Android için Pixel Gun 3D APK İndir

Android için Pixel Gun 3D APK İndir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Pixel Gun 3D Açıklaması

Pixel Gun 3D, eğlenceli bir birinci şahıs çok oyunculu nişancı oyunudur. Oyunu indirin ve bloklu grafiklerin, rekabetçi oyunun ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın:

 800’den fazla silah
 40 kullanışlı alet ve araç
 10 farklı oyun modu  10 heyecan verici mini oyun
 Yıl boyunca dönen 100’den fazla güzel harita
 Zombi-hayatta kalma kampanyası
TÜM YENİ KLANLAR 
Birleşin arkadaşlar, klanınızı en üst bölümlere taşıyın ve değerli ödüllerin tadını çıkarın.
PvE Kuşatmalarına direnmek ve diğer Klanların kalelerine baskın yapmak için güçlü bir tank oluşturmak için Kalenizi güncelleyin ve özelleştirin.

⚔️ KLAN SAVAŞLARINA KATILIN! ⚔️
Bölgeleri fethedin , devasa küresel haritayı kontrol edin, cesaret puanları toplayın ve savaşı kazanmak için topraklarınızdan gelir elde edin.

🗡️ YÜZLERCE SİLAH 🗡️
Pixel Gun 3D’de 800’den fazla farklı silah var ve hepsini kullanabilirsiniz. Bir ortaçağ kılıcı ve kalkan veya belki de Karanlık Madde Üreteci mi kullanmak istiyorsunuz? Sadece yap! Ve el bombalarını da unutma ..

 BOL CİLT BİR 
Ork, İskelet, güçlü bir Amazon veya başka biri olmak ister miydin? Gösteriş yapmak için ekstra detaylı görünümler ve kıyafetler kullanın. Veya Cilt Düzenleyicide kendinizinkini oluşturun.

 OYUN MODLARI 
Battle Royale, Baskınlar, Ölüm Maçı, Düellolar… Kendinize meydan okumak için pek çok fırsat var. Her hafta değişen kavgalardan bahsetmiyorum bile ..
 MİNİ-OYUNLAR
Savaş alanında en iyisi olmaktan bıktınız mı? Yarışmalara katılma ve becerinizi dünya çapındaki en iyi savaşçılara gösterme zamanı. Keskin Nişancı Turnuvası, Parkour Mücadelesi,

Pixel Gun 3D hakkında daha fazla bilgi: Survival shooter & Battle Royale

Pixel Gun 3D, diğer bir mil atış deneyimi oyunu değil. Bu oyunla madenlerden ödüller kazanabileceksiniz. Lobide zanaat yapın ve bunun üzerine ‘Cops & Robbers’ gibi mini oyunlar oynayın.

Oyun, clash of clans gibi kendi klanınızı oluşturmak gibi çeşitli aktiviteler yapmanızı sağlar. Farklı haritalarda savaşırken kendi kalenizi inşa etmek; herhangi bir mobil cihazınızda gece veya gündüz fark etmez.

Pixel Gun 3D, özellikle cep telefonları için bir cep sürümüdür. Bununla arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla savaşma fırsatınız olacak veya dünyanın her yerinden insanlarla da savaşabilirsiniz. Oyun, kullanıcının yalnızca kendi oyuncusunu oluşturmasına değil, aynı zamanda bunları uygulama içi özel görünümlerle özelleştirmesine ve savaş alanında göstermesine olanak tanır. Oyun, her oyuncu türü için bir tür FPS shooter oyunudur.

Çok oyunculu modların keyfini çıkarın:

Pixel Gun 3D, Death match oynayabileceğiniz çok oyunculu moda sahiptir. Ölüm maçı aşağıdaki faydaları sağlar.

 • Dünya çapında ve yerel rakip ölçeğine izin verir
 • Farklı boyutlarda çeşitli ve benzersiz dünya haritalarından seçim yapın
 • Çok yönlü silah seçenekleri sunar. Kullanıcılar, Magic Bow, Combat M16 Rifle, Golden Desert Eagle tabanca ve hatta havalı bir ışık kılıcı gibi bazı özelliklerin bulunduğu bir dizi arasından seçim yapabilirler. Ya da biraz daha sakin bir şey seviyorsanız, birini doğramak için bıçak da kullanabilirsiniz.
 • Aynı anda 8 kullanıcının oynamasına izin verir
 • Yeni oyun içi sohbet özelliği ile, canavarlar oyun arasında kolayca iletişim kurabilir.

Battle Royal modu:

Battle Royal modunda yeteneklerinizi dünyaya gösterebilir ve hayatta kalan son kişi olabilirsiniz. Bu Battle Royal modu, kullanıcılara hiç bitmeyen bir aksiyon haritasında yağmalanacak pahalı malzemelerle zenginleştirilmiş büyük ölçekli bir savaş alanı sunuyor. Çılgın düzinelerce oyuncuyla dolu olduğu için, kullanıcılar kendi görüşlerine göre haritada rastgele ateş açabilirler.

İşbirliği Modu:

Pixel Gun 3D’nin İşbirliği modu aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir.

 • Aynı anda 4 oyuncu oynayabilir.
 • Bu mod aynı zamanda arkadaşlar arasında özgürce sohbet etmeyi de sunar
 • 8 özel harita sunar
 • Oyun sert ve yoğun
 • En iyi sonuçlar, madeni para biçiminde ödül olarak verilir

Hayatta Kalma Kampanyası:

Pixel Gun’un bu hikaye modu, oyunculara her taraftan saldıran zombi ordularıyla bir savaşa girme fırsatı sunuyor. Buna ek olarak, polisler, soyguncular, hemşireler ve swat üyeleri şeklinde pek çok rakip var. Onları yok etmelisin yoksa yaklaşan kıyamet seni bekliyor.

Şüphesiz o kadar kolay olmayan tek görev, tüm canavarları öldürmektir. Kafanızın içinde korkunun büyümesine izin vermeyin. Bu zombileri yendikten sonra bu modun sonunda Evil Zombie Boss ile karşılaşacağınız için zombiler tek endişeniz değil. Bu patronla kıymadan tanıştıktan sonra bir portal açıp bir sonraki savaş alanına girebilirsiniz.

Pixel Gun 3D (Minecraft stili), Minecraft skinleri yaratıcısına çok benzeyen, basit düzenleme araçlarını kullanarak kendi karakterinizi yaratabileceğiniz çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Herkesin herkese karşı oynaması gereken geleneksel ölüm maçı veya birden fazla oyuncunun yapay zekaya karşı savaşmak için güçlerini birleştirdiği kooperatif modu gibi birkaç farklı oyun moduna katılabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli farklı ortam ve durumlarda küçük görevleri tamamlamanız gereken tek oyunculu bir kampanya modunda oynayabilirsiniz.

Kendinizi Pixel Gun 3D’de (Minecraft tarzı) savunmak için iyi bir silah cephaneliği kullanabilirsiniz. Redstone Cannon, Glock, AK47, M16, Desert Eagle ve Shotgun mevcut silahlardan sadece birkaçı.

Oyuna daha fazla çeşitlilik eklemek için farklı oyun modlarında ve bir dizi farklı senaryoda oynayabilirsiniz. Üzerlerine kanlı pikseller dökmenizi bekleyen bir düzineden fazla farklı ayar var.

Pixel Gun 3D (Minecraft tarzı), hem çok oyunculu hem de bireysel olarak süper eğlenceli bir atış oyunudur. Ana satış noktası basit ama güzel

Pixel Gun 3D  – Minecraft adlı klasik kum havuzunu gerçekten seviyorsanız, özel bir Minecraft tarzı ve Counter Strike oyunundaki heyecan verici aksiyonu takdir edebilirsiniz. Avid oyunculara Deadmatch gibi bir modda çok oyunculu bir savaş sunulur.

Oyunculara, bir karakter seçtikten sonra oyun alanına girecekleri kahramanlarını kişiselleştirme fırsatı verilir. İyi bir silah cephaneliği: Amerikan otomatik tüfek M16, çeşitli tabanca türleri, Winchester, Kalaşnikof, İsrail hafif makineli tüfek Uzi ve diğer her türlü savaş ekipmanı, rakiplerine karşı savaşmanıza izin verecektir.

Savaş oyunu, kendinizi bu kadar ünlü yerlerde bulacağınız büyük haritalarda gerçekleşecek: Golden Gate asma köprüsünde, askeri hapishane Alcatraz’da ve ayrıca Silent Hill okulunda. Oyuncuların atış becerilerini test edebilecekleri bir hayatta kalma modu var. Düşman ordularının sizi incitmeye çalışacağı bir dünyada sıkışıp kalmalısınız, hayatta kalmak için sadece amacınızı gizlemeniz gerekir.

Oyuncu sayısı sürekli artacak ve belirli bir süre sonra her cepheden saldıran bir savaşçı ordusu tarafından kuşatılacaksınız. Oyunun bu versiyonunda her türden silah, alet ve evcil hayvan gibi birçok yeni tür var.

