Public Transport Simulator v1.35.1 MOD APK – XP HİLELİ

Download
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

 

Public Transport Simulator v1.35.1 XP HİLELİ APK, araç simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SkisoSoft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba – otobüs ile bulunduğunuz şehir içinde yolcuları taşımak ve görevleri tamamlamaktır. Public Transport Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız xp hileli, yüksek puan hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları kullanabilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Zor bölümler, farklı modellerde – türlerde araçlar, yolcular ve dahası sizleri bekliyor. Public Transport Simulator v1.35.1 sürümünde 4 yeni otobüs ve mini harita eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick veya sensör mantığıyla sağlanabilmektedir. Public Transport Simulator Play Store’da 450.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Public Transport Simulator v1.35.1 MOD APK İNDİR – 60MB

KURULUMU

Public Transport Simulator v1.35.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Public Transport Simulator 1.35.1 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Public Transport Simulator 1.35.1 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçlar kullanıma açıktır.

Public Transport Simulator 1.35.1 hile apk : bölüm sonlarında çok fazla xp kazanırsınız bu sayede seçmiş olduğunuz arabanın tüm özelliklerini açabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

 

Download links

Public Transport Simulator v1.35.1 MOD APK Indir


Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *