Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndir

3.7/5 Votes: 3
Developer
--
--

Report this app

Description

OYUN HAKKINDA

Sürekli savaşla parçalanmış bir ülkede, kendi sertleştirilmiş savaşçı grubunuzu bir araya getirmenin ve savaşa girmenin zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa yönlendirin, krallığınızı genişletin ve en büyük ödülü talep edin: Kalradia’nın tahtı! Mount & Blade: Warband, gerçekçi savaş ve detaylı dövüş sistemi ile ortaçağ savaş alanlarını hayata geçiren, oyun için bağımsız bir genişletme paketidir.

indir oyun

MOUNT & BLADE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR: WARBAND

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Mount & Blade: Warband indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mount.Blade.Warband.v1.174.ALL.DLC.zip” e tıklayın (Bunu yapabilmek için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Mount & Blade: Warband klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

MOUNT & BLADE: WARBAND ÜCRETSIZ İNDIR

Mount & Blade: Warband Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MONTAJ VE BIÇAK: WARBAND (V1.174 & TÜM DLC’LER)
BOYUTU: 2.98 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : 64MB RAM’li 3D grafik kartı
 • Sabit Disk:  100 MB kullanılabilir alan
 • Ses:  Standart ses

EKRAN GÖRÜNTÜLERI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);