New Star Football Mod Apk İndir (Sınırsız Para / Reklamsız)[oyun indir club]

Download
5.0/5 Votes: 2
Report this app

Description

Merhaba Yeni Yıldız Futbol Oyunu [oyun indir club] Oyuncusu Son Yeni Yıldız Futbol Mod Apk (v4.17.1) + Sınırsız Para + Reklamsız Android için indirmek   istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, New Star Soccer Android Oyununun Özelliği ve Mod Versiyonu Apk’un size  indirmek için bir Click Fastest CDN Drive Link’i ne sağlayacağını bileceğiz  , böylece New Star Soccer  Android Spor Oyunu’nu kolayca indirebilirsiniz  .

Oyun Adı Yeni yıldız futbolcu
Android Sürümü 4.0 ve üstü
Kategori Spor Dalları
Kullanıcı Yorumları 5 üzerinden 4,6 Yıldız
Şimdiki versiyonu v4.17.1
Son Güncelleme
28 Aralık 2019
Boyut
63 MB
İndirilenler
10,000,000+

New Star Soccer Mod Apk Oyununun Özelliği Nedir?

** Şimdi 1 milyondan fazla Yıldız yorumu! **

New Star Soccer’a hoş geldiniz, ”Tabletler ve mobil cihazlardaki en iyi futbol oyunu” Kumar medyasının yanı sıra topluca toplanan ve beğeni toplayan futbol maçı.

New Star Games’ten bir yıl App Store maçı RPG’si olarak futbol kariyerine [oyun indir club] başlarken bu serinin yıldızı sensin.

“Bozulmamış bir maç” 5/5 (Güneş)

Bu oyunun size sunduğu her duyguyu yaşarken yaşam tarzınızı, yeteneklerinizi oluşturun ve yaşam tarzının hız trenine binin!

“Hızlı oyun mobil oyun, futbol yönü, sim RPG ile birlikte ideal evlilik” (Kotaku).

İlişkilerinizle başa çıkın, antrenör takım arkadaşlarınızı, eşinizi ve müşterilerinizi yolda kıvrıldıkça mutlu edin. Bir kariyer maç puanı belirlemek için emekli siyah ve emekli kazanç araştırma rüşvet riskini!

Birkaç saat veya birkaç dakika ısırma maçı olarak eğlenceli olan New Star Soccer, açlıktan, eğlendirmek ve eğlendirmek için yapacak ve herhangi bir sınırlama olmadan yapmak tamamen ücretsiz!

“Önemli bir indirme” (Oyun Fragmanları)

30.000’den fazla kullanıcı yorumu

“New Star Soccer şimdiye kadarki en bağımlılık yapan oyunlar arasında”.

Mini oyunlar, eğlence, detay, şoklar, sürprizler ve mutlak katkısız neşe ile bağlanan kontroller, New Star Soccer baştan sona bir keyif veriyor.

“Böylece telefonunuzun pili bitmeden oynayacaksınız” 5/5 (Sunday Times)

Tam olarak ne bekliyorsun? Bu devasa futbol dünyası sizin. Eğitim katında ve ilk sözleşmenizi yapın…

New Star Soccer Mod Sınırsız Para

New Star Soccer  şu anda en zengin futbol oyunu ürünleri arasında. Kazançlarla ilgili elde ettiği göstergeleri görünce, Google Play’de 10 milyon indirmeyi görüntülemek ve öğeye maruz kalan 2 milyondan fazla kişiden derecelendirilen 4.6 ünlü ile birlikte görüntülemek mümkündür. Bu, Game’in sallanmasının şu anda pazardan büyüdüğünü göstermektedir. Piyasada bunlara merak uyandıran herhangi bir ürün olmadığını belirlerken bunun için referanslar yapan birkaç oyuncu var.

El değmemiş bir maç
Bu öneri, dağıtılan futbol maçlarının iki tür örtüye ait olması ya da – çok önemli olan eğlenceli değil. “New Star Soccer” futbol taraftarının ihtiyaç duyduğu hemen hemen her şeyi gizlediğinde tamamen farklı bir his veriyor. Five Aces Publishing Ltd tarafından büyük miktarda uygulandı. Bu oyuna hizmet eden bir parça parça var. İlgileniyorsanız, denemeleri ve mağazalarını ziyaret edin. Her durumda, futbol oyunları bizim tarafımızdan sürekli olarak, ilginç olan olumsuz bilgileri kullanarak birçok farklı oyun stili ile güncellenmektedir.

Farklı düzen türlerinin kullanılmasıdır. Maça girilirse, katılımcı tarafından tümü seçilebilir. Tasarımcılar tarafından mallarla eşleşmek için yeterli olan yepyeni görüntülerle maçlara ek olarak bir his verilecek. Bağlantı noktasını retro görünüme taşıyabilirsiniz.

Bu, bu sporun önceki sürümlerinden oyuncular tarafından tanınan klasik bir [oyun indir club] tasarımdır. Spordaki her şeyi kontrol etme biçiminizde, oldukça etkili olmasının yanı sıra basitlik de üretir. Oyunda meydana gelen şeyler önemli ölçüde değişmez. Bir oyun, oyuncularınız sizin tarafınızdan kontrol edilebildiğinde gerçekleşir. Bu tür kamera konfigürasyonlarına sahip olarak, stratejileri ayarlayın ve oyuncularınızın maça en uygun olanı izlemesine izin verin. Zafer getirmek için bol bol eşya yapmanız gerekecek.

New Star Soccer Mod Apk Son Sürüm İndir

Çağdaş, süper bağımlılık yapan bu futbol dünyasının heyecan verici simülasyonu!

Personeliniz sizin tarafınızdan kontrol ediliyorsa, bakımının yapılması ve öncelik verilmesi gereken birkaç işaret olacaktır. “Derecelendirme” hangi seviyede olduğunuzu gösteren bir işaret olacaktır. Kazanan oyunlar ve provalar, takımınızı geliştirmeniz için size çok değerli deneyim puanları sağlayacaktır. Her neyse, bu sezon boyunca katılmak mümkün olan oyun sayısını göstermek için önemli bir endeks olan “Enerji” dir. Dövüşemez Gösterge biterse. Çevrimiçi Dinleyin, zamanla dolduğundan lütfen emin olun. Ve rekabet etmek ve kendinizi eğitmek isterseniz, ek yapmak için bir şeyler kullanabilirsiniz.

Eğitim prosedüründen dikkat etmelisiniz. Onların duruşu onlar tarafından bir yaşam, sevinç ve yetenekler aracılığıyla gösterilecek. Eylemleriniz boyunca yıl boyunca yetiştirilecekler. Bu, her şeyi dengelemek için motive ettiği anlamına gelir. Yarışma programında ve eğitimde aşırıya kaçmayın. Takımlarını en iyi şekilde korumanızı gerektiren bir yolculuk, Uluslararası zafer şampiyonaları tarafından yapılır.

Çekici futbol oyunlarının yanı sıra, oyuncuları futbol sahasını gerçekleştiren brokerları gözlemledikten sonra, oyuncular işinize bakmak için eğitmenler tutmalıdır. Tekrar tekrar yapmanız gereken günlük görevler sıkıcı olduğu için bu açıktır. Çalışanlar buna önem veriyor; performans onlar tarafından en üst düzeye çıkarılabilir. Her şey tasarlandığında. Yetenekleri ortaya çıkarmak için yetenekleri öğrenmeye konsantre olmalısınız. Kumarhaneleri ziyaret edin, ardından bir at yarışı pisti veya özgürseniz belki de ilginç bir şeyler satın alın. Bu, aşağıdakileri stresli ve deneme oyunlarıyla meşgul eder, çok fazla boş zamanınız vardır.

Yeni Yıldız Futbol Mod Apk İnanılmaz Yeni Özellikler

ANA ÖZELLİKLER

Oynaması ücretsiz! Saatlerce eğlence!
Çağdaş, süper bağımlılık yapan bu futbol dünyasının heyecan verici simülasyonu!
Ego olduğunuzu yaratın ve ligler boyunca Uluslararası zafer kazanın!
Düşükler ve Uzmanlık yüksekler, kararlar verin ve ünlü hayatınızı inşa edin!
Koçlar, brokerler, yeni yetenekler öğren, hediyeni geliştir!
Casino ve dahası yarış atlarına sahip olmanın keyfini çıkarın – ama patron şekerini koruyun!

★ Eurogamer – Günün Programı – “Tabletler ve mobil cihazlar üzerinde en büyük futbol oyunu”
★ Güneş – Yılın Programı – “Bozulmamış bir oyun” 5/5
★ PocketGamer – Altın Ödül – “Yükseklere dayanacaksınız ve yüzünüze sıvalı gerçek bir meraklısı gülümseme ile sunulan sadece oyunların yüksek ”
★ Kotaku – Günün Programı -“ Quickplay mobil oyun, futbol yönetimi sim ve RPG en iyi birliği. ”
★ Gametrailers – Günün Programı – “Bu önemli bir indirme”
★ MSN – Günün Programı – “New Star Soccer, telefonlarını bırakamayan oyunculardan evanjel sözlü vızıltı oluyor.” 5/5
★ Sunday Times – “Telefonunuzun süresi dolmadan oynayacaksınız.” 5/5
★ Telgraf – “Bu harika bir küçük oyun ama hayatını yiyeceksin” 4.5 / 5
★ Modojo – “Hiç cep telefonunuzda oynayacağınız en büyük futbol oyunu” 4.5 / 5
★ AllAboutTheGames – “Bir hafta geçirdim Yeni Yıldız Futbolu’nun tadını çıkarıyor. ” 5/5

7/10
★ PCAdvisor – “İnanılmaz tatmin edici ve bağımlılık yapıcı.” 4.5 / 5
★ GodIsAGeek – “Yeni Yıldız Futbolu’nun ne kadar şaşırtıcı olduğu gerçekten tahmin edilemez.” 10/10
5/5

Yeni Yıldız Futbol Mod Apk Sınırsız Para Özelliklerini İndirin

New Star Soccer, günümüzde gerçekten en müreffeh futbol maçı başlıkları arasında. Kâr konusunda elde ettiği işaretleri görünce, Google’ın etkileşime girdiği 10 milyon indirmeyi gözlemleyebilirsiniz, birleşik taraf 4.6 ünlüleri, malları deneyimleyenlerin yaklaşık iki milyonu sıralanır. Bu, video oyununun sallanmasının şu anda pazardan muazzam bir şekilde büyüdüğünü gösteriyor. Ek olarak, mevcut sektörde bu özel maçtan bu yana gerçekten ilginç olan herhangi bir ürün olmadığını ifade ederken bu konuda inanılmaz yorumlar yapan bazı oyuncular var.

Her durumda, uygulama prosedüründen ek olarak, bazı oyunculara odaklanmanız gerekir. Yaşam biçimiyle birlikte, yetenekleri, zevkleri boyunca duruşlarını sunacaklar. Görevleriniz sırasında bu yıl boyunca yükseltilecekler. Bu şekilde neyi stabilize etmek için motive eder. Onları eğitim ve yarışma programınızdan çıkarmamaya eğilimleyin, bu da onları küçük bir mola süresi haline getirir. Dünya çapında ihtişamlı şampiyonalar, birinin grubunun en tepesine bakmasını bekleyen çok uzun bir yolculuk yaratır.

Bu, kesinlikle bu maçın önceki varyantlarından oyuncular tarafından tanınan eski bir tasarım olabilir. Bu maçtan her şeyi kavradığınız yöntemde sadeliğe ek olarak oldukça ilginç bir etki yaratır. Genel oyun içinde ne olduğunu seçtiğiniz için ne tür denetleyici olursa olsun hala önemli ölçüde değişmez. Bir oyun, oyuncularınızı daha önce bir sonraki görüşte kısıtlayabildiğinizde gerçekleşir. Böyle bir kamera ayarına sahip olduğunuzda, oyuncularınızın ilerlemesini görme ve bu eşleşmeye en uygun yaklaşımları yerleştirme yetkiniz vardır. Bir patron gibi, bir mürettebat için zaferi çekmek için pek çok meseleyi yürütmek isteyebilirsiniz.

Yenilikler En Son Güncelleme

Bu önemli bir güncellemedir ve tüm kullanıcılar bu oyunun hizmetlerini kullanmaya devam etmek için uygulamalarını güncellemelidir. (4.16.5)

New Star Soccer Mod Sports Game Hakkında Ne Söyleyen Kullanıcı

 1. Kullanıcı-:     Bu oyunu çeşitli flash oyun web sitelerinde oynardım ve sevdim, ancak bir uygulama sürümü olduğunu öğrendiğimde, kontrol etmek zorunda kaldım. Büyük liman tarafından uçurulmuştu ve yeni grafikler harika. Ayrıca başlıkların eklenmesinden de keyif alıyorum. Daha ayrıntılı istatistikleri bilmeyi seviyorum ve daha fazlasını keşfetmek için sabırsızlanıyorum. Fantastik iş!

 2. Kullanıcı-:   Kullanıcıya daha kişiselleştirilmiş reklam deneyimi sağlayan bir teknoloji olan Ogury hakkında bir ekranla karşılaştığınız son güncellemesine kadar oyunun tadını çıkarıyordum. Bunun için verilerimin paylaşımını reddetme veya kabul etme seçeneği verildi ve ne yazık ki, kullanım verilerimi paylaşmayı reddedersem, oyuna devam edemiyorum – sadece bana aynı T&C ekranını göstermeye devam ediyor. Seçeneği yerine getirmeyi ve kullanıcıyı verilerini paylaşmayı kabul etmeye zorlamıyorsanız, kullanıcıya bir seçenek sunmayın.

 3. Kullanıcı-:   Oyunun kendisi harika, ama en iyi şekilde yararlanmak için para harcamak veya sık sık reklam izlemek isteyebilirsiniz, bu yüzden 3 yıldız alır. zorlu ve ben android en iyi futbol oyunu düşünüyorum? % 100 enerjiden daha az bir şeyle kibritlere girmemenizi tavsiye ederim. Ne tür bir oyuncu olmak istediğinize erken karar verin, ileri bir forvet Pace’de sadece birkaç puan koyarsa, yeterince dikkatli olursanız oyundaki herkesi 5 adımda kolayca toplayabilirsiniz.

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • sınırsız para
  • Reklamsız

nss apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *