Pool live tour hile apk indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş) android’de ücretsiz

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Pool Live Tour Açıklaması

Arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden milyonlarca bilardo oyuncusu ile 8 top bilardo oynayın! Farklı bilardo masalarına sahip çeşitli konumlarda ilerlerken orijinal ipuçları toplayın ve para kazanın.

Yükle düğmesine basın ve şimdiye kadar yapılmış en olağanüstü 8 top bilardo oyununun tadını çıkarın!

* Her gün yenilecek 100.000’den fazla oyuncu!
* Fethetmek için 12 harika seviye
* Toplamak için 50’den fazla olağanüstü ipucu
* 2 mod: 8 Top ve 9 Top

Tamam, konuşmayı bırakıp tebeşir yapmaya başlayalım. Pool Live Tour’un heyecan verici dünyasına şimdi girin!

Pool Live Tour, oyuncuların antrenman oyunlarında hem çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı çevrimiçi hem de bilgisayara karşı çevrimdışı olarak rekabet edebilecekleri bir oyundur.

Çevrimiçi oyunlara katılmak için, oyuncuların Bilardo Parasına ihtiyacı vardır: kazanırsanız rakibinizin de kazanacaksınız ve yenilirseniz her şeyi kaybedeceksiniz. Böylece sadece en iyi oyuncular oynamaya devam edebilir.

Pool Live Tour kontrol sistemi, dokunmatik ekranlar için bulabileceğiniz en sezgisel kontrol sistemlerinden biridir. Oyuncular, topun hem yönünü hem de gücünü hesaplamak için parmaklarını ekranda dikkatlice kaydırırlar. Topa vurmak için parmağınızı kaldırmanız yeterlidir.

Diğer oyunculardan kazandığınız Havuz Paraları ile ahşaptan basit olanlardan renkli bilardo çubuklarına, tuhaf şekillere ve hatta ulusal bayraklara kadar yeni bilardo ipuçlarını da satın alabilirsiniz.

Pool Live Tour, sezgisel oyun mekaniğine sahip oldukça eğlenceli bir oyundur ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak bilardo oynamanın harika bir yoludur.]

Pool Live Tour hakkında daha fazla bilgi

Pool Live Tour, oyuncuların bir bilgisayar rakibine karşı çevrimdışı olarak rekabet edebilecekleri, aynı zamanda diğer rakiplerle çevrimiçi olarak da oynayabilecekleri oyunu oynamak için android uygulamasıdır.

Çevrimiçi oyunlara katılabilmek için oyuncuların Havuz Parası olması gerekir. Bir oyuncu çevrimiçi bir rakibe karşı kazanırsa Anket Jetonlarını da kazanacaktır. Ve bir oyuncu rakibe karşı yenilirse, Havuz Paralarını kaybeder. Bu nedenle maçın sonunda sadece en iyi oyuncu ayakta kalır.

Kontrol sistemleri

Pool Live Tour için kontrol sistemleri, Bilardo oyunlarındaki en sezgisel olanlar arasındadır. Oyuncuların, topun gücünü ve yönünü hesaplamak için parmaklarını ekranda dikkatlice kaydırmaları yeterlidir. Topa vurmak için oyuncunun parmağını kaldırması yeterlidir.

Diğer çevrimiçi rakiplere karşı kazanılan Havuz Paraları, oyuncular tarafından Havuz oynama eylemleri için yeni ipuçları satın almak için kullanılabilir. Bu havuz ipuçları çok çeşitli malzemeler, renkler, şekiller ve hatta bazıları ulusal bayraklarla mevcuttur. Oyun her gün 2500000 oyuncu tarafından oynanmaktadır ve herhangi biri günün her saati kendi seçimine layık bir rakip bulabilir. Hatta arkadaşlarınızı Facebook’ta yarışmaya davet edebilirsiniz. Akranlarınız arasında şan ve madeni para kazanmak için Oyna ve Kazan modunda yarışın. 2 oyuncu tek bir ekranda oynar; zaman geçirmenin harika bir yolu.

Seviyeler

Oyuncular, her biri kendi modlarına sahip olan ve amaç asistansız ve amaçsız 5 muhteşem seviyeden geçebilecekler. Daha büyük bahisler için oynamak için seviyeler arasında hareket edin. Dünyanın her yerinden en zorlu oyunculara karşı kazanmayı deneyin. Seviye atlarken güçlü tedavilerin kilidini açın ve ardından arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza karşı hünerinizi gösterin.

Download links


Pool live tour Mod hile apk indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *