Benim My Talking Angela (Mod,unlimited Money) Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Benim Konuşan Angela’m Açıklaması

Konuşan Angela’nın dünyasını keşfedin ve onun modasını, saç stilini, makyajını ve evini özelleştirin – bunların hepsini bağımlılık yaratan sevimli mini oyunlar oynarken.

Şimdiden 165 milyondan fazla indirme ile… eğlenceyi kaçırmayın!

BEBEK ANGELA’YI KABUL EDİN
Angela’yı kendi sanal evcil hayvanınız olarak benimseyin ve ona muhteşem bir hayat verin! Onun şık bir şehir kedisine dönüşmesine yardım et. Diş fırçalamadan kıyafet alışverişine – o senin!

ONUN BAKIMI
Angela’yı kendi süperstarın yap! Onu besleyin, ona şarkı söyleyin, lezzetli ikramlarıyla besleyin. Sadece izle – o senin yeni en iyi arkadaşın olacak!

RENKLİ MAKYAJ OLUŞTURUN
Konuşan Angela’ya bir stil makyajı yaparak çarpıcı stil anlayışınızın parlamasını sağlayın!
Ruj, göz farı, allık – kalbinizin içeriğine göre özelleştirin! Düzinelerce farklı renk ve sonsuz yaratıcı özgürlük ile; kendinizi gerçekten ifade edebilirsiniz!

MODA FLAİRİNİZİ İFADE EDİN
Harikasınız, bu yüzden Angela’yı da muhteşem yapın! Güzel balerinden punk ninjaya kadar en yeni modalar ve en şirin kostümlerle onu giydirin! Ona mükemmel saç stilini de vererek görünümü tamamlayın! Bir milyondan fazla farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şey yaratabilirsiniz!

MİNİ OYUNLARI OYNA Harika
yeni mini oyunları keşfedin ve oynayın! Happy Connect’ten Bubble Shooter’a – tüm favorileriniz burada … ve her zaman daha fazlası eklenir!

VE ÇOK, ÇOK DAHA FAZLASI …
Özel yeni kıyafetlerin kilidini açın, seviye atlayın, özel çıkartmalar toplayın, muhteşem evini kişiselleştirin … Tüm söylediğiniz her şeyi, klasik Angela tarzında tekrarlarken!

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Outfit7’nin çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için COPPA uyumlu gizlilik uygulamaları oluşturduğunu gösterir. Uygulamalarımız küçük çocukların bilgilerini paylaşmalarına izin vermiyor.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin ve içeriksel reklamcılığın tanıtımı
– Kullanıcıları diğer uygulamalara ve Outfit7’nin web sitelerine yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızı kullanma ve onlarla bağlantı kurma imkanı
– Videoları izleme Outfit7’nin You Tube entegrasyonu aracılığıyla animasyonlu karakterleri
– Uygulama içi satın alma seçeneği
– Oyuncunun ulaştığı mevcut seviyeye bağlı olarak, öğeler sanal para biriminde farklı fiyatlar için mevcuttur – Uygulamanın
tüm işlevlerine herhangi bir şey yapmadan erişmek için alternatif seçenekler gerçek para kullanarak uygulama içi satın alma (seviye ilerlemesi, oyunlar, oyun içi işlevler, reklamlar)

Benim Konuşan Angela’m hakkında SSS APK

  1. Oyun ilerlemesi yeni bir cihaza nasıl aktarılır?

Eski telefonunuzda Benim Konuşan Angela’m yüklemesini kaldırmadan önce, ilerlemenizi kaydetmek için Google hesabında oturum açın. Uygulama içinde ‘Ayarlar’ı açın ve’ Goolge’a Bağlan’ı seçin.

Yeni cihaza en yeni sürümü indirin. Google hesabında oturum açmak ve ilerlemeyi tekrarlamak için aynı hesabı kullanın.

Şimdiye kadar ilerlemenizi yeni cihaza aktarabilirsiniz.

  1. Yanlışlıkla satın alımlar nasıl önlenir?

Parola koruması eklemek iyi bir seçimdir. Bazı cihazların satın alırken şifre girmesi gerekir. Cihazınız bunu engelleyemiyorsa, kendiniz ayarlayın.

Google Play Store-Menü-Ayarlar-Kullanıcı kontrollerini açın, şifre ayarlayın.

  1. Konuşan Tom’umla diğer benzer oyunlar.

Benim Konuşan Tom’um, Konuşan Tom Baloncuk Patlatma, Konuşan Tom Jetski vb.

Benim Konuşan Angela’m’da bazı heyecan verici oyunlar var ve taraftarlar oyun içinde zamanı öldürebilir.

Benim Konuşan Angela’m, küçük kedi Angela ile ilgileneceğiniz Pou veya Tamagotchi tarzı bir oyun olan Benim Konuşan Tom’um’un kadın versiyonu. Kahramanınız bir yavru kedi olarak başlayacak ve sizin yardımınızla güzel bir yetişkin kedi olacak.

Benim Konuşan Angela’m’da birçok etkileşim seçeneğiniz var. En önemlisi onu beslemek, temiz tutmak ve yatağına yatırmaktır. Onu kurabiyeler, sebzeler ve hatta abur cubur gibi birçok farklı şeyle besleyebilirsiniz. Ayrıca duş almasına veya dişlerini fırçalamasına yardımcı olabilirsiniz (diş fırçasını elle hareket ettirerek).

Bununla birlikte, Angela sadece yemek yemeyecek, uyumayacak ve banyo yapmayacak. Benim Konuşan Angela’m’da, farklı mini oyunlar da oynayabilirsin, böylece biraz eğlenebilir. Onu elbise, peruk ve aksesuar için de alışverişe götürebilirsiniz. Angela’nın yardımıyla toplayabileceğiniz bir ticaret kartı albümü bile var.

Benim Konuşan Angela’m, daha fazla etkileşim seçeneği ve daha iyi grafiklerle klasik Benim Konuşan Tom’umun daha eksiksiz bir sürümüdür. Şüphesiz, yeni Pou’yu arayanlar için ilginç bir uygulama ve o da oldukça sevimli

Bu uygulama hakkında

Benim Konuşan Angela’m apk içerik derecelendirmesi Herkes’dir ve 19 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Talking Angela, tüm ailenin keyif alabileceği bir stile sahip sanal bir evcil hayvan!

– Oyuncular onu yıkayabilir, evini dekore edebilir ve lezzetli yemeklerini besleyebilir.

– Angela’nın beceriyi, refleksleri ve bulmaca çözme yeteneğini test etmek için tasarlanmış çeşitli mini oyunları vardır.

– Oyuncular, diğer oyuncularla toplamak ve değiştirmek için şık çıkartmalar toplayabilir.

– Angela elbiseler, ayakkabılar ve makyaj dahil çok çeşitli moda öğelerinden benzersiz kıyafetler seçebilir. İstediği zaman yeni bir makyaj!

– En sevdiği şarkılarla havalı dans hareketleri bile öğrenebilir. Bale, K-pop veya disko – Angela sahneye çıkıyor ve biraz sihir yapıyor!

ÜCRETSİZ İNDİRİN VE KONUŞAN ANGELA’YI HEMEN OYNAMAYA BAŞLAYIN! SÜPER YILDIZ YAPIN!

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Outfit7 Limited’in çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için COPPA uyumlu gizlilik uygulamaları oluşturduğunu gösterir. Uygulamalarımız küçük çocukların bilgilerini paylaşmalarına izin vermiyor.

Benim Konuşan Angela’m, kullanıcılara isteğe bağlı bir uygulama içi satın alma olarak özel ek oyun özelliklerine erişim sağlayan özel bir aylık abonelik sunar.

Captain Cute kıyafeti, mini oyun seansı başına 4 kat oynamaya devam etme seçeneği ve mini oyunları oynamak için sınırsız enerji sunan Captain Cute aylık aboneliği, aylık 4,99 ABD dolarıdır.

Ödeme, satın alma onayı ile Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelik, mevcut abonelik döneminin bitiminden önce herhangi bir zamanda iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, iptal işlemi bir sonraki abonelik döneminden itibaren geçerli olacaktır. Satın aldıktan sonra Google Play Hesap ayarlarınıza giderek aboneliklerinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Lütfen uygulamayı silmenin aboneliğinizin iptal edilmesiyle sonuçlanmadığını unutmayın.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin ve reklamlarının tanıtımı
– Kullanıcıları diğer uygulamalara ve Outfit7’nin web sitelerine yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Outfit7’nin animasyonlu karakterlerinin videolarını YouTube entegrasyonu aracılığıyla izleme
– Oyuncunun ulaştığı mevcut seviyeye bağlı olarak, sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlar için öğeler mevcuttur
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler (seviye ilerlemesi, oyunlar, oyun içi işlevler, reklamlar)

Benim Konuşan Angela’m hakkında daha fazla bilgi

Benim Konuşan Angela’m APK v4.7.2.796’yı indirin. Benim Konuşan Angela’m bu uygulamaya, özellikle de küçüklerin daha çok keyif almasını sağlayacak geliştirilmiş içeriğe bir göz atmak isteyebilirsiniz. Kolay ve sezgisel bir arayüz ile en küçük çocukların bile oynayabileceği Angela’yı jeton modunda indirebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Oyunun içeriğine bakarsak sevimli yavru kedilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve onunla eğlenceli mini oyunlar oynuyoruz.

Evcil hayvan olarak sahip olacağınız Angela’yı birbirinden güzel kıyafetlerle giyebilir, farklı saç modelleri arasından seçim yapabilir, saçınızı şekillendirebilir, acıktığınızda beslenebilir, yorgun olduğunuzda Angela ile oyun oynayabilirsiniz. Tek amacınız Angela’yı mutlu etmek. Ayrıca sözlerinizi tekrarlamak ve hatta müzik dinlemek  ve şarkı söylemek için Angela ile konuşabilirsiniz  . Angela eğlenmeni bekliyor.

Küçükbaş hayvanlara sahip olun ve ona iyi bakın ve sağlıklı bir şekilde büyütün. Yemek yemek, uyumak, temizlik gibi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırarak mutlu edebilirsiniz. Ayrıca makyaj, kıyafet, mini oyunlar ve çok daha fazlasıyla eğlenin. Yiyecek ve giyecek gibi oyun içinde ücretli olarak ödenen ürünleri satın almak da mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *