Report this app

Description

Video Düzenleyici Uygulaması, En İyi Video

PowerDirector, Android işletim sistemi çalıştıran cihazlarda video düzenleme için en popüler uygulamalardan biridir. Sunucudaki 50 milyon sayısı bunu kanıtlıyor. Ayrıca, yayıncı CyberLink.com, dünyanın en ünlü kurgu uygulamaları için de güvenilir bir adres. İhtiyacınız olursa, Google Play mağazasında ücretsiz uygulamalar bulabilirsiniz.

Uygulamanın UI tasarımından biraz bahsedecek olursak, birçok kullanıcıya özel bir çekicilik getiriyor. Çünkü temelde post-profesyonel kullanımdan bahsedecek olursanız, aklınıza hemen yoğun ve karmaşık görünen parametrelere sahip ekranlar gelecektir. Aslında amatör olarak yapmak isteyenler için tanıdık ama pek de arkadaş canlısı olmayanlar için faydalıdır. “PowerDirector”, yalnızca akıllı telefonlarda kullanım için bir kombinasyondur. Özellik hala dolu olmasına rağmen, gizlidirler ve yalnızca iyi insanlar bunları tespit edebilir. Sıradan insanlara gelince, onu eğlence için kullanmak, sadece temel özellikler yeterlidir.

Özellikleri

Güçlü çoklu parça zaman çizelgesi video düzenleme, ücretsiz video efektleri, ağır çekim, ters video ve daha fazlası öne çıkan özellikleridir. Diğer uygulamalar ne yapar, bunu yapabilir ve hatta daha iyisini yapabilir. En dikkat çekici satış özelliği altyazılar ve altyazılardır. Çok dilli bir kayıt oluşturmak için videoya sığdırmak için kendi seslendirme resminizi kullanabilir, doğru zamanlama efektleriyle videoya metin ekleyebilirsiniz.

PowerDirector ayrıca kullanıcıların videolarını kolayca kesmelerine ve birleştirmelerine yardımcı olur. Fazlalıkları kaldırmak ve bunları gerekli içerikte birleştirmek için kullanabilirsiniz. Bu, videonuzu olumsuz odak noktasına daha çok odaklayacak ve daha fazla izleyici çekecektir. Daha renkli hale getirmek istiyorsanız Müzik ekleyebilirsiniz. Haftalık uygulamada birçok ücretsiz müzik parçası yayınlanır ve güncellenir. Sadece geri dönüp ürününüze uygulamak zorunda kalmanız bitti. “PowerDirector” uygulamasının sahip olduğu güçlü bir özellik, arka planları düzenlemektir. Videoları sağlam, sağlam arka planlara kaydedebilir ve ardından istediğiniz arka planı harmanlayabilirsiniz. Ayrıca videoyu daha eğlenceli hale getirmek için tempo yavaşlatma veya hızlı tempo gibi diğer efektler de çok kullanılıyor. Böyle bir videoyu düzenleyip oluşturduktan sonra en yüksek 4K kalitesiyle videoya erişebilirsiniz.

Artık Android mobil ve tabletlerde mevcut !!

CyberLink  , çok ödüllü PowerDirector’ı  PC’den Android tabletlere ve cep telefonlarına getiriyor  ! Piyasadaki en güçlü video düzenleyici olan PowerDirector, hareket halindeyken harika, harika, ilgi çekici videolar oluşturma gücü sağlar. Videoları içe aktarın ve düzenleyin, efektler ve başlıklar ekleyin ve HD videoyu doğrudan Facebook veya YouTube’a aktarın.

PowerDirector’ın kullanımı kolay zaman çizelgesi arabirimiyle, parmağınızın birkaç dokunuşuyla hızla profesyonel, etkili zengin videolar oluşturabilirsiniz. PowerDirector’ın sürükle ve bırak desteğiyle birden fazla videoyu seçmek ve içe aktarmak kolaydır ve görüntülemesi kolay zaman çizelgesi, videolarınızı bölmeyi, kırpmayı ve videolarınıza efektler eklemeyi kolaylaştırır.

Android’deki PowerDirector ile şunları yapabilirsiniz:

 • Zaman çizelgesi çalışma alanına sahip profesyonel bir stil düzenleyiciye sahip olun
 • Hızlı, kolay ve doğru düzenleme için içeriği ve efektleri sürükleyip bırakın
 • Videolarınıza fotoğraf ve ses parçası ekleyin
 • Videolarınıza eklemek için 20’den fazla efekt arasından seçim yapın
 • Kliplerinize 20’den fazla geçiş efekti ekleyin
 • Klipleriniz için ses kaydı yapın
 • Daha sonra düzenlemeye devam etmek için projelerinizi cihazınıza kolayca kaydedin
 • Kreasyonlarınızı harika HD veya Full HD * kalitesine aktarın
 • Harika kreasyonlarınızı işiniz biter bitmez doğrudan Facebook veya YouTube’a yükleyin
 • Uygulamayı başlatır başlatmaz kaydedilmiş projelerinize hızlı bir şekilde erişin
 • Full HD yalnızca uygulama içi satın alma ile kullanılabilir ve çıktı kalitesi donanım özelliklerine bağlıdır

[SİSTEM GEREKSİNİMLERİ]
Android 4.3 ve üzeri

En iyi şunlarla çalışır:
Qualcomm Snapdragon S4 veya üstü
Samsung Exynos 5xxx veya üstü
Nvidia Tegra 3 veya üstü
Mediatek MT8125 veya üstü

[DESTEKLENEN FORMATLAR]
Video : H.263 (.3GP, .MP4, .MKV), H.264 AVC (.3GP, .MP4, .MKV), MPEG-4 SP (.3GP, MP4, MKV), VP8 ( .MKV)
Fotoğraf : JPEG, GIF, PNG, BMP, WebP
Müzik : WAV, MP3, MP4, M4A, AAC

CyberLink, önerilerinizi ve geri bildirimlerinizi duymak ister! Lütfen [email protected]’a soru, öneri ve fikir göndermeye devam edin

Bizim gibi: https://www.facebook.com/cyberlink

NE VAR NE YOK:

Yeni sürüm 7.1• Size en uygun premium efekt paketi hangisi? Videonuzda premium efektleri önizleyin ve satın almadan önce deneyin.
• Yeni ana kare kontrolleriyle hassas düzenlemenin keyfini çıkarın. Bir klibin sesini ayarlamak ve sesinizi yavaşlatmak / azaltmak için ana kareler ayarlayın.

PowerDirector Açıklaması

Profesyoneller gibi çarpıcı, yüksek kaliteli videoları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun.
İster sinematik tarzda filmler, ister son maceranızın videolarını yaratın, ister heyecan verici, unutulmaz anları paylaşmak için klipleri birleştirin, PowerDirector sizin için mükemmel bir mobil düzenleme uygulamasıdır. Aylık olarak güncellenen çok çeşitli güçlü düzenleme araçları ve basit, sezgisel bir uygulama arayüzü ile kendinizi takipçilerinizle birlikte kendinizi bile şaşırtacak videolar oluştururken bulacaksınız. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Yüksek kaliteli profesyonel videolar oluşturun – hızlı.
PowerDirector, hız ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. 64 bit cihazlarda optimize edilmiş, düzenleme daha akıcı, daha hızlı ve daha eğlenceli. Hayal gücünüzü keşfedin ve ihtiyacınız olan her yerde ve her zaman görsel olarak çarpıcı videolar oluşturun.Heyecanlanmanızı sağlayacak profesyonel düzenleme araçları:
[yeni] Ana  kare kontrolleri  – Resim ve maskelerdeki resim için saydamlığı, dönüşü, konumu ve ölçeği ayarlayın.
1. Videoları 4K çözünürlüğe kadar düzenleyin ve dışa aktarın  *
2. Hız ayarıyla hızlı ileri veya ağır çekim videolar oluşturun 
3. Titrek kamera görüntülerini video sabitleyici ile düzeltin 
4. Kroma tuşu
5’i kullanarak arka planı yeşil ekran düzenleyiciyle değiştirin  . Video  bindirmelerinden  ve  harmanlama modlarından çarpıcı çift pozlama efektleri oluşturun
6. Doğrudan YouTube  ve Facebook’a yükleyin  Her tür videoyu oluşturmak için hassas düzenleme araçları:
• Basit dokunuşlarla videoları kırpın, birleştirin ve döndürün
• Parlaklığı, rengi ve doygunluğu hassas bir şekilde kontrol edin
• Sürükle ve bırak ile dudak uçuklatan efektler ve geçişler uygulayın
• Çoklu zaman çizelgesini kullanarak resimleri ve videoyu tek bir klipte birleştirin
• Metin veya animasyonlu başlıklar ekleyin videonuza saniyeler içinde
• Mobil cihazınızda kayıtlı seslendirmeleri yerleşik bir düzenleyici ekleyin
• PiP kaplamalarıyla video ve resim kolajları oluşturun *
• Yüzlerce ücretsiz şablon, efekt, filtre, arka plan müziği ve sesin keyfini çıkarın * Yalnızca desteklenen cihazlar. PREMIUM ile sınırsız güncelleme, özellik ve içerik paketleri.
Esnek abonelik seçeneklerimizle ihtiyacınız olan tüm profesyonel araçlara erişin:
• Özel premium içerik (renk filtreleri, başlıklar, geçişler ve video efektleri)
• Stok ortam içeriği – ticari kullanım için bile (müzik, çıkartmalar, stok görüntüleri, sesler)
• En iyi hız ve video kalitesi için profesyonel düzenleme özellikleri
• Reklamsız ve dikkat dağıtıcı ücretsiz
• Shutterstock tarafından desteklenen devasa, telifsiz stok kitaplığımıza sınırsız erişimin keyfini çıkarın. Yüzlerce ve binlerce profesyonel stok video, fotoğraf ve müzikle büyüleyici video projeleri oluşturun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *