My Friend Pedro PC Ücretsiz İndir Tam Sürüm

My Friend Pedro PC Ücretsiz İndir Tam Sürüm
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Arkadaşım Pedro  , hayali muz alma yolundaki herkesi yok eden bir adamın hayal gücü, arkadaşlık ve muazzam mücadelesi hakkında şiddet içeren bir oyundur. Yavaş hareketin, bölünmüş nişan almanın ve klasik eski pencere ihlallerinin stratejik kullanımı, şiddetli yeraltı dünyasında patlayıcı bir balede çivi çakma eylemi sırasını ortaya çıkarır.

Balede bir yıkım tahribatı ortaya çıkarmak için vücudunuzu ve silahlarınızı kontrol altına alın. İnce havayı döndürürken ve döndürürken ellerinizi öncelikli tehditlere yöneltin. İnanılmaz bir sekmeyi sıralayarak bir gangster’i arkadan bırakabilirsiniz.

GELIŞME

Önceden belirlenmiş bir anlar dünyasında geçen  Arkadaşım Pedro  , geliştirilmesine Şubat 2015’te başladı. Geliştirmenin 4 Aralık 2015’ten itibaren tüm hızıyla başlayacağını dolaylı olarak açıklayana kadar “açık ve kapalı” bir süreçti. DeadToast Entertainment, Devolver Digital bu çek-up-up video oyununu yayınladı. Oyun 20 Haziran 2019’da Nintendo Switch ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Bu video oyunu MFP: My Friend Pedro , 2014 yılında Adult Swim Games tarafından yayınlanan bir Adobe Flash oyunu dayanmaktadır  .

Arkadaşım Pedro , Denge, John Wick, The Matrix gibi aksiyon filmlerinin popüler bir video oyunu pasticcio’su ve “gun fu” olarak adlandırılabilecek savaş içeren diğer filmler. Plaer, farklı saldırıları bir araya getirerek kombo metreyi yukarıda tutarken, yollarından geçtiği herkesi bir dapper tarzında öldürür.

OYNANIŞ

Arkadaşım Pedro oyuncuları,   bir dizi temalı seviyeden geçerken düşmanlarını şık yollarla öldürüyorlar. Oyun, Adobe flash oyununda yer alan oyunda özetliyor. Buna benzer silahlar, mekanikler ve kontroller dahildir. Oyuncular sadece zamanı yavaşlatmakla kalmaz aynı zamanda düşmanları ve nesneleri tekmeleyebilir, mermilerden kaçmak için dönebilir, hedeflerini hedefler arasında bölebilir. Oyun ayrıca rulo gibi parkour unsurları, duvar atlamaları ve döndürür. Bunlar, size verilen puanları artırmak için kullanılabilir. Oyuncular, düşmanları öldürmek için işaretlerden veya kızartma tavalarından mermileri bile sekebilirler. Bu, toplam puan sayısını da arttırır.

 

Oyuncunun ilk geçişinde geliştiricinin liderliğini takip etmek ve daha sonra her seviyeyi tekrar tekrar tekrar geliştirerek işi yapmaktır. Çekim ödüllendirici ve şık ve oyunu oynamaktan asla sıkılmayacaksınız. Yüksek oktanlı nişan almayı ve koşmayı kırmak için heyecan verici bir motosiklet kovalaması gibi dinamik diziler kullanabilirsiniz. Yavaşlatmak isterseniz, beyin sularınızı bir dizi zorlu ve zeki fizik tabanlı bulmaca ile aktırabilirsiniz.

Oyuncuya her başarılı vuruşta puan verilecektir. Her öldürme oyuncunun puan çarpanını artıracak ve oyuncular her seviyenin sonunda sıralanacak. Dereceler, küresel liderler kurulunda paylaşılan toplam puanlara dayanmaktadır.

Arkadaşım Pedro  her yaştan insanın hoşuna giden sanal bir oyundur ve kesinlikle çok seveceksiniz.

 MY FRIEND PEDRO TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  • İşlemci:  Intel Core i3-530 (2 * 2930) veya eşdeğeri
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran Kartı:  GeForce GT 440 (1024 MB)
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
  • İşlemci:  Intel Core i3-4160 (2 * 3600) veya eşdeğeri
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : GeForce GTX 760 (2048 MB)
  • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

 

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Arkadaşım Pedro “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Download links

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);