Pixel Gun 3D

Cooperative, Deathmatch ve Deadly Games ile ÇOK OYUNCULU MODUNDA Pixel Gun 3D’yi deneyin! Ayrıca tek oyunculu kampanya ve hayatta kalma arenası ile havalı, modern bir blok dünya nişancı oyunudur. Bu, mobil cihazlar için bir cep sürümüdür. Artık arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla veya dünyanın her yerinden herhangi biriyle savaşmak için mükemmel bir şansınız var! Özel bir görünüm oluşturucu kullanarak karakterinizi yaratabilir ve özelleştirebilir ve ardından savaş alanında gösteriş yapabilirsiniz! Her türden oyuncu için harika bir cep FPS nişancı oyunu! *** ÇOK OYUNCULU MODLAR *** Deathmatch modunun avantajları: • DÜNYA ÇAPINDA ve yerel. • çeşitli şekil ve boyutlarda benzersiz haritalar. • Birini bıçakla kesmek istemeniz durumunda Magic Bow, Combat M16 Rifle, Golden Desert Eagle ve Lightsaber’den en basit şeylere kadar çeşitli silahlar. • Bir oyunda 8 oyuncuya kadar. • Artık sohbet mevcuttur! Savaşta arkadaşlarınızla konuşun! • Sizi gerçekten bağlayabilecek zorlu ve heyecan verici bir deneyim! *** KOOPERATİF MODU *** İşbirliği modu özellikleri: • Bir oyunda 4 Oyuncuya kadar. • Sohbet de mevcuttur! • 8 özel harita. • Zorlu oyun. • En iyi sonuçlar için para ödülü. *** HAYATTA KALMA KAMPANYASI *** Bu hikaye modunda, karakteriniz size her taraftan saldıran zombi ordularıyla “yüz yüze”. Polislerden ve soygunculardan hemşirelere ve swat üyelerine kadar birçok düşman! Onları yok etmelisin yoksa mahkum olursun! Tek göreviniz kolay değil – tüm canavarları vurmak. Kafanızda korku tohumlarının büyümesine izin vermeyin. Ölülerin tüm saldırılarından sağ çıkarsanız, bu modda bir KÖTÜ ZOMBİ BOSS’uyla karşılaşacaksınız. Ondan kıyma yaptıktan sonra, sonraki savaş alanlarına giden geçidi açarsınız! Savaşınızı başlatın. Bir sefer modunda yeni harika özellikler: • İlk kez kullananlar için yeni bir eğitim kampı. • Daha ayrıntılı grafikler • Tohumlarla dolu bir Orman gibi yeni harika haritalar. • Harika yeni şarkılar • Daha zorlu oyun: artık düşmanlardan ve farklı çetelerden geçemezsiniz. Dar geçitlere ve şeritlere dikkat edin! Orada neredeyse canlı çıkma şansın yok! Silah konusunda kararınızı verin (ancak bir yay veya bıçak tercih edebilirsiniz) ve öldürme becerilerinizi geliştirin! En iyi performansınızı sergileyin ve yüksek puanınızı Facebook ve Twitter’da paylaşın! Bir sefer modunun Ana Özellikleri: • Colt, Ağır makineli tüfek, AK47, MP5 ve diğerleri gibi geniş silah seçenekleri. • Kesinlikle farklı birçok harita. • Pek çok zombi ve düşman türü. • Dinamik ışığa sahip harika HD piksel grafikler. • Nefes kesici ses efektleri ve şarkılar. Maksimum eğlence için kulaklık kullanın! • PC FPS atıcılar çağında harika bir eğlence. *** CİLT YAPICI *** Artık KENDİ CİLDİNİZİ yapabilir ve ÇOK OYUNCULU OYUNDA KULLANABİLİRSİNİZ! Tüm yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz, gerçekten minnettarız. Bu versiyonda isteklerinizi yerine getirmeye çalıştık. Yeni harika özelliklerle sonraki güncellemeleri bekleyin! Bu resmi bir Mojang uygulaması değildir. Pixel Gun 3D, Mojang AB ve Minecraft – Pocket Edition oyunuyla ilişkili veya bağlantılı değildir. Minecraft, Mojang AB’nin ticari markasıdır ve bu oyunun yaratıcısı veya lisans verenleri tarafından onaylanmış veya ona bağlı değildir. Yeni harika özelliklerle sonraki güncellemeleri bekleyin!  Bu resmi bir Mojang uygulaması değildir. Pixel Gun 3D, Mojang AB ve Minecraft – Pocket Edition oyunuyla ilişkili veya bağlantılı değildir. Minecraft, Mojang AB’nin ticari markasıdır ve bu oyunun yaratıcısı veya lisans verenleri tarafından onaylanmış veya ona bağlı değildir. Yeni harika özelliklerle sonraki güncellemeleri bekleyin!  Bu resmi bir Mojang uygulaması değildir. Pixel Gun 3D, Mojang AB ve Minecraft – Pocket Edition oyunuyla ilişkili veya bağlantılı değildir. Minecraft, Mojang AB’nin ticari markasıdır ve bu oyunun yaratıcısı veya lisans verenleri tarafından onaylanmış veya ona bağlı değildir.

Cooperative, Deathmatch ve Deadly Games ile ÇOK OYUNCULU MODUNDA Pixel Gun 3D’yi deneyin  ! Ayrıca , tek oyunculu kampanya ve hayatta kalma arenası ile harika bir blok dünya nişancı oyunudur.

Artık arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla veya dünyanın her yerinden herhangi biriyle savaşmak için mükemmel bir şansınız var! Özel bir görünüm oluşturucu kullanarak karakterinizi yaratabilir ve özelleştirebilir ve ardından savaş alanında gösteriş yapabilirsiniz! Her türden oyuncu için harika bir cep FPS nişancı oyunu!

ÇOK OYUNCULU MODLAR

Deathmatch modunun faydaları:

 • DÜNYA ÇAPINDA ve yerel.
 • çeşitli şekil ve boyutlarda benzersiz haritalar.
 • Birini bıçakla kesmek istemeniz durumunda Magic Bow, Combat M16 Rifle, Golden Desert Eagle ve Lightsaber’den en basit şeylere kadar çeşitli silahlar.
 • Bir oyunda 8 oyuncuya kadar.
 • Şimdi sohbet mevcuttur! Savaşta arkadaşlarınızla konuşun!
 • Sizi gerçekten bağlayabilecek zorlu ve heyecan verici bir deneyim!

KOOPERATİF MODU

Kooperatif mod özellikleri:

 • Bir oyunda 4 Oyuncuya kadar.
 • Sohbet de mevcuttur!
 • 8 özel harita.
 • Hardcore oyun.
 • En iyi sonuçlar için para ödülü.

HAYATTA KALMA KAMPANYASI

Bu modda, karakteriniz size her taraftan saldıran zombi ordularıyla “yüz yüze” dir. Polislerden ve soygunculardan hemşirelere ve swat üyelerine kadar birçok düşman! Onları yok etmelisin yoksa mahkum olursun!
Tek göreviniz kolay değil – tüm canavarları vurmak. Kafanızda korku tohumlarının büyümesine izin vermeyin. Ölülerin tüm saldırılarından sağ çıkarsanız, bu modda bir KÖTÜ ZOMBİ BOSS’uyla karşılaşacaksınız. Ondan kıyma yaptıktan sonra, sonraki savaş alanlarına giden geçidi açarsınız! Savaşınızı başlatın.

Bir kampanya modunda yeni harika özellikler:

 • İlk kez gelenler için yeni bir eğitim kampı.
 • Daha detaylı grafikler.
 • Tohumlarla dolu bir Orman gibi yeni harika haritalar.
 • Harika yeni şarkılar
 • Daha zorlu oyun: artık düşmanlardan ve farklı çetelerden geçemezsiniz. Dar geçitlere ve şeritlere dikkat edin! Orada neredeyse canlı çıkma şansın yok!

Silah konusunda kararınızı verin (ancak bir yay veya bıçak tercih edebilirsiniz) ve öldürme becerilerinizi geliştirin! En iyi performansınızı sergileyin ve yüksek puanınızı Facebook ve Twitter’da paylaşın!

Bir kampanya modunun Ana Özellikleri:

 • Colt, Ağır makineli tüfek, AK47, MP5 ve diğerleri gibi geniş silah seçenekleri.
 • Kesinlikle farklı birçok harita.
 • Birçok zombi ve düşman türü.
 • Dinamik ışığa sahip harika HD piksel grafikler.
 • Nefes kesen ses efektleri ve şarkılar. Maksimum eğlence için kulaklık kullanın!
 • PC FPS atıcılar çağında harika bir eğlence.

CİLT YAPICI

Now you can make your OWN SKIN and USE IT IN THE MULTIPLAYER GAME!

Thank you for all the comments and advices, we really appreciate it. In this version we tried to fulfill your wishes. Wait for the next updates with new cool features!

This is not an official Mojang app. RiliSoft is not associated or connected with Mojang AB and its game Minecraft – Pocket Edition. Minecraft is a trademark of Mojang AB and it is not endorsed by or affiliated with the creator of this game or its licensers.

WHAT’S NEW:

Geliştirici Güncellemesi 18.0 ile ekibimizin bir parçası olun!
Pixel Gun Yeniden Çalıştı
– Yeni ekonomi. Daha büyük ödüller için anahtarlar alın ve sandıkları açın
– Kupa Yolu. Etiketler – yeni kupalar. Ek ödüller toplayın ve kazanın
– Modlar ve Haritalar’ın rotasyonu.
Daha basit maç seçimi için yeniden düzenlendi Mod Seçim Ekranı – Daha İyi Eşleştirme
Geliştirici Etkinlikleri
– Savaş Bileti’nde Geliştirme sezonu
– Proje Yöneticisi Seti
– Geliştirici Piyangosu
– Hata Yakalayıcı Van
– Yeni harita: Ofis. İş yerimiz – sizin savaş alanınız!
– Geri Verildi: Kodun İçinde, Bilim Laboratuvarı

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);