Android’de Need for Speed Most Wanted’ı ücretsiz indirin

Android'de Need for Speed Most Wanted'ı ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

En Çok Aranan Hız İhtiyacı Açıklama

Oyuna, birkaç basit sade spor araba, basit ve atmosferik, gösterişli değil ama daha muhteşem. Şahsen ben resimden çok fazla talep görmüyorum, yasalara uyan ve OK görebilen NFS gibi bu durumun beklenenden biraz daha yüksek olması durumdan memnun kaldım, ancak daha talepkar oyuncuların olacağından emin olabilirim. kesinlikle daha mükemmel bir vizyon Deneyimi peşinde koşun. Bence NFS yarış oyunundan daha iyisi yok değil.

Oyun detayları yerinde, parlak gerçek araba gövdesi, çevredeki sahneyi net bir şekilde yansıtabilir. Oyun sırasında araç hasar görebilir. Araç hasar gördüğünde, ekran son derece ayrıntılı olacaktır. Şehirden, parklardan, dağlardan, sahile uzanan fabrikalardan son derece zengin oyun sahnesi, güzel manzara gerçekçi, yerinde detaylı doku.

Yol boyunca ayrıntılar zengindir, ancak bazen izolasyon bölgesini yüksek hızlarda söylemek zordur. Bu performans için ilerlemenin en büyük resmi, araç mükemmel bir etki yarattığında kıvılcım saçan ışık ve gölge efektlerinden daha büyük olabilir. Tünelden çıktığınızda, göz kamaştırıcı güneş ışığını görebilirsiniz, sığınağın içinden ışık efektlerinin gerçek zamanlı yansıması olacaktır.

Yağmur etkisi hassastır ve yansıma etkisine sahiptir. Aynı zamanda oyun, hava değişiklikleri, farklı kaldırımlara giderken sıçrayan, ağacın düşen yaprakları görebildiği çiçeklerin arasından geçmesi ve sokak posta kutusu kaos gazetesine çarpması gibi birçok ayrıntı var. . Oyunun ayarlarında kenar yumuşatma seçeneği yok, ancak genel resmin pürüzlü etkisi fark edilmiyor.

Bir araba eğlence oyunu olmasına rağmen yapım ekibi oyunun sesini karıştırmadı. Her arabanın kendine özgü bir motor sesi vardır, aynı zamanda gaz kelebeği motor sesinin farklı derecelerine göre tamamen farklı değişikliklere sahiptir, örneğin gaz kelebeği yarım adım motor sesinin daha kararlı olması, gazın rölantide bırakılması, kükreme olduğunda tam kuvvet ve daha fazlası.

Çarpışma arabasının sesi daha belirgin olduğunda, ister sokak ışıklarına çarpsın ister bir sıra demir çite çarpsın, çok gerçekçi bir ses efektini yansıtacaktır.

Polis avlanmak istediğinde, polisle diyaloğa katılacak, aynı zamanda araç modeli ve rengi gibi bazı önemli bilgileri de ortaya çıkaracak, aniden bir renk için boyamış olsanız bile polis de takip edecektir. araç rengi güncellendi ve çok daha fazlası.

Oyun basittir, tabii ki daha iyi bir deneyim aramak için elbette oyun için tutamağın kullanılmasını tavsiye ederim. Kulp için oyun desteği daha iyidir, farklı ortamlarda farklı titreşim geri bildirimleri vardır, diğer yandan oyuncuya artık aracın durumunu hatırlatabilirsiniz.

Bir yarış oyunu için, aracın çalışması daha belirsiz bir konumlandırma hissi için oyunun hissi son derece önemlidir. Araç kontrolü daha esnektir, geri bildirim etkisinin gövdesi daha ağırdır, frenleri kullanırken basit bir bükülme zarif hareket yapabilir ve el freninin zarif etkisi belirgin değildir ve vücudu çarpık yapmak kolay değildir.

Aracın kullanımı çok hızlı bir hızda aşırı derecede zayıf,  neredeyse tamamen kontrolden çıkıyor. Bununla birlikte, biraz adaptasyondan sonra, aynı zamanda yüksek hızda uzun bir süre patinaj yapmanın üzerine koydu.

Oyunda yapay zeka tasarımı son derece agresif, herhangi bir oyunda olsun, bilgisayar rakipleri en iyi oyuncular şiddetli pislik olacak, fişten sıkılarak ince kriket takmak daha da sıradan. Aynı zamanda oyunun kendisi polis kovalamaca durumunu belirlediğinden, oyunun çoğu spoylere eklenecektir.

Polis arabası tasarımı, bitiş çizgisine sorunsuz bir şekilde ulaşmak istiyorsanız veya en hızlı kuryenin zirveye çıkması veya sonunda itaatkar bir şekilde saklanması durumunda agresiftir, ancak bu kolay değildir, İlk almak istediğiniz oyunun çoğu parkuru anlamanın yanı sıra şansın da büyük bir bölümünü kaplıyor.

Muhtemelen birkaç kez tekrarlanan bir oyun, oyuncuların hoşlanmadığı yolun bir kısmıdır, ancak ne yazık ki, bu değiştirilmiş araba parçalarını almak isterler, koşulların çoğu ilk sırada kazanılmalıdır.

Oyuncunun aracı NPC araçlarına, polis arabalarına, barikatlara, duvarlara, vurulmaması gereken herhangi bir şeye çarptığında, oyun, araba kazasının yakın bir görüntüsünü verecek ve ardından yarış koşullarından bağımsız olarak oyuncunun aracı arabaya yerleştirilecektir. Oyuncunun arabasını sıfırlayın  (yarış sırasında) .

Oyundaki olaylar, daire içinde koşmak ve polise alay etmekle aşağı yukarı aynıdır. Oyunun pist tasarımı doğrudan şehir kontrol noktasında işaretleniyor, kontrol noktaları arasında çok fazla kısıtlama yok, yolların çoğu çok geniş ve bazen yanlışlıkla yanlış yoldan açılıyor.

Yetmiş sekiz araba sağduyu ile yarışıyor, tazeleniyor! Tacizci polis ve eski polis biraz benzerdir, aranılanları azaltmak için kovalamacadan kaçmak için hala koşturuyor, bu saklanma noktasının iptali için ve soğurken istenen seviyeyi azaltmak için değiştirilmiş araç görünümü kontrol noktasını kullanabilir.

Araç tasarımının kattığı sertlik nedeniyle, bazen veya çoğu zaman polis arabasının yol bloğuna koştuğu ortalama aracın acele sonuçlarının araba kazası olması dikkat çekicidir. – apkawaRd.coM

Oyuncular, bu on düşmanla rekabet etme fırsatını elde etmek için yalnızca sürekli yarışmalara veya polise taciz eden polisin sürekli alayına ihtiyaç duyar. Ondan önce, o yıl için harika olan canlı aksiyon animasyon filmi tamamen ortadan kayboldu. Bunun yerine, oyun her oyundan hemen önce oynandı Bir sanat hayranı olarak adlandırıldı, ancak animasyonun anlamını ve her oyunun ne olduğunu bilmiyor.

Genel olarak, bu hala oldukça kaliteli, ancak eğer bir yarış oyunu aşığıysanız, bu yine de gerçek şaheseri kaçırmamalısınız, sürücü koltuğuna oturun, direksiyonu tutun, motorun kükremesini hissedin Drag yarışı .

NFS Most Wanted APK Özellikleri

Yüksek Kaliteli Grafikler –  NFS Most Wanted, yüksek kaliteli grafiklere sahiptir çünkü geliştiriciler üzerinde oldukça uzun bir süredir çalışmış ve daha sonra bu oyunu Android cihazlar için yayınlamışlardır. Bu oyunun düşük kaliteli mobil cihazlarda bile sağladığı grafik ve pozlamadaki değişikliği kesinlikle fark edeceksiniz. Bu yüzden beklemeyin ve oyunun tadını çıkarmak için bu sayfadan Need For Speed ​​Most Wanted APK indirmesini yapın.

Farklı Arabalar Sür –  Bu oyun tamamen yarışla ilgili, bu yüzden farklı görevlerde farklı arabaları kullanma şansına sahip olacaksın. Ana amaç, şehirdeki tüm yarışçılar arasında En Çok Arananlar olmaktır. Yani oyunda seviye atladıkça arabalarınızı değiştirmeniz gerekecek. Başkalarıyla rekabet etmeden önce mevcut aracınızda gerekli değişiklikleri ve modifikasyonları yaptığınızdan emin olun.

Oyununuzu Özelleştirin –  Bu oyunda 40’tan fazla farklı araba var ve hepsi ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. Arabalarınıza zarar vermeden yarışı kazanmaya odaklanmanız gerekecek. Oyunda arabanızla bir şeye çarpacaksanız, yarışın en iyi oyuncusu olmak için zamanında tamir etmeniz gerekecek. Bu sayfadan NFS Most Wanted’ı ücretsiz indirmek size yarış hakkında çok şey öğretecek.

Kontrolör Desteği –  Bu oyunun kontrolleri oldukça hassas olsa da, araçlarınız üzerinde iyi bir kontrol elde etmek için ekrandaki düğmeleri kolayca ayarlayabilirsiniz. Yine de, birçok kişi harici denetleyicileri kullanarak yarış oyunları oynamayı sever, bu nedenle geliştiriciler de buna destek ekledi. Bu oyunu oynamak için Bluetooth oyun denetleyicilerinizi ve oyun çubuklarınızı kullanabilirsiniz, bu da oynamayı daha da ilginç hale getirir.

ÜCRETSİZ (Son MOD APK Özel) –  Daha önce de söylediğimiz gibi, bu oyun ücretli ve Google Play Store’dan indirmek için yaklaşık 5,6 $ ödemeniz gerekiyor. Bu yüzden Son MOD APK, bu blogda ücretsiz olarak (ancak yalnızca kişisel kullanım için kullanın) sağlamayı düşündü. Ücretsiz olarak ücretli özellikler almak için NFS Most Wanted’ın MOD sürümü ile birlikte Need For Speed ​​Most Wanted APK’sini ücretsiz olarak bu sayfadan indirebilirsiniz.

 

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);