Pubg Lite APK indir – Android Oyun Club

0.17.0

PUBG MOBILE LITE burada! Unreal Engine 4 ile üretilen PUBG MOBILE'ın bu sürümü daha küçüktür ve daha az RAM ile daha fazla cihazla uyumludur, ancak dünya çapında milyonlarca hayranı cezbeden inanılmaz deneyimden ödün vermeden! PUBG MOBILE LITE, hızlı tempolu maçlara ve 60 oyuncu için yapılmış daha küçük bir haritaya sahip ve geleneksel PUBG MOBILE ayarında daha heyecan verici bir savaş deneyimi sunuyor. Görev çağırdığında, hayatta kalmak için savaş alanında serbestçe ateş edin!
Download
4.3/5 Votes: 3
Developer
--
Version
0.17.0
Updated
March 3, 2020
Requirements
4.3 and up
Size
48M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PUBG MOBILE LITE burada! Unreal Engine 4 ile üretilen PUBG MOBILE’ın bu sürümü daha küçüktür ve daha az RAM ile daha fazla cihazla uyumludur, ancak dünya çapında milyonlarca hayranı cezbeden inanılmaz deneyimden ödün vermeden! PUBG MOBILE LITE, hızlı tempolu maçlara ve 60 oyuncu için yapılmış daha küçük bir haritaya sahip ve geleneksel PUBG MOBILE ayarında daha heyecan verici bir savaş deneyimi sunuyor. Görev çağırdığında, hayatta kalmak için savaş alanında serbestçe ateş edin!

1. PUBG MOBİL LITE
bir bir grafik zengin 2km x 2km adaya 60 oyuncu paraşüt kazanan tümünü alır hesaplaşmaya. Oyuncular, ayakta kalan son oyuncu olmak için sürekli küçülen bir oyun alanında savaşırken kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini temizlemelidir. İnişe hazır olun ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın.

2. Yüksek Kaliteli Grafikler ve HD Ses
Güçlü Unreal Engine 4, taktik aksiyon türü için mükemmel olan çarpıcı ayrıntılar, gerçekçi oyun efektleri ve devasa bir HD harita ile çene bırakan bir görsel deneyim yaratır. Yüksek kaliteli ses ve zengin 3D ses efektleriyle oynarken savaş alanında ateş etmekten çekinmeyin.

3. Arkadaşlarınızla Takım Kurun
Sesli sohbet yoluyla savaş planınızı koordine etmek ve düşmanlarınız için mükemmel bir pusu kurmak için arkadaşlarınızı davet edin ve arkadaşlarınızla takım kurun. Arkadaşlarınızın yardıma ihtiyacı olduğunda aramayı cevaplayın veya Klan görevi aradığında üzerimize düşeni yapın!

4. Adil Oyun Ortamı
Güçlü hile önleme mekanizmaları, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar.

Buraya gel

Video

Images


Buradan İndirin

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *