Poly Bridge (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz

Poly Bridge (MOD, Unlimited Money) android'de ücretsiz Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Poly Bridge Açıklaması

Poly Bridge apk bir simülasyon oyunudur. Yetenekli bir köprü mimarı olmalısın. Derin vadiler, hendekler veya nehirler üzerine inşa edilebilecek toplam 40 farklı seviye vardır.

Her köprü için ahşap, çelik çubuklar, çelik halatlar veya beton direkler gibi farklı malzemeler seçebilirsiniz. Uygun bir malzeme kullanın ve mükemmel bir köprü inşa etmek için bütçenizi aşmadığınızdan emin olun.

Bir köprü inşa ederken, farklı yapı malzemelerini karıştırmakta özgürsünüz, bu da köprü inşa etmenin birçok yolu olduğu anlamına gelir – tek kısıtlama bütçenizdir. Yüksek doğrulukta mükemmel bir köprü oluşturmak için optimize edilmiş ızgara sistemini de kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzden ve yaratıcılığınızdan en iyi şekilde yararlanın!

Poly Bridge’i indirin – Android için 1.2.2 sürümüne sahip yeni Simülasyon oyunu. Lütfen, Poly Bridge’in 82.91 Mb ağırlığında olduğunu ve düz başlı kullanıcı derecelendirmesine sahip olduğunu unutmayın. APK dosyasını indirmek için uygulama sayfasındaki uygun yeşil düğmeye basmanız gerekir.

Web sitemizin yalnızca sunucularımızdan en hızlı şekilde indirilebilen kaliteli APK dosyaları sağladığını bilmelisiniz. Bu uygulama 1.2.2 sürümünde mevcuttur. Poly Bridge’in büyük hayranları için, farklı özelliklerini geliştirebilen değiştirilmiş APK dosyası da sağlıyoruz. İndirmek için uygulama sayfasındaki kırmızı düğmeye basmanız gerekir. Android emülatörlerinin yardımıyla, bu uygulamayı diğer cihazlarda da kullanabilirsiniz.Poly Bridge, görevinizin köprüler inşa etmek olduğu büyüleyici bir fiziksel çarşıdır, ancak bu projedeki sayısız analogdan farklı olarak, yalnızca köprüleri inşa edemezsiniz. olağan formu, aynı zamanda çeşitli atma makineleri, asıl görev diğer kıyıya taşınmaktır. Gerçekçi fizik, güzel poligonal grafikler, yalnızca hayal gücünüzle sınırlı geniş inşaat olanakları, geliştirme sistemi,

Poly Bridge, Dry Cactus Limited tarafından yapılmış, android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz bir Simülasyon android oyunudur!

 Poly Bridge, düzinelerce saatlik  oynanışa sahip, popüler bağımsız köprü kurma fizik oyunu.

“Bulmaca oyunlarıyla ilgilenen herkesin oynaması gerekir.” – TheGamingReview

* 105 Kampanya Seviyeleri
* Sandbox
* 22 Başarılar
* Hidrolik Pistonlar
* Hareketli Çekme
Köprüler * Salıncaklar, Atlamalar ve Klasik Köprüler

Tüm çanlar ve ıslıklar ile ilgi çekici ve yeni bir köprü kurma simülatörü ile mühendislik yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! 100’den fazla zorlu fizik bulmacasıyla tam özellikli mücadeleyi oynayın veya Sandbox’ta kendi bulmacalarınızı ve köprü tasarımlarınızı yapın.

Başarı, arabaları herhangi bir şekilde hedeflerine ulaştırmakla başlar; süspansiyonlar, rampalar ve atlamalar, çift katlılar, hareketli köprüler ve çok daha fazlasını inşa edin. Poly Bridge Master Mühendisi olmak için bütçenin altında ve sağlam, kırılmaz bir köprü ile her seviyeyi tamamlayın… ve gizli dünyanın kilidini açın. Poly Bridge – Gerçek bir mühendis olacağınız, üzerinde hareket edecek arabaların ağırlığına dayanacak güçlü köprüler inşa edeceğiniz Android’de iyi bir bulmaca. Oyun, köprü inşaatının temellerini öğreneceğiniz 105’ten fazla büyüleyici seviyeye sahiptir. Niteliksel fizik, iyi grafikler, çok sayıda görev size can sıkıntısı için zaman vermeyecektir.

Download links


Poly Bridge Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *