, eğlence zamanlarıyla hokkabazlık yapacaksınız. spor zamanınız ve müfettişlerle savaşmanızın yanı sıra ilişkiler ve olası yıldızlık. Her şey sadece demir pompalamak değil, biliyorsunuz. – RPG ve iş adamı unsurlarına sahip dövüş yönetimi simülasyonu – Babanızı kimin öldürdüğünü bulun ve yol boyunca kendiniz hakkında bir şeyler öğrenin – Çok sayıda farklı anlatı dalı ve oyun sonları ile yoğun şekilde hikaye odaklı Keşfetmek için – İstatistiklerle istediğiniz kadar derinleşin ve kapsamlı beceri ağaçlarında kendi yolunuzu bulun – 80-90’ların referansları ve her yerde nostalji içeren muhteşem piksel görselleri Android için Punch Club resmi FragmanıPunch Kulübü

Punch Club, çok popüler android oyunlarından biridir ve binlerce kişi bunu telefonlarında veya tabletlerinde herhangi bir ödeme yapmadan almak ister. Buradan Punch Club Oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu sayfada verilen indirme bağlantısından indirin.

Oyun Açıklaması – Punch Club:

Punch Club, popüler bir ücretli Strateji android oyunudur. Punch club, boksörün kariyerini planladığınız Lazy bear oyunlarının orijinal bir stratejisidir. Arsa, dünyanın en ünlü dövüşçüsü olmayı hayal eden genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Sokaklardaki kavgalardan büyük bir izleyici kitlesinin önünde şampiyonluk mücadelesine kadar uzun bir yol kat etmeniz gerekecek. Eğitime ek olarak para kazanmanız ve evinizi döşemeniz gerekir. Bir kahramanın kaderinin sizin ellerinizde olduğunu ve herhangi bir kararınızın olayların sonucunu değiştirebileceğini hatırlamak önemlidir.

Oyun özellikleri:-

 • Doğrusal olmayan hikaye
 • karakter ilerlemesi
 • Dövüşten önce rakibinizi analiz etme yeteneği
 • Basit ve kolay kontroller
 • Stilize grafikler
  • ★ “Punch Club oldukça harika” – 9/10 TouchArcade
   ★ “Her yerde oyuncular tarafından tecrübe edilmeli” – 9/10 HardcoreGamer
   ★ “Muhtemelen hayatının büyük bir kısmını ona kaybedeceksin.” – 9/10 PocketGamer Babanız gözünüzün önünde vahşice öldürüldü. Artık Punch Club sıralamasındaki yerini kazanmak için sıkı çalışmalı, tavuk yemeli ve yüzlerine yumruk atmalı ve babanın hayatını kimin bitirdiğini keşfetmelisin. Punch Club, birden fazla dallanma hikayesi olan bir boks kralı yönetim oyunudur. Amacınız açık, ancak oraya nasıl ulaşacağınız, sıralamada yasal olarak tırmanmak veya daha saçma, gölgeli rotayı kullanmak isteyip istemediğinize bağlıdır.Yol boyunca yeteneklerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Kaplanın Yolunu, Kaplumbağanın Yolunu veya [diğerinin] Yolunu mu alacaksınız? Gücünüz, doğruluğunuz ve çevikliğiniz, yolunuzu aydınlatan Yol’a bağlıdır. Çizgileriniz veya yüzgeçleriniz var mı? Ve her karar, özellikle sosyal hayatınızda önemli olacaktır. Spor zamanınız ve mürettebatlarla savaşmanın yanı sıra arkadaşlıklar, aşk hayatı, iş, eğlence zamanı, ilişkiler ve olası yıldızlarla hokkabazlık yapacaksınız. Her şey sadece pompalamak değil, biliyorsun. – RPG ve iş adamı unsurları içeren dövüşçü yönetimi simülatörü – Babanızı
   kimin öldürdüğünü bulun ve yol boyunca kendiniz hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz
   – Çok sayıda farklı anlatım dalı ve keşfedilecek oyun sonları ile büyük ölçüde hikaye odaklı
   – İstatistiklerle istediğiniz kadar derinlemesine
   geçin ve kapsamlı beceri ağaçlarında kendi yolunuzu bulun – 80-90’ların referansları ve her yerde nostaljiyle muhteşem piksel görselleri

   Punch Club – Fighting Tycoon açıklaması:

   ★ “Punch Club oldukça harika” – 9/10 TouchArcade
   ★ “Her yerde oyuncular tarafından tecrübe edilmeli” – 9/10 HardcoreGamer
   ★ “Muhtemelen hayatının büyük bir kısmını ona kaybedeceksin.” – 9/10 PocketGamer

   Babanız gözünüzün önünde vahşice öldürüldü. Artık Punch Club sıralamasındaki yerini kazanmak için sıkı çalışmalı, tavuk yemeli ve yüzlerine yumruk atmalı ve babanın hayatını kimin bitirdiğini keşfetmelisin.

   Punch Club, birden fazla dallanma hikayesi olan bir boks kralı yönetim oyunudur. Amacınız açık, ancak oraya nasıl ulaşacağınız, sıralamada yasal olarak tırmanmak veya daha saçma, gölgeli rotayı kullanmak isteyip istemediğinize bağlıdır.

   Yol boyunca yeteneklerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Kaplanın Yolunu, Kaplumbağanın Yolunu veya [diğerinin] Yolunu mu alacaksınız? Gücünüz, doğruluğunuz ve çevikliğiniz, yolunuzu aydınlatan Yol’a bağlıdır. Çizgileriniz veya yüzgeçleriniz var mı?

   Ve her karar, özellikle sosyal hayatınızda önemli olacaktır. Spor zamanınız ve mürettebatlarla savaşmanın yanı sıra arkadaşlıklar, aşk hayatı, iş, eğlence zamanı, ilişkiler ve olası yıldızlarla hokkabazlık yapacaksınız. Her şey sadece pompalamak değil, biliyorsun.

   – RPG ve iş adamı unsurları içeren dövüşçü yönetimi simülatörü – Babanızı
   kimin öldürdüğünü bulun ve yol boyunca kendiniz hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz
   – Çok sayıda farklı anlatım dalı ve keşfedilecek oyun sonları ile büyük ölçüde hikaye odaklı
   – İstatistiklerle istediğiniz kadar derinlemesine
   geçin ve kapsamlı beceri ağaçlarında kendi yolunuzu bulun – 80-90’ların referansları ve her yerde nostaljiyle muhteşem piksel görselleri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *