Nba 2k19 İndir (Mod, Unlimited Money) Android’de Ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Oyun Hakkında

NBA 2K19 apk, oyuncuların en yakın gerçek basketbol deneyimini yaşamalarına ve en saf basketbol kültürünü deneyimlemelerine izin vererek sınırları zorlamaya devam edecek. Yeni deneyim, oyuncuların NBA ve basketbolun sonsuz cazibesini yakın mesafeden hissetmelerini sağlıyor.

Oyunda yeni rekabet zorlukları olacak, oyuncuları işe al, gücünü göster, çeşitli oyun modları, kişiselleştirilmiş kıyafet, gerçek çevre simülasyonu, sınırsız teşvik, kaçırma.

Açıklama NBA 2K19

NBA 2K19, en gerçekçi basketbol simülatörü, yani en popüler NBA ligidir. Şimdi harika bir sporcu gibi hissetmeye çalışmalı ve tüm kupaları ve ödülleri kazanmalısınız.

En havalı konsolların seviyesine uyan üç boyutlu, ayrıntılı grafikler ve şimdi cep telefonunuzda olacak. NBA 19. sezonunu oynamayı deneyin ve farkı hissedin. Oyun önemli uzantılar aldı ve yenilikçi özelliklere ciddi şekilde güncellendi. Oyuncular, NBA 2K19’un bir üyesi olarak en gerçekçi olmayan hislerden kurtulabilecek ve her gün daha da ilerleyebilecek.

Yeni basketbol sezonu

İlk maçla basketbol liginde yeni sezonunuzu açma zamanı. Her şey, kariyer rejiminden geçeceğiniz ve kupanın sahibi olacağınız kulübün olağan seçimiyle başlar. Artık NBA 2K19 oyun APK kullanıcıları, en tanınmış basketbol efsanelerinden birinin hikayesini yeniden yaşayabileceğiniz yepyeni bir moddan geçebilecekler. Bu mod kesinlikle popüler hale gelecek ve onu ilk oynamaya çalışan siz olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ilk maçınızı gerçek zamanlı oynamalarını söyleyin, çünkü böylesine havalı bir oyun harika çok oyunculu maçlar sağlar.

Nasıl oynanır

Oynamaya başlamadan önce, oyunda bulunan küçük özelliklere dikkat etmelisiniz:

  • Grafik. Oyun grafikleri, en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş. Bunlar sadece 2D görüntüler değil, gerçek 3D nesnelerdir. Farklı açılar, pas vermek ve rakipleri bypass etmek için bir spor stratejisi oluşturmanıza olanak sağlar;
  • Müzik. Maç boyunca en ünlü rapçilerin parçaları çalacak;
  • Eğitim modu. Tüm sporcuların formda olması için antrenman yapmaları gerekir. Bu, oyuncunun gerçek yarışmalarda konuşurken becerisini geliştirir;
  • Sporcular satın alın. Kullanıcının, diğer ekiplerle finansal işlemler gerçekleştirmesi gereken bir nakit bakiyesi vardır. Yeni sporcular satın alabilir veya hatta başka bir takım alıp onunla başa çıkabilirsiniz. Modern basketbolun tüm yıldızları da satın alınabilecek.

Başarıları nasıl takip edebilirsiniz?

NBA 2K19’da “kariyerim” bölümü kullanılarak takım oyuncularının yaptığı tüm ilerlemelerin izlenmesi öneriliyor. Kullanıcı bir veya belirli bir ekibi değil, aynı anda birkaçını yönetme yeteneğine sahiptir. Çevrimdışı modda, bu şekilde her ekibin itibarını ayrı ayrı artırabilirsiniz.

Hangi takımı seçmeli

Android sürümü oyun birçok kulübe sahiptir. Seçtiğiniz takım, diğerlerinin sahip olmadığı yeteneklere sahip. Her takımda belli bir yetenek vardır. Örneğin, bir oyuncu “The Bulls” için oynamaya karar verirse, yönetilen basketbol takımının çoğunun saldırıya odaklandığı bir güç oyunu alacaktır. Buna karşılık, seçim Boston Celtics ekibine düşerse, oyuncu saldırıdan çok savunmaya odaklanan bir takım alacak. NBA 2K19 APK, seçilen takıma ve ancak o zaman ona eklenen oyunculara daha fazla bağlı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *