PicsArt MOD APK 15.4.1 (Altın Üyelik Kilidi Açıldı)

PicsArt MOD APK 15.4.1 (Altın Üyelik Kilidi Açıldı) Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

PicsArt – Fotoğraf Stüdyosu hakkında daha fazla bilgi

PicsArt bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. PicsArt ile basit düzenlemeler yapın, kameranızla çektiğiniz fotoğraflara metin, çizim ve efektler ekleyin. Picsart ile harmanlama, filtreler ve fotoğrafları kırpma gibi birçok düzenleme yapın.

Ayrıca picsart’ı bir sosyal ağ olarak kullanın. Tıpkı Photoshop gibi süper güçlü bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama ile, fotoğraf kalitenizi çevrimiçi olarak yayınlamadan önce düzenleyebilir ve iyileştirebilirsiniz.

Uygulamayı denemek ücretsizdir ancak ek özelliklerin kilidini açmak için bir abonelik satın almanız gerekir. Geçtiğimiz Mart ayında kullanıcılara daha sofistike işlevler ve özel içerik sunan premium bir program başlattı. Bu segment, reklamcılığı PicsArt’ın en büyük gelir kaynağı haline getirdi. Hâlâ ücretli aboneliklerin gelmesi yavaş.

Picsart bir görüntü düzenleyici, efektler, çizim ve metin bölümleri ekleme içerir. Bu sayede önce fotoğrafınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, ardından çeşitli çizimlerle süsleyebilirsiniz. Bu fotoğrafları Facebook, Instagram ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. SMS veya e-posta ile gönderin. Ayrıca oluşturduğunuz fotoğraflarla kendi duvar kağıtlarınızı da oluşturun.

Harika fotoğraflar için mükemmel görsel efektler bulacaksınız. Fotoğrafları bir kolajda birleştirmek de mümkün. PicsArt- Photo Studio, mükemmel bir fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflarınıza entegre edebileceğiniz çoğu filtre ve basımın kusursuz görünümü, en iyi kimlik işaretidir.

Yaratıcılık bir filtreden daha fazlasıdır – PicsArt, harika fotoğraf düzenlemeleri ve fotoğraf kolajları yapmak, kamerayla görüntüler yakalamak, dijital çizimler oluşturmak ve küresel bir yaratıcı insan topluluğuyla iletişim kurmak için en iyi seçiminizdir.

İşlevsellik

PicsArt uygulaması, hızlandırılmış çekim, seri çekim, ön ve arka kamera efektleri, çıkartmalar, arka planlar ve kolajlar sunar. Ayrıca çizime (fotoğrafta, boşta veya arka planda), tematik yarışmalara ve fotoğraf aramaya izin verir. Çizim modu, onu oldukça doğru ve eğlenceli hale getirmek için yeterli özellik ve kontrollerle harika. Kolaj gibi özellikler, biraz değişiklik eklemek için hala yeterli seçenek sunuyor. Bazıları için en iyi şey, tüm kreasyonlarınızı kolayca ve yeterli bir şekilde yayınlayabileceğiniz Facebook entegrasyonu olabilir.

Bu uygulama hakkında

PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor uygulaması, telefonunuzda mükemmel fotoğraflar oluşturmanıza olanak tanıyan önde gelen bir fotoğraf düzenleyici ve kolaj yapıcıdır. Çekimlerinizi düzenlemek ve cilalamak için birçok kullanışlı araç içeren kullanışlı bir uygulamadır. Geniş efekt yelpazesi, ücretsiz küçük resim kitaplığı ve milyonlarca çıkartması ile kullanıcılar fotoğraflarını tercihlerine göre düzenleyebilir ve yakın arkadaşları ve aileleriyle paylaşabilirler. PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor, güzel resimler ve eğlenceli memler oluşturmak için canlı efektlere ve profesyonel çizim araçlarına sahip kendi kamerasına bile sahiptir. Ek olarak, uygulama tamamen ücretsiz ve herkes tarafından erişilebilir. Hatta uygulamanın yardımıyla ızgara tarzı kolajlar ve serbest stil kolajlar gibi çeşitli kolajlar oluşturabilir ve bunları sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

İncelemeye değer başlıca özellikler:

 • Saygın ve güvenilir fotoğraf editörü
 • Resimlerinizi düzenlemek için çeşitli kullanışlı araçlar
 • Birçok özel efekt mevcut
 • İlginç memler oluşturmak kolay
 • Profesyonel çizim araçları
 • Canlı efektli kamera mevcut
 • Denemek için çok sayıda kolaj seçeneği
 • Kullanımı tamamen ücretsiz
 • Düzenli eğlenceli zorluklar mevcut

  PicsArt ve araçlarımızın, efektlerimizin, kolaj oluşturucumuzun, kameramızın, ücretsiz küçük resim kitaplığımızın, kullanıcı tarafından oluşturulan milyonlarca çıkartmanın ve çizim araçlarımızın keyfini çıkarın. PicsArt, ücretsiz düzenlemeye sahip resimleri harika kolajlara ve memlere dönüştürerek harika resimler yapmak ve eğlenmekle ilgilidir.Kolaj yapıcımız, çizim araçlarımız, fotoğraf düzenleyicimiz, kameramız ve daha fazlasıyla PicsArt, hepsi bir arada yaratıcı paketiniz. Ve ÜCRETSİZ.

  Harika düzenlemelerinizi Instagram’da #picsart ile gösterin, en sevdiklerimizi öne çıkaracağız!

  PICSART GOLD
  Altın git! PicsArt Gold, BİNLERCE PREMIUM ÇIKARTMA, YAZI TİPİ, ÇERÇEVE, KOLAJ VE MASKEYE erişim sağlar! Bu özel PicsArt öğeleri, PicsArt’ta düzenleme ve yeniden karıştırmada kullanılabilir ve kreasyonlarınızda PicsArt içinde ve dışında paylaşılabilir. Ek olarak, PicsArt Gold size iki haftada bir sunulan REKLAMSIZ bir düzenleme deneyimi ve YENİ ÖZEL PicsArt içeriği içerir. Nominal bir aylık veya yıllık abonelik ücreti karşılığında yaklaşık 3.000 ABD doları tutarında premium içeriğe erişebileceksiniz. PicsArt Gold aboneliğiniz her dönem sonunda otomatik olarak yenilenecek ve aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece kredi kartınızdan Google Play hesabınız üzerinden ödeme alınacaktır. Terimin kullanılmayan kısımları için para iadesi yapılmayacaktır. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, bir abonelik satın aldığınızda kaybedilecektir. Google Play hesabı başına bir ücretsiz deneme sınırı. https:

  KOLAJ OLUŞTURUCU VE IZGARALAR PicsArt’ın
  kolaj oluşturucusu 100’lerce ücretsiz şablon sağlar ve PicsArt topluluğu her gün arka plan olarak kullanılabilecek 1000’lerce yeni görüntü yükler. PicsArt, ızgara stili resim kolajları, şablonlu kolajlar ve serbest stil düzenleme kolajları yapmanızı sağlar.

  FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ
  1000’lerce harika özellikle PicsArt, kesikler oluşturmak, kesmek, uzatmak, klonlamak, metin eklemek ve eğrileri ayarlamak için araçlar içerir. Ayrıca, sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar, belirtme çizgileri ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir kitaplığa sahiptir. Tüm araçlarda ince ayar yapmak ve fotoğrafınızın sadece bir kısmına seçici olarak uygulamak için bir fırça modu vardır. PicsArt, resimlerinize metin eklemek ve mem oluşturmak için 100’lerce yazı tipi sağlar. PicsArt ayrıca hızla gelişen yapay zeka destekli efektler sağlar. PicsArt, ayarlanabilir şeffaflığa sahip katmanları kullanarak çift pozlama yapmanıza olanak tanır.

  ÜCRETSİZ ETİKETLER, CLIPART VE ÇIKARTMA MAKİNESİ
  PicsArt’ın Kesme Aracı, herkesin kullanması için özel çıkartmalar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Özel etiketleri, resimlerinize ekleyerek, başkalarının resimlerini yeniden karıştırarak veya hatta koleksiyonlarınıza kaydedip iMessage aracılığıyla paylaşarak kullanabilirsiniz.

  ÇİZİM VE KAMERA
  PicsArt Draw, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçları içerir. Ek olarak, PicsArt Kamera, canlı efektlerle fotoğraf çekmenizi sağlar; bu sizin yeni çıkartma makineniz.

  FOTOĞRAF YENİDEN DÜZENLEME VE DÜZENLEME ÜCRETSİZ GÖRÜNTÜLER
  Mobil cihazlarda resim yeniden düzenlemeyi * icat ettik *! Bu, PicsArt’ta düzenlemesi ücretsiz olan herhangi bir resmi alabileceğiniz, düzenleyerek kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebileceğiniz ve ardından PicsArt topluluğuyla paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

  ARKADAŞLARLA DÜZENLEME – YENİDEN SOHBET!
  PicsArt’ın Remix Sohbeti, arkadaşlarınızla düzenleme yapmanın ve 1: 1 veya grup olarak harika fotoğraflar oluşturmanın yepyeni bir yoludur!

  YARATICI YARIŞMALAR VE FOTOĞRAF ZORLUKLARI
  PicsArt’ın fotoğrafçılık ve düzenleme zorlukları, yeni düzenleme hilelerini öğrenmenin kolay ve eğlenceli bir yoludur. Günlük görevler, kullanıcıların 1000’lerce harika fotoğraf, kolaj ve düzenleme yüklediği ilham bulmanın popüler bir yoludur.

  Ne var ne yok

  PicsArtists, henüz yaza veda etme. PicsArt’ın en son sürümünde yapraklar dönmeden en iyi resim düzenlemelerinizi oluşturun!

  PicsArt Gold Aboneleri, özel yazı tiplerine ve yepyeni filtrelere premium erişime sahiptir!

Download links


PicsArt Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *