Outlast + Whistleblower DLC Ücretsiz İndirme

Download
4.5/5 Votes: 2
Report this app

Description

Oyun hakkında

Cehennem, tarihin en büyük oyun serilerinden bazılarının gazileri tarafından geliştirilen birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deneydir. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak, Massive Asylum Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın… cesaretiniz varsa. Colorado’nun ücra dağlarında, Massive Asylum Dağı’nda dehşet beklemektedir. Akıl hastaları için uzun süredir terk edilmiş olan ve kısa süre önce ulusötesi Murkoff Corporation’ın “araştırma ve hayır kurumu” şubesi tarafından yeniden açılan bir sığınma evi, şimdiye kadar katı bir gizlilik içinde çalışıyordu. Bağımsız gazeteci Miles Upshur, anonim bir kaynaktan gelen bir ihbar üzerine harekete geçer ve keşfettiği şey bilim ile din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdikten sonra, onun tek kaçış umudu, Massive Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçeklerde yatıyor. Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir hayatta kalma-korku deneyimidir.

Outlast Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Outlast indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Outlast’a Çıkart + Whistleblower DLC.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan edinebilirsiniz).
 4. Outlast klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outlast Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Outlast Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

OUTLAST (+ WHISTLEBLOWER DLC)
BOYUT: 4.96 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa,

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8 – 64-bit *
 • İşlemci:  2.2 GHz Çift Çekirdekli CPU
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx serisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *