android’de MORTAL KOMBAT (MOD Menu) uygulamasını indirin

android'de MORTAL KOMBAT (MOD Menu) uygulamasını indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

MORTAL KOMBAT Açıklaması

MORTAL KOMBAT X’in aşırı, içgüdüsel savaşını deneyimleyin!
Görsel olarak çığır açan bu dövüş ve kart toplama oyunu ile yeni nesil oyunların gücünü mobil ve tablet cihazınıza getirin.
Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir takım oluşturun ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın.

BRUTAL 3 v 3 KOMBAT
Kendi Mortal Kombat dövüşçü takımınızı oluşturun ve onları deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için savaşa yönlendirin.

SAVAŞÇILARIN BÜYÜK KADROSU
Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac ve diğerleri gibi Mortal Kombat gazilerini toplayın. Böcek benzeri D’Vorah, ateşli Cassie Cage, kana susamış Kotal Khan ve gizemli Kung Jin gibi Mortal Kombat’a en yeni eklemeleri keşfedin.

ÇENE DÜŞÜRMESİ X-RAYLARI VE FATALİTELER
Mortal Kombat X, Fatalities ve X-Rays markasını çarpıcı grafiklerle mobil cihazlara getiriyor, bu üst düzey hareketler sizi tam anlamıyla etkiliyor .

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKUYUN
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşime girdiği çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’da diğer oyuncularla rekabet edin. Haftalık ödüller kazanmak için kendi Ulusunuzun liderlik tablosunda yer alın.

SAVAŞA SUMMON MÜTTEFİKLERİ
Müttefikiniz olacak diğer oyuncuları bulun. Bir kombatant ödünç alın ve düşmanlarınıza kesin bir darbe vurun.

HEM KONSOL VE MOBİL OYUNDA ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇIN
Oyunu oynayın ve Mortal Kombat X’in konsol versiyonu için, Klassic Kitana ve Injustice Scorpion gibi çok nadir karakterler dahil olmak üzere özel ödüllerin kilidini açın. Konsol versiyonunu oynamak, mobil cihazlarda da ödüllerin kilidini açar.

DİKKAT:
* Mortal Kombat X, yüksek kaliteli görsellere sahiptir. 1GB RAM’den daha az olan cihazlarda performans optimize edilmemiştir.
** Cihazınızda minimum 1,5 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

Mortal Kombat X APK ile ilgili SSS.

S1. Bağlantı Hatası Sorunu: Çevrimiçi Profil Alınamadı

“Bağlantı Hatası: Çevrimiçi Profil Alınamadı. Tekrar Denemek veya Mevcut Çevrimdışı Profilinizle Devam Etmek İster misiniz” hatasını alıyorsanız, lütfen aşağıdakileri deneyin:

Önce birkaç kez “Yeniden Dene” ye basmayı deneyin. Tekrar denerseniz normal şekilde bağlanabilirsiniz. Bu başarısız olursa, aşağıdakileri deneyin:

1. Menü düğmesine tıklayın

2. “Profil” i seçin

3. “WBID Değiştir” i seçin

4. “WBPlay hesabınız yok mu?” buton

5. Formu mevcut WBID e-posta adresiniz ve şifrenizle doldurun

6. Kutuyu işaretleyerek Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları’nı kabul edin

7. “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın

8. Kaydetmenizi bu WBID ile ilişkilendirmek isteyip istemediğinizi soran bir mesaj alacaksınız, Evet

9. Bir başarı mesajı almazsanız, “E-postanızı kullanarak kaydolun” u tekrar tıklayın ve ardından istendiğinde tekrar Evet’i tıklayın.

Bu adımlar işe yaramazsa, oyunu yeniden yükleme ve WBID’de tekrar oturum açma sorununu çözebilirsiniz, ancak bunu yaparken Çevrimdışı oynarken kaydettiğiniz ilerlemeyi kaybedebilirsiniz.

S2. MKX Mobile’da profil adımı nasıl değiştiririm?

Görünen adınız, diğer oyuncuların sizi nasıl tanımlayacağıdır. Görünen adınızı Menü> Profil> Profil adını değiştir seçeneğine giderek değiştirebilirsiniz.

Q3. MKX Mobile’da bir bulut kaydını nasıl oluşturur veya geri yüklerim?

Bir Bulut kaydı oluşturmak için, oyundaki Profil sekmesi aracılığıyla WBPlay / WBID’de oturum açmanız gerekecektir. WBPlay’e giriş yaptıktan sonra, her maç oynadığınızda veya oyunda başka bir büyük eylem gerçekleştirdiğinizde Bulut kaydınız güncellenecektir.

Oyunu yeniden yükledikten veya yeni bir cihaza yükledikten sonra bir Bulut kaydını geri yüklemek için, daha önce oyun için kullandığınız aynı WBPlay / WBID hesabında oturum açın. Bu WBID ile bir kayıt ilişkilendirilmişse, size onu yeniden indirme fırsatı verilir.

Lütfen bir WBPlay kaydı indirmenin cihazınızdaki mevcut kayıt verilerini sileceğini unutmayın. Bir Bulut kaydını indirmeye çalışmadan önce, cihazınızda bulunan Kart Kollection’ı kaybetmediğinizden emin olun.

Mortal Kombat Mobile, Mortal Kombat serisindeki karakterlerin kontrolünü size veren bir 2D dövüş oyunudur. Benzer becerilere sahip diğer karakterlere karşı savaşmak için Sub-Zero, Reptile, Johnny Cage, Rayden, Smoke ve Kitana gibi karakterler arasından seçim yapabilirsiniz.

Oynanış, eski konsol ve PC sürümündeki gibi; bariz nedenlerden ötürü, geleneksel kontroller, rakibinize vurmak için parmaklarınızı ekranda kaydırmanız gereken daha kullanıcı dostu bir sistemle değiştirildi.

Daha fazla dövüşte savaşırken, karakterleriniz deneyim kazanacak ve kademeli olarak ilk kadronuza yeni karakterler bile ekleyebilirsiniz. Bu nedenle, bu sürüm, kilidi açılması gereken karakterler ve kartlar biçiminde bir tür koleksiyon bileşenine sahiptir.

Görsel olarak Mortal Kombat olağanüstü bir oyundur. Karakter modelleri, bir konsolda gördüğünüz her şey kadar iyidir. Bundan özellikle bir Android cihazda olduğu kadar bir konsolda olduğu kadar muhteşem olan ünlü ölümler için bahsetmeye değer.

Mortal Kombat X, dövüş oyunu türü içerisinde Android’de bulunabilecek en iyi alternatiflerden biri. Sadece kontrol edilmesi gereken harika karakterlere ve inanılmaz grafiklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi uyarlanmış kontrollere de sahiptir.

MORTAL KOMBAT  MOBILE, Fatalities markasını çarpıcı grafikler ve en iyi hamlelerle mobil cihazlara taşıyor! Şimdi Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir takım oluşturun ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın.

MK11 KARAKTERLERİ

Mortal Kombat Mobile’da şu anda üç Mortal Kombat 11 konsol karakterini deneyimleyin! Listenize eklemek için MK11 JADE ve MK11 RAIDEN olarak özel Deneme Mücadelelerinde savaşın! Ve çok oyunculu ödüllerle Mortal Kombat 11 SCORPION kazanın!

BRUTAL 3 v 3 KOMBAT’TA MÜCADELE

Kendi Mortal Kombat savaşçı ekibinizi oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilerle savaşçıları bir araya getirin!

BÜYÜK BİR SALON YAPIN

Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri dahil olmak üzere 130’dan fazla Mortal Kombat karakterini toplayın. Mortal Kombat Mobile’a kana susamış Vampir Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Reptile ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi en yeni eklentileri keşfedin.

TAMAMEN ZOR ZORLUKLAR

Yeni Mortal Kombat savaşçılarını listene getirmek için kendini kanıtla ve bir dizi maçı tamamla! Her hafta yeni bir meydan okuma başlıyor!

ÇOK OYUNCULU FAKSİYON SAVAŞLARI

Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşime girdiği çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’da diğer oyuncularla yarışın. Haftalık ödüller kazanmak için kendi Ulusunuzun liderlik tablosunda yer alın.

OYUNUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN

Feats of Strength’te benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Sınırsız aksiyon dolu Zafer Duruşu, Zafer Alaylarını aşağılayan ve şampiyona layık Savaş Sancakları ile ustalığınızı göstermek için savaşları kazanın. Unlocking Feats of Strength ayrıca karakterler için istatistikleri artırır!

ÇENE DÜŞÜRME ÖLÜMLERİ

Mortal Kombat Mobile, Fatalities markasını çarpıcı grafiklerle ve sizi cesaretlendirecek en önemli hareketlerle mobil cihazlara getiriyor.

DESTANSI GÖREVLERLE ÖDÜLLER KAZANIN

Özel ödüller kazanmak için destansı Görevlerde karakterler gönderin! Outworld’deki yolculuğunuza başlayın ve Netherrealm’e doğru yol alın!

UYARILAR:

* Mortal Kombat Mobile, yüksek kaliteli görsellere sahiptir. 1.0 GB’den az RAM’e sahip cihazlarda performans optimize edilmemiştir.
* Mortal Kombat Mobile yalnızca çevrimiçi bir oyundur.
* Cihazınızda minimum 1,1 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

NE VAR NE YOK:

Gold KLASSIC SMOKE, Yaşayan Orman’da görüldü ve bu Temmuz’da kadroya gidiyor! Shirai Ryu klanıyla savaşın ve yeni, sınırlı süreli SHIRAI RYU TOWERS’a karşı zafer kazanın. Yeni Shirai Ryu Ekipmanı, Scorpion, Jade ve Liu Kang için ölümcül YENİ BRUTALITIES gerçekleştirmek için kullanılabilir! MK11 Altın kartları artık Elmas ve Ödül Avcısı Erron Black, Kara Ejderhaya katıldı! Hepsi bu değil! Başka bir Elmas Karakter bu yaz daha sonra geliyor!

 

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);