Report this app

Description

Movie Maker Ücretsiz Video Düzenleyici  (” Movie Creator: Free Video Editorolarak da bilinir ), sıradan PC kullanıcılarının ev yapımı videolarını ve fotoğraflarını arkadaşları, aileleri ve arkadaşları tarafından görüntülemek üzere hazırlamalarına yardımcı olabilecek hafif ancak son derece yetenekli bir video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucudur. ve internet. Ancak, bunun  profesyonel olarak kullanılabilecek büyük bir video düzenleme paketi olduğunu düşünmeyin  . Daha yetenekli video düzenleyici paketlerinde bulunan çok çeşitli araçlar ve hizmetler sunmak yerine, bu uygulama basitliğe, kullanım kolaylığına ve  videonuzu veya slayt gösterinizi hızlı bir şekilde çekici hale getirebilecek eğlenceli ses / video efektlerinin kolaylaştırılmış keşfine odaklanmıştır.  göz alıcı ve izlemesi kolay.

Uygulama, daha çok video düzenlemeye  yeni başlayanlara yönelik standart olmayan bir arayüze sahiptir  . Basit video içe aktarmaya (yakın zamanda eklenen .MOV ve .MP4 dahil olmak üzere tüm ana video formatlarını destekleyerek), ev videolarınızı anında çok daha şık bir forma dönüştürebilen birkaç video temasına ve ayrıntılı özelleştirme için çok çeşitli araçlara olanak tanır. sunum öğeleriniz. Bu, metinler ve çıkartmalar,  müzik parçaları , kırpma ve birleştirme, bölme ve kopyalama için hassas araçlar eklemeyi ve  video öğelerinizin her birine çok çeşitli  özel efektler eklemeyi içerir. Çıkartmalara özel önem verilmiştir  ve en yüksek derecede kontrol edilebilen, böylece her kullanıcının mevcut her çıkartma için kesin zamanlamalarla kendini ifade etmesine izin veren diğer katkı maddeleri.

Ses desteği, ses oynatmayı yöneten çeşitli araçlarla  ve hatta videodan arka plan müziğini kaldırmak için bir araçla çok kapsamlıdır  . Movie Maker Free Video Editor , ev video dosyalarını işlemenin yanı sıra   , fotoğraf koleksiyonlarınızı da içe aktarabilir ve bunları göz alıcı slayt gösterisi videolarına dönüştürebilir.

Bitmiş projeler, hem yüksek kaliteli ev depolaması hem de çevrimiçi paylaşım için ön ayarlarla çok çeşitli formatlarda işlenebilir ve dışa aktarılabilir. Movie Maker Free Video Editor  , yakın zamanda Movie Creator: Free Video Editor olarak yeniden adlandırıldı   ve doğrudan Microsoft Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Uygulamanın% 100 ÜCRETSİZ  ve herhangi bir modern Windows 10 PC’de hem de uyumlu mobil ve Windows Hub cihazları sadece kullanım için optimize edilmiştir. ÜCRETSİZ kullanım katmanına ek olarak, uygulama aynı zamanda mevcut filigranı kaldırabilen ve diğer birçok filtre, tema, çıkartma ve diğer görsel / işitsel öğelerin kilidini açabilen, kilitlenebilir bir premium özellik katmanı sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);