Phoenix Wright Ace Avukat Üçlemesi Tam PC Oyun İndir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Phoenix Wright, diyaloglar dışında herhangi bir unsurdan arınmış bir Japon RPG kisvesi ile paketlenmiş geleneksel bir batı macera oyunudur. Oyuncunun şüphelileri ve tanıkları sorgulaması, kanıt toplaması ve daha az ikna edici tanıklıklardaki çelişkileri ortaya çıkarması ve böylece karmaşık cinayet vakalarını çözmesi gereken bir dizi keyifli hikaye.

Bu, herkes için bir oyun değil, sürekli olarak aksiyon peşinde koşan veya klasik Japon anime tarzından nefret edenler için değil, her açık fikirli oyuncunun denemesi gereken bir deneyim. Para kazanmak istiyorsanız veya sadece DS’niz yoksa, teknik açıdan özel bir şey beklemiyorsanız, bu serinin harika karizmasını yaşamak için kolay ve güvenli bir yol olabilir.

Oyun iki aşamaya ayrılmıştır – soruşturma ve süreç. İlk aşamada kumarbaz, rahatsız edici senaryolarda veya sorgulananın evinde veya soruşturmalar için yararlı başka herhangi bir yerde ipuçları bulması için çağrılır. Bu aşamada uygun kişilerle sorgulamak mümkündür. Usul bileşeninde ise, tanıklar ve sanıklar sorgulanır, dedikleri gibi çelişkiler bulmaya çalışılır, ifadeler tekrar okunur ve bir şey yanlış geldiğinde parmağı işaret edilir.

Bu oyunların güçlü yönleri, parlak ve çılgın diyaloglarla aktarılan arsa ve karakterler ve seyirciyi sonuna kadar askıya alan bir etkinlik inşasıdır.

PC GEREKSINIMLERI

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.
İşlemci: Intel veya AMD Dual Core CPU.
Bellek: 4 GB RAM.
Ekran Kartı: DirectX 10 Feature Level 1 GB VRAM özellikli AMD veya NVIDIA Kart.
DirectX: Sürüm 10.
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan.

PHOENIX WRIGHT ACE AVUKAT ÜÇLEMESI TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy”  Yükleyici (Destekler devam ettirilebilir İndirme).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *