Report this app

Description

Polis hikayeleri oyunu bu yıl Eylül ayında yayınlanacak ve bu oyun Mighty Morgan tarafından oluşturuldu ve yutturmaca tren dijital tarafından başlatılacak. Polis hikayeleri, bu öğenin kullanıcının oyunu etkili bir şekilde oynamasına yardımcı olduğu taktik unsuru içeren bir oyundur. Oyun, çevrimiçi kooperatif ve tek oyunculu oyun modu olmak üzere iki ana oyun modundan oluşur. Oyuncu bu polis hikayeleri  oyununu oynadığında  , rick jones, john rimes ve çiftleri kontrol edebilir, binaları patlatır, rehineleri kurtarır, çete saklanmalarına sızar ve düşmanı tutuklarlar. Genellikle, polis hikayeleri oyunu, oyun yöntemleri, taktikleri üzerinde durur ve oyuncuları bölünmüş ikinci kararlar vermeye zorlar.

Polis hikayeleri oyununda her yeni rehinenin, kanıtın ve koşan suçluların, oyuncu bu özelliğin oyunda diğer ölümcül atıcılardan farkı yarattığı görüş çizgisine ulaşıncaya kadar odada kimin olmadığını bilerek rastgele yerleştirilir. Hotline Miami gibi. Polis hikayeleri  oyunundaki teslim yapısı özelliği  , oyuncunun şiddet yapmadan suçluları yakalamasını sağlar, birçok suçlunun sadece benzersiz silahları yoktur, aynı zamanda farklı çekim becerileri ve davranışları da vardır. Ölümcül nötralizasyon olasılığını arttırmak için, polis oyuncularının oyun oyuncularının kapı patlama ücretleri veya kapı kameraları gibi taktik ekipmanı kullanması gerekir.

Polis hikayeleri oyun özellikleri 

Polis hikayeleri oyununun, çevrimiçi olarak mevcut olan diğer aksiyon çekim oyunlarına kıyasla daha popüler olduğu ve polis hikayelerinin bu özelliklerinin   diğer çevrimiçi video çekim oyunlarına kıyasla benzersiz olduğu bulunmuştur. Onlar.

 • Polis hikayeleri oyununun teslim sistem özelliği, kullanıcının şüphelileri şiddet içinde oynamaya başvurmadan yakalamasını sağlar. Oyuncunun kendilerine yakın bir ateşli silahla ateş etmesi gerekiyor veya onları yakın dövüş çatışmalarına sokabiliyor.
 • Kullanıcılar, karakterinizin hayatını kurtarmak için diğer polis rick jones (oyuncu karakteri) komutları verebilir, oynatıcının akıllıca oynadığından emin olabilirsiniz.
 • Rastgele yerleştirilmiş rehineler, kanıtlar ve suçlular – Bu özellik, koşunun her seviyesini benzersiz hale getirir ve oyunun herhangi bir zamanında oyunu yeniden başlatabildiğiniz her yerde yerleşim değişir.
 • Oyunda küçük küçük suçlulardan, her seviyenin sadece benzersiz silahlara sahip olmadığı, aynı zamanda oyuncular için farklı atış ve davranış becerilerine sahip olduğu iyi organize edilmiş teröristlere ve çetelere kadar çeşitli avukatlar mevcuttur. .

Agresif bir şekilde oynadığınızda, oyunu oynarken gerçek zamanlı olarak yüksek bir puan aldığınızı aklınızda bulundurmanız gereken bir sonraki göreve başlamak için yeterince yüksek sonuçlar elde edemezsiniz.

 POLICE STORIES  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

 

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista / Windows 7 / Windows 8.1
  • İşlemci:  Intel Pentium 2.9 Ghz veya muadili
  • Bellek:  2048 MB RAM
  • Ekran  Kartı: Shader model 3.0 destekli 512 Mb DirectX 9 uyumlu ekran kartı
  • DirectX:  Sürüm 9.0
  • Depolama:  100 MB kullanılabilir alan

 

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Polis Hikayeleri “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeyi Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *