Need For Speed No Limits’i Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Need for Speed ​​™ Limit Yok Açıklaması

Size Real Racing 3’ü getiren geliştiriciden, Need for Speed’in ilk beyaz mafsallı sürümünde üstünlük için yarışın. İnanılmaz bir araba yelpazesi ve özelleştirmelerle hayalinizdeki sürüşü oluşturun. Yüksek pedala basıp yer altı araba kültürüne girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın. Yarışları kazanın, temsilcinizi yükseltin, ardından daha fazla yarışa, daha fazla özelleştirmeye ve daha fazla arabaya katılın. Seçimlerinizi yapın ve asla geriye bakmayın. Bu gece gidiyoruz!

Bu uygulama, uygulama satın alımlarında sunar. Cihaz ayarlarınızı kullanarak uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

AŞIRI SÜRÜŞLERİ ÖZELLEŞTİRİN
Subaru BRZ’den BMW M4, McLaren 650s, Porsche 911 ve daha fazlasına kadar her zaman istediğiniz gerçek dünya otomobillerini seçin. Ardından, Mod Shop ve Black Market gibi noktalardan mobil cihazlardaki en yeni özelleştirme sistemiyle onları kandırın ve size oynayabileceğiniz 2,5 milyondan fazla özel kombinasyon verin. Sürüşleriniz sizi bekliyor – rekabete karşı kafa kafaya gitmek ve kendinizi kanıtlamak için onları etaplara veya sokaklara götürün.

HIZLI VE
KORKUSUZ SÜRÜŞ Blackridge sokaklarına sürün, kıvılcımlar uçarken dikkatsiz ve heyecanlı bir şekilde sürün. Atlamalarda ve enkazın etrafında, trafiğe, duvarlara ve yüksek hızlı Nitro Bölgelerine doğru hızlanın. Nitroyu ters çevirin ve kendinizi adrenalinle beslenen başka bir sürüş ve sürüklenme seviyesine itin. Yerel ekiplerle ve yerel polislerle çatışırken her köşede taze bir yarış var. Sürücü özentileriyle dolu bir dünya – önde durup saygı kazanabilir misin?

KAZANMAK İÇİN YARIŞ
Sizi yenecek, açık bırakacak ve itibarınızı artıracak kadar çılgın biriyle yarışırken asla geri adım atmayın. Kazın, sürüklenin, sürükleyin ve yuvarlayın, peşinizde polisle birlikte, büyük uca ulaştığınızda haritanın her bir santimetresine sert bir şekilde vurun. 1.000’den fazla zorlu yarışta kauçuğu yakın – ve bu sadece başlangıç ​​çizgisi. Ünlü olun, sokaklara sahip olun ve dünyanın en iyi arabalarını puanlayın. Çünkü bir sürüş asla yeterli değildir!

EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 gün öncesindeki bildirimden sonra çevrimiçi özellikleri ve hizmetleri kullanımdan kaldırabilir.

Sıkça Sorulan Sorular:

  1. Bu oyun ücretsiz mi?

Evet, satın alma seçeneği ile oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Satın alımlar, oyuncuların arabalarını geliştirmelerine ve daha yüksek başarı seviyelerine daha hızlı ulaşmalarına olanak tanıyacak, ancak oyunu tamamlamaları gerekmiyor.

  1. Yalnızca çevrimiçi mi / çevrimdışı oynatma modu var mı?

Oyuncuların oynamak için çevrimiçi olmaları gerekir, bu da oyun özelliklerine ve içeriğine sürekli olarak tam erişebilmelerini sağlar.

  1. Beklenmedik Şekilde Kilitleniyor veya Kapatılıyor

Bu sorun daha eski cihazlarda daha yaygındır, ancak en son çıkan cihazlarda bile ortaya çıkabilir.

Bu, aygıtın Belleği veya RAM’i (Rasgele Erişim Belleği) bittiğinde olur. Bu, cihazdaki gerçek depolama alanıyla karıştırılmamalıdır.

RAM, çalışan tüm uygulamalar için geçici, geçici bir depolamadır, buna işletim sisteminin kendisi ve hatta tamamen kapalı görünen uygulamalar dahildir. Dolayısıyla, Facebook, Instagram veya arka planda çalışan başka bir oyun gibi uygulamalarınız varsa, bunlar da RAM’inizi kullanıyor olacaktır.

İşte bazı ipuçları

Bu arada, burada yalnızca Need for Speed’e değil, cihazınızdaki diğer tüm uygulamaların biraz daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olacak birkaç ipucu var.

1) .Diğer uygulamaları kapatın

Arka planda çalışan uygulama olmadığından emin olun.

Need for Speed ​​No Limits’i başlatmadan önce bu uygulamalardan herhangi birini zorla kapatmalısınız.

2) .Cihazınızı yeniden başlatın

Bazen uygulamalar, kapandıktan sonra bile değerli RAM’inizi kullanmaya devam edebilir. Çoktan gittiklerinden emin olmak için cihazınızı kapatıp tekrar açarak yeni bir başlangıç ​​yapın.

3). Uygulamaları kaldırın

Bahar temizliği zamanı gelmiş olabilir. Ne yaparsanız yapın, bazı uygulamalar her zaman arka planda çalışır. Onları durdurmanın tek yolu onları cihazınızdan kaldırmaktır.

Bir süredir başlatmadığınız uygulamaları kaldırmayı düşünün.

4). Sınırsız Yeniden Yükleme

Oyunu yeniden yüklemeyi denediniz mi, ancak bu genellikle sınırlı RAM’inize yardımcı olmazken, yeni bir yüklemeyi denemenin hiçbir zararı olmaz mı? Önce kaydettiğiniz oyununuzu yedeklediğinizden emin olun.

Need for Speed ​​No Limits, ‘NFS: Most Wanted’ ve ‘NFS: Underground’ tarafından başlatılan yolda devam eden ve dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir oyun deneyimi sunan bir 3B yarış oyunudur.

Oyuncular, Subaru BRZ, BMW M4, McLaren 650 ve hatta Porsche 911 gibi dünyanın en güçlü gerçek arabalarından bazılarının direksiyonlarının arkasına geçebilirler. Ayrıca, bu franchise’da geleneksel olarak olduğu gibi, siz de Oyunun her bir arabasını ayarlama ve özelleştirme konusunda düzinelerce farklı seçenek bulun.

Kendini ortamına (Android) mükemmel bir şekilde uyarlamak için, Need for Speed ​​No Limits, oyunda konsollar veya PC için bulacağınız yarışlardan çok daha kısa ve daha yoğun yarışlarla birlikte gelir. Yarışların çoğu yaklaşık 30 saniye sürüyor – zaferi tatmak veya acı bir yenilgiye uğramak için fazlasıyla yeterli zaman. Ayrıca, farklı pistlerde ayarlanmış 1.000’den fazla farklı yarış bulacaksınız.

Need for Speed ​​No Limits’in varsayılan kontrolleri oldukça yumuşaktır: araba otomatik olarak hızlanır ve ekranın her iki tarafına dokunarak döndüğünüz yönü kontrol etmeniz gerekir. Parmağınızı yukarı kaydırırsanız nitroyu etkinleştirirsiniz.

Bu destanda tipik olduğu gibi, yarışları kazanmak size para kazandıracak ve itibarınızı artıracaktır. İtibarınız sokaklarda önünüzü açarken, yeni araçlar satın almak ve garajda bulunanları ayarlamak için paraya ihtiyacınız olacak.

Need for Speed ​​No Limits, mükemmel grafikleri, oldukça uzun bir hikaye modu ve cilalı bir kontrol sistemi ile çok iyi bir yarış oyunudur.

Need for Speed ​​™ hakkında daha fazla bilgi Sınırsız

Need for Speed ​​No limit, oyun devi EA sporlarının uzun araba yarışı oyunları listesinde yer alıyor. Oyun özelliği harika grafikler ve harika arabalara sahip bir yeraltı hikayesi. İnanılmaz bir araba yelpazesi ve özelleştirme ile hayalinizdeki sürüşü inşa edin. Yüksek pedala basıp yer altı yarış kültürüne girerken kendinizi kaos ve kontrol arasında başlatın.

Oynanış ve Hikaye

Need for Speed’de, oyunda ilerledikçe arabalarınızı yükseltirken sayısız yer altı sokak yarışında yarışacaksınız. Her biri kendi yükseltme setine sahip toplam 30 araba var. Ne kadar çok yarış tamamlarsanız, o kadar çok parça kazanırsınız ve bu da özelleştirmenizi sağlar.

Need for Speed’deki grafikler ve efektler, araba yarışlarını daha da ilginç hale getiriyor. Oyunun gerçekten güzel ve değerli görünmesini sağlayan yansımalar, duman ve yarışın diğer gerçekçi görünümleri gibi. Daha fazla bilgi için EA spor desteğini ziyaret edebilirsiniz  .

Kontroller

Need for Speed’deki kontroller oldukça kolay ve anlaşılır. Dokunulacak gaz veya fren pedalları ve ekranın yan tarafında hareket edecek direksiyon yok. Bunun yerine, döndürmek için ekranın sağ veya sol tarafına dokunursunuz, artırmak için ekranda yukarı kaydırın ve köşelerde kaymak için aşağı kaydırın. Arabalar otomatik olarak hızlanarak dönüşün sürüklenmesini ve hızlanmasını kolaylaştırır.

Need for Speed’de kutup pozisyonları ve hedeflerle zamanlanmış yarışlar için yarışacaksınız. Yarış sırasında dönüp döndüğünüzde, yarış devam ederken parmağınızı yukarı doğru kaydırarak kullanabileceğiniz Nitrous bar dolmaya devam ediyor. Nitrous size yarış sırasında kısa bir süre hız artışı sağlar. Asphalt 8  de Need for Speed ​​gibi bir yarış oyunudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